Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei Ascend P7 w Polsce za 1699 zł

Huawei Ascend P7 w Polsce za 1699 zł

LuiN 12 Maja 2014 10:48

1 3

huawei ascend p7 RTV Euro AGD rozpoczął przedsprzedaż nowego flagowca firmy Huawei - modelu Ascend P7. Cena wynosi 1699 zł, dostawa pod koniec maja.




Urządzenie w obudowie o grubości 6,5 mm i masie 124 gramów mieści 5-calowy ekran FullHD (IPS LCD, Gorilla Glass 3), 4-rdzeniowy chipset HiSilicon Kirin 910T z rdzeniami Cortex-A9 1,8 GHz, grafiką Mali-450MP4 i 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, LTE Cat 4 (pobieranie do 150 Mb/s), HSPA+ DC (pobieranie do 42 Mb/s), Bluetooth 4.0, NFC, główny aparat 13 Mpix i przednią "kamerkę" 8 Mpix.


Smartfon, pracujący pod kontrolą Androida 4.4.2 KitKat, zasila litowo-polimerowy akumulator o pojemności 2500 mAh. Nowy mechanizm oszczędzania energii pozwala na ostatnich 10% akumulatora przetrwać 24 godziny w trybie czuwania.


Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Podobnie jak w poprzedniku, Huawei dołożył wielu starań by zapewnić jak najwyższe możliwości fotograficzne urządzenia. Główny aparat z matrycą 13 Mpix uzbrojony został w jasny obiektyw o przysłonie F/2.0 (zawiera asferyczną soczewkę 5P), który w połączeniu z czujnikiem BSI Sony czwartej generacji, technologią Image Signal Processor (ISP) i oprogramowaniem IMAGESmart 2.0 zapewnia możliwość wykonywania efektownych zdjęć również przy słabych warunkach oświetleniowych. Funkcja Ultra Snapshot umożliwia włączenie aparatu w ciągu 1,2 sekundy przez podwójne naciśnięcie przycisku przyciszania dźwięku, bez tracenia czasu na odblokowywanie telefonu. Przedni aparat 8 Mpix, także wyposażony w soczewkę asferyczną, pozwala na wykonywanie autoportretów czy tzw. groupie selfie - zdjęć grupowych w trybie panoramicznym . Dodatkowo, zdjęcia można błyskawicznie retuszować poprzez 10-stopniowy systemem automatycznego poprawiania wyglądu twarzy w trybie Beauty. Zainstalowaną kamerą można także nagrać film w jakości 1080p HD, a funkcja Voice Photo pozwala na wzbogacenie zdjęć 10-sekundowym nagraniem audio i szybkie udostępnienie w mediach społecznościowych.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Huawei Ascend P7 w katalogu.

Źródło tekstu: RTV Euro AGD, wł     

Dodaj do:

Tagi: ascend p7 | huawei

w sumie: 22
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~rough  2014-05-12 12:11:25  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    Cena śmiesznie wysoka jak za jakiś Huawei, biorąc pod uwagę że za podobne lub mniejsze pieniądze można kupić Nexusa 5, czy Oneplus One

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    4. ~Trolololo.  2014-05-12 12:12:48  host: 81.219.84.18

    @vonski
    Gdyby jeszcze OnePlus One był łatwiej dostępny... Tak czy inaczej, mnie zastanawia ile można oczekiwać od tego aparatu. To dla mnie kluczowa kwestia w smartfonie, a moja 808 PV nie będzie działać w nieskończoność.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5.  2014-05-12 12:18:51

    3, rough - to nie "jakiś Huawei", tylko trzeci największy na świecie producent smartfonów. O większej liczbie sprzedawanych smartfonów niż LG, Sony czy HTC.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    6. ~  2014-05-12 12:23:21  host: user-94-254-200-39.play-internet.pl

    @5 nom, tylko że większość sprzedają w Chinach, do tego przy wsparciu państwa. A biorąc pod uwagę, że w samych Chinach mieszka 20% populacji świata, to nie trudno ten wynik osiągnąć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7.  2014-05-12 12:28:20

    6, Hmm... skąd masz takie dane? W sierpniu zeszłego roku Huawei miał zaledwie 6% chińskiego rynku smartfonów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8.  2014-05-12 12:35:44

    Świeższe dane, ale bez uwzględnienia iOS - 8% chińskiego rynku Androida w 4@2013 (tyle samo co Lenovo): http://tiny.pl/q2twp Owszem, Chiny są bardzo ważnym rynkiem dla Huaweia, ale samymi Chinami takiego wyniku firma nie osiągnęła.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2014-05-12 13:19:25

    Cena jest całkiem przyzwoita. Trzeba pamiętać, że to pierwsza cena, z której z pewnością za kilka miesięcy będzie trzeba zejść i zrobić jakąś promocje. Jeżeli będzie odrobinę tańszy od Nexusa 5 to już warto się nad nim zastanowić.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~  2014-05-12 13:29:07  host: user-94-254-200-39.play-internet.pl

    Pewnie, że nie tylko Chny, ale dalej tamte okolice - Indonezja, Tajlandia, Taiwan, Filipiny, Wietnam, Indie itp. W Europie i USA jest znacznie gorzej. Do tego w zamówieniach publicznych w Chinach też króluje Huawei, bo kto by tam zamawiał dla urzędników Iphone i Samsunga, gdzie udziały w Huawei ma skarb państwa. http://www.chinainternetwatch.com/7203/china-smartphone-brand-awareness-analysis-march-2014/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~rough  2014-05-12 13:55:48  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @Luin - pewnie tak jest, ale dla mnie osobiście to jest nadal jakiś tam Huawei, co to Sony i czego się po tym spodziewać wiem, Apple również, wiem też czego się mogę spodziewać po LG i Samsungu, natomiast Huawei jest mi kompletnie nieznana, wiem że to duża firma, wiem że zdobywa coraz większy udział w rynku, ale ja osobiście nie mam z tą firmą żadnych doświadczeń, a jedyne co zaobserwowałem przez ostatnie lata to że ceny produktów Huawei NIE SĄ niższe niż innych firm, a jedyne co mogłoby mnie skłonić do kupna produktów takiej firmy mogłaby być niższa o 30% cena przy tych samych parametrach ale i dobrych recenzjach danego telefonu, czyli ogólnie powszechnie pozytywnym odbiorze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12. ~Calm7  2014-05-12 14:03:36  host: n08-08-02.opera-mini.net

    11). Raz są niższe, raz nie. Tablecik w cenie 300zł to dobra cena :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13. ~michał  2014-05-12 14:28:51  host: user-94-254-201-89.play-internet.pl

    Telefon ok ale marki typu huawei, zte itp. mają bardzo duże problemy z serwisem. Chińczycy nie potrafią zrozumieć idei gwarancji :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~Calm7  2014-05-12 14:52:07  host: n08-08-02.opera-mini.net

    13). A inni nie mają problemów z serwisem? Nie szukają byle sposobu, żebyś gwarancję utracił? Itp, itd..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~michal  2014-05-12 15:03:38  host: user-94-254-199-241.play-internet.pl

    14).bardzie chodziło mi o szybkość naprawy i dostępność części w serwisach, czas naprawy bardzo często przekracza miesiąc a w karcie gwarancyjnej mają twardo napisane 14 dni :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~xxxx  2014-05-12 16:30:18  host: user-94-254-196-202.play-internet.pl

    To prawda. Pare razy juz bylem świadkiem jak huawei czy zte leżał dlugo na gwarancji. Inna sprawa ze dzięki temu mozna sie starac o wymiane to telefonu, bo nie ma czesci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~Michał  2014-05-13 09:42:40  host: 89.174.81.114

    Tak może nie na temat.. jak tam jesteście zadowoleni z P6? Pytam ponieważ miałem dylemat przy wyborze telefonu, P6 vs Xperia SP ,zdecydowałem się ostatecznie na xperię(głównie ze względu na niską cenę, za którą mi się trafiła). Jak oceniacie, lepiej, czy może gorzej wybrałem ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~p6 user  2014-05-13 14:41:52  host: 77-252-241-71.ip.netia.com.pl

    jak kupowałem telefon 3 m-ce temu też się zastanawiałem pomiędzy p6 a xperią sp ale jak położyłem obydwa telefony obok siebie to już wiedziałem :) jak dla mnie arc s prezentował się dużo lepiej, sp jest jak cegła. względy techniczne zeszły na drugi plan, gdyż nie jestem maniakiem najnowszych gier, rootów, benchmarków i innych cudów na kiju :) chociaż i tak w tym względzie p6 chyba wypada lepiej. jak na razie nie narzekam na "jakiegoś tam" huwawei'a :) ps. routery i modemy też kupujecie 30% taniej bo to "jakiś" huwawei? :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~Liki  2014-05-15 11:39:17  host: 31.130.108.33

    Za te pieniądze lepiej kupić markowy sprzęt np Samsunga Galaxy S4 niż tego chińczyka nawet jeśli miałby lepsze parametry to i tak wybrałbym renomowanego producenta. Markowy tel zawsze łatwiej sprzedać i mniej straci na wartości . Moim zdaniem nie zrobi furory a już na pewno nie za taką cenę nikt normalny nie wywali tyle kasy na coś takiego przecież nawet nie byłoby czym pochwalić się znajomym ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~ko  2014-05-15 17:07:37  host: k193-30-240-91.flash-net.pl

    Lg g2 lepszy i tańszy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2014-05-15 17:09:55

    @20 zgadzam się, właśnie kupiłem.