Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei Ascend G700 dostępny w Polsce

Huawei Ascend G700 dostępny w Polsce

LuiN 6 Grudnia 2013 11:30

3 4

huawei ascend g700 Huawei wprowadza na polski rynek najnowszy smartfon z rodziny Ascend - Huawei Ascend G700. Urządzenie zostało wyposażone w 5-calowy ekran HD, interfejs Emotion UI, czterordzeniowy procesor 1,2 GHz z 2 GB pamięci RAM i łączność HSPA+ z prędkością pobierania do 42 Mb/s.






Nowy smartfon marki Huawei ma wymiary 142,5 x 72,8 x 9 mm i masę 155 gramów. Wymiary obudowy narzuca 5-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości HD (720 x 1280 pikseli). Sercem smartfonu jest czterordzeniowy chipset Mediatek MT6589 oparty na 4 rdzeniach Cortex-A7 taktowanych zegarem 1,2 GHz i grafice PowerVR SGX544. Do tego dostajemy 2 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, aparat fotograficzny 8 Mpix z diodową lampą (filmy FullHD), przednią kamerkę 1,3 Mpix i wydajny moduł HSPA+DC z szybkością pobierania danych do 42 Mb/s.

Uzbrojony w Androida 4.2 smartfon zasila akumulator litowo-jonowy o pojemności 2150 mAh. Huawei Ascend G700 jest dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 999 zł w ofercie sprzedaży poza operatorskiej, m.in. w salonach Komputronik, Sferis, Media-Markt, Saturn i X-com.

Źródło tekstu: Huawei, wł     

Dodaj do:

Tagi: ascend | huawei

w sumie: 15
  • 1

    1. ~  2013-12-06 13:35:28  host: ip-151-248-36-172.free.aero2.net.pl

    Czy dziś jest dzień głupich liczb? Play daje 80 sms za doładowanie 5 zł, natomiast Huawei daje G700 z baterią 2150. Dlaczego nie 2200? albo od razu 2500?

  • 1

    2. ~do 1  2013-12-06 13:41:53  host: 79.162.76.22

    No tak... i jeszcze ten Huawei jest z Androidem 4.2... Dlaczego nie z 5.0, albo od razu z 10.0...?

  • 1

    3. ~Nick  2013-12-06 13:45:18  host: 92.60.132.22

    A ta rozdzielczosc? Tez jakas glupia miast od razu 700 x 1300 :D A tak bardziej serio, to podoba mi się patent z dołączaniem dwóch baterii w różnych rozmiarach.

  • 2

    4. ~r  2013-12-06 14:25:06  host: public-gprs514519.centertel.pl

    #1: ciesz się że nie 2147,5 :-)

  • 0

    5. ~  2013-12-06 16:30:12  host: dtv23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam ascenda G300 i cóż można powiedzieć, tani, budżetowy, nie najgorszy smartfon, ma tylko jedną wadę: jest frustrująco powolny.... czasem potrafi mu się zawiesić ekran główny ;-)

  • 0

    6. ~  2013-12-06 17:06:56  host: ip-94-42-36-101.multimo.pl

    Ciekawe, czy będzie działał w Play? G510 nie działa, a operator i Huawei umywają ręce.

  • 0

    7. ~juditsu  2013-12-07 11:18:35  host: 81.219.84.18

    g510 nie działa, sam mam i działa.. polaczek nie potrafi korzystać..

  • 0

    8. ~  2013-12-07 12:57:42  host: 212.160.172.70

    telefon nie dziala w play.... co to za glupia gadka jesli nie jestes np. w stana albo w japonii to musi dzialac !!!

  • 0

    9.  2013-12-07 18:28:30

    dobry fon za dobre pieniądze nic dodać nic ująć taki kolejny pentagram monster x5 oby więcej takich produkcji to może topowi producenci opamiętają się z cenami swoich słuchawek

  • 0

    10.  2013-12-07 23:30:27

    Szkoda, że plastik fantastik :)

  • 0

    11. ~PiorQu  2013-12-08 02:24:36  host: apn-77-113-42-202.dynamic.gprs.plus.pl

    Taki trochę tańszy Nexus 4 ;-)

  • 0

    12. ~Kobian  2013-12-08 09:14:20  host: natwy.pikonet.pl

    Mam ten telefon już od ponad dwóch miesięcy ? sprowadzony z Chin. Powiem tak ? drugi raz NIE KUPIŁBYM tego telefonu. Jest bardzo wolny, ma rysujący się ekran i raczej kiepski dźwięk.

  • 0

    13. ~kjjd  2013-12-08 11:01:25  host: apn-95-40-50-171.dynamic.gprs.plus.pl

    za drogi jego realna cena to ok 100 euro net, wiec ok 550zl.. juz lepiej doplacic 250 zl i kupic zte grand flex lte ktory jest tez w xkomie

  • 0

    14. ~Punk  2013-12-09 00:55:56  host: 176.100.195.85

    Z taką baterią to niech się lepiej schowają, nie wiem po co producenci dają do 5 calowych ekranów takie marne baterie.. Przecież ten telefon nawet jednego dnia nie potrzyma na baterii.

  • 0

    15. ~Pit  2014-02-02 13:08:28  host: host-89-229-83-27.szczecin.mm.pl

    Mam od kilku miesiącu i nie narzekam. Tez myślałem ze bateria będzie za mala i chciałem na początku kupic Lenowo P780. Okazało się ze pod koniec 2013 huawei byl już dostępny w niemieckim MM wiec go kupiłem tam. Jestem bardzo przyjemnie zaskoczony jakością. Stabilny Rom, pod koniec dnia jeszcze 40% baterii w zapasie (dużo dzwonie służbowo). Ekran jest super. Telefon dla ludzi szukających dobrego dual sima, nie dla maniaków gier. Najlepiej wykonany oficjalny chińczyk jakiego miałem. Pisze "oficjalny" bo wiadomo ze tylko Samsung jeszcze nie jest stamtąd :))))

Dodaj swoją opinię