Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei: Duży może więcej. Za wszelką cenę

Huawei: Duży może więcej. Za wszelką cenę

LuiN 24 Grudnia 2012 14:28

0 0

Szef koncernu Huawei, Richart Yu zaprezentował smartfon Huawei Ascend Mate. Urządzenie pokonuje kolejne granice wielkości telefonów - ma 6,1-calowy wyświetlacz FullHD i równie potężną baterię.

huawei ascend mate huawei ascend mate huawei ascend mate huawei ascend mate

"Kompaktowy" smartfon bazuje na chipsecie K3V3 opartym o 4 rdzenie taktowane zegarem 1,8 GHz. Z 6,1-calowy wyświetlaczem FullHD (1080 x 1920 pikseli, 361 ppi) wykonanym w technologii LTPS zmierzy się olbrzymia bateria o pojemności 4000 mAh.




Na start smartfon otrzyma Androida Jelly Bean. Cała konstrukcja ma tylko 9,9 mm grubości. Oficjalna premiera Ascdenda Mate odbędzie się na początku 2013 roku w czasie targów CES. Cena telefonu wyniesie około 480 dolarów.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 1

    28. ~Tomek  2012-12-25 22:09:14  host: user-46-113-166-225.play-internet.pl

    Makłowicz powinien reklamować ten telefon.

  • 1

    29. ~  2012-12-25 22:44:23  host: v55-16.opera-mini.net

    Hmm.. Jakieś 4 godziny bez ładowania pochodzi :-D

  • 1

    30. ~Octopus  2012-12-26 00:28:09  host: host-46-186-36-210.dynamic.mm.pl

    oba ma .. a bateryjka 1500? niech tab żyje godzinę przy wifi on , to będzie sukces.

  • 1

    31. ~KKK  2012-12-26 02:11:23  host: 195.116.187.216

    Fajnie się czyta wypowiedzi "fachowców" w branży :))) Zgadzam się z @11. Te firmy już proponują ciekawe telefony, a niedługo będą liderami. Kiedy HTC przed laty święciło triumfy w tej branży, samsung raczkował i "fachowcy" wydymali się na niego, a teraz wielu podziwia.

  • 1

    33. ~SeT  2012-12-26 08:17:48  host: vpn.serwerownia.eu

    E tam, nie biere! W domie mam telewizor Full HwDp z ekranem 80 caluf to telefon chociaż z 40 caluf powinien mieć żeby było czym się pochwalić w klubie!

  • 1

    34. ~Octopus  2012-12-26 10:16:23  host: host-46-186-36-210.dynamic.mm.pl

    32 @ ja osiągnąłem czas 1g, 40 min (poczta , gry online , youtube , szachy online ) . Wiem ,że dla niektórych siła woli niczym moc Jedi pozwoli przedłużyć życie bateryjce. Jeśli wolisz , koniecznie przyjmij ,że Twoja doskonała bateryjka wytrzyma 9 godzin.Moja po niespełna 2 h powiedziała "bye ". Wesołych świąt :))

  • -1

    35. ~kaz  2012-12-26 10:29:26  host: host-62-141-201-138.swidnica.mm.pl

    Jak już coś mieć w ręce, to trzeba to czuć, jestem za tym smartfonotabletką.

  • 1

    36. ~  2012-12-26 10:58:53  host: v25-16.opera-mini.net

    Do Octopus. Wytrzymał 2 godziny? He he stawiając 4 h, to dużo się nie pomyliłem :-)

  • 1

    37.  2012-12-26 11:00:16

    Zgadzam się z większością.Tablet to nie telefon dla telefonu to 5 cali i to w porywach max. Ale mam 30 parę lat i może jestem za stary i za mądry.

  • 1

    38. ~  2012-12-26 11:36:35  host: v25-16.opera-mini.net

    37. Nigdy nie będziesz za stary, by być za mądrym.

  • -1

    39. ~  2012-12-26 12:01:51  host: apn-37-249-79-147.dynamic.gprs.plus.pl

    34, dla uscislenia, o jakim sprzecie piszesz? Bo chyba czegos nie zrozumiales, piszesz o czyms zupelnie innym, i mozemy sobie tak klepac.

  • -1

    40. ~Gargol34  2012-12-26 14:55:21  host: ip-37-209-132-244.free.aero2.net.pl

    ciekawe kiedy pojawi się w T-Mobile :) Nawet niezłe to cacko

  • 1

    41. ~Octopus  2012-12-26 16:01:36  host: host-46-186-36-210.dynamic.mm.pl

    @36 - nie oszczędzałem go w ogóle. Pracował na prawdę intensywnie ,ale o ile mojego pentagram-a 8.2 męczę przez 4-5 godzin (wifi + internet z modemu; poczta , transfer plików do 10 Mb -prezentacje i inne duperele , youtube , radio internetowe ) i jakoś biedaczek daje radę (tak wiem , producent pisze ,że więcej wytrzyma o wiele wiecej , ale chyba nie u mnie).ad-> @ 39 -> Opis dotyczy Prestigio PMP7100D =promocja oba ma w plusie = którym bawiłem się cały dzień .Walkę o stabilne wifi ten model ma chyba w standardzie i nic tak nie rozczarowuje (poza znikającą bateryjką) jak walka..o dobry sygnał. I jeszcze słowo o klepaniu .. nie interesują mnie Twoje intymne sprawy , uwierz :)

  • 1

    42. ~Octopus  2012-12-26 16:08:19  host: 178.181.162.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @37, tablet to fajny sprzet jak sie z glowa podejdzie do jego zakupu. Pogon za nowinkami to niezbyt dobry doradca.

  • -1

    43. ~  2012-12-26 18:06:01  host: eib189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    41, w komplecie jest ładowarka, jeśli nie mieszkasz w szałasie i zapłaciłeś rachunek za prąd, podłączasz rzeczoną ładowarę do prądu i do tabletu (ważne, by nie pomylić stron) i czekasz, aż tablet się naładuje. Po wykonaniu takiej procedury prestigio córy wytrzymuje te 6-7 godzin przy przeglądaniu internetu i jakichś gierkach. Widzisz, mam sprzeczne dane odnośnie czasu pracy tego ustrojstwa - z jednej strony własny, niezły zegarek, z drugiej, wynurzenia jakiegoś cymbała z internetu, któremu wydaje się, że potrafi być inteligentnie złośliwy, a w rzeczywistości mu to ni w ząb nie wychodzi. Zgadnij, które źródło jest dla mnie godne zaufania. Przy okazji, cymbałku, przed przecinkiem nie stawia się spacji, "naprawdę" pisze się łącznie, "pentagram" odmienia się bez dywizu. Wróć po ukończeniu gimbazy :)

  • 1

    44. ~bool3k  2012-12-26 18:16:56  host: 178235076049.ostrowiec-sw.vectranet.pl

    Ciekawe kto z was kupi teki wielkie pudło. A może przydała by się ankieta na temat max cali jaki chciałoby się posiadać ?. Ja uważam że max 4 do 4.5 Obecnie mam 4.3 i myślę że jest zbyt duży i nie za wygodny, ale używam do to www więc optymalny dla mnie.

  • 0

    45. ~  2012-12-26 19:59:36  host: v10-06.opera-mini.net

    43,gimbaza teraz lubuje się w papierkach o dyslekcji,o wszystkim co dys,potem wychodzą ze szkoły analfabeci wtórni,potem biorą umowę i nie wiedzą co mają w tej umowie napisane,czytać umieją, rozumieć niekoniecznie i oczywiście potem problem,że sieć "oszukuje",jak się zgodzili na warunki.

  • 0

    46. ~  2012-12-26 20:04:33  host: v10-06.opera-mini.net

    mi się podoba pomysł tej firmy,ten telefon bo jak ktoś nie chce dużego tableta i szuka czegoś pośredniego co spełni rolę telefonu i tabletu do netu to będzie mógł kupić ten model tel.

  • 0

    47. ~Johny11  2012-12-26 20:37:31  host: ip-94-42-226-79.multimo.pl

    @45, jak czytają, a nie do końca rozumieją to są jeszcze radcy prawni, którzy na nich zarobią. Zawsze można się powołać na kodeks cywilny i na to, że się nie zrozumiało danych zapisów umowy ale w tych czasach to kto takiemu komuś uwierzy. Powinni mieć ograniczoną zdolność do czynności prawnych jak nie rozumieją.

  • 0

    48. ~Octopus  2012-12-27 08:25:15  host: host-46-186-36-210.dynamic.mm.pl

    @43 - tablet jako przenośny sprzęt ma dawać autonomiczność od prądu..od -taka idea.Z ciekawością testowałem ów tablet i nie byłem do końca zadowolony. Dane jakie podaje producent przyjmuję ze sporą tolerancją bo bateria to wredna istota , która ma kaprysy pogodowe , temperaturowe. Wierzę także , że w końcu opanowałeś problem z odczytaniem godziny z zegarka ,co zapewne było nie lada problmem , że o umiejętności podłaczenia tabletu do prędu nie wspomnę - wierzę , że dasz radę. Napisałem w miarę szczegółowo jak testowałem ów tablet . Rozumiem , że testowałeś go podobnie i masz inne zdanie , ale pienisz się jak dziecko podając jako argumentację "a moje dziecko .." może zrozumiesz różnicę w podejściu i przestaniesz się tak dziecinie unosić .

Dodaj swoją opinię