Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei Ascend G700 dostępny w Polsce

Huawei Ascend G700 dostępny w Polsce

LuiN 6 Grudnia 2013 11:30

3 4

huawei ascend g700 Huawei wprowadza na polski rynek najnowszy smartfon z rodziny Ascend - Huawei Ascend G700. Urządzenie zostało wyposażone w 5-calowy ekran HD, interfejs Emotion UI, czterordzeniowy procesor 1,2 GHz z 2 GB pamięci RAM i łączność HSPA+ z prędkością pobierania do 42 Mb/s.




Nowy smartfon marki Huawei ma wymiary 142,5 x 72,8 x 9 mm i masę 155 gramów. Wymiary obudowy narzuca 5-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości HD (720 x 1280 pikseli). Sercem smartfonu jest czterordzeniowy chipset Mediatek MT6589 oparty na 4 rdzeniach Cortex-A7 taktowanych zegarem 1,2 GHz i grafice PowerVR SGX544. Do tego dostajemy 2 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, aparat fotograficzny 8 Mpix z diodową lampą (filmy FullHD), przednią kamerkę 1,3 Mpix i wydajny moduł HSPA+DC z szybkością pobierania danych do 42 Mb/s.


Uzbrojony w Androida 4.2 smartfon zasila akumulator litowo-jonowy o pojemności 2150 mAh. Huawei Ascend G700 jest dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 999 zł w ofercie sprzedaży poza operatorskiej, m.in. w salonach Komputronik, Sferis, Media-Markt, Saturn i X-com.

Źródło tekstu: Huawei, wł     

Dodaj do:

Tagi: ascend | huawei

w sumie: 15
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    1. ~  2013-12-06 13:35:28  host: ip-151-248-36-172.free.aero2.net.pl

    Czy dziś jest dzień głupich liczb? Play daje 80 sms za doładowanie 5 zł, natomiast Huawei daje G700 z baterią 2150. Dlaczego nie 2200? albo od razu 2500?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    2. ~do 1  2013-12-06 13:41:53  host: 79.162.76.22

    No tak... i jeszcze ten Huawei jest z Androidem 4.2... Dlaczego nie z 5.0, albo od razu z 10.0...?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3. ~Nick  2013-12-06 13:45:18  host: 92.60.132.22

    A ta rozdzielczosc? Tez jakas glupia miast od razu 700 x 1300 :D A tak bardziej serio, to podoba mi się patent z dołączaniem dwóch baterii w różnych rozmiarach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    4. ~r  2013-12-06 14:25:06  host: public-gprs514519.centertel.pl

    #1: ciesz się że nie 2147,5 :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~  2013-12-06 16:30:12  host: dtv23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam ascenda G300 i cóż można powiedzieć, tani, budżetowy, nie najgorszy smartfon, ma tylko jedną wadę: jest frustrująco powolny.... czasem potrafi mu się zawiesić ekran główny ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~  2013-12-06 17:06:56  host: ip-94-42-36-101.multimo.pl

    Ciekawe, czy będzie działał w Play? G510 nie działa, a operator i Huawei umywają ręce.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~juditsu  2013-12-07 11:18:35  host: 81.219.84.18

    g510 nie działa, sam mam i działa.. polaczek nie potrafi korzystać..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~  2013-12-07 12:57:42  host: 212.160.172.70

    telefon nie dziala w play.... co to za glupia gadka jesli nie jestes np. w stana albo w japonii to musi dzialac !!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2013-12-07 18:28:30

    dobry fon za dobre pieniądze nic dodać nic ująć taki kolejny pentagram monster x5 oby więcej takich produkcji to może topowi producenci opamiętają się z cenami swoich słuchawek

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2013-12-07 23:30:27

    Szkoda, że plastik fantastik :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~PiorQu  2013-12-08 02:24:36  host: apn-77-113-42-202.dynamic.gprs.plus.pl

    Taki trochę tańszy Nexus 4 ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~Kobian  2013-12-08 09:14:20  host: natwy.pikonet.pl

    Mam ten telefon już od ponad dwóch miesięcy ? sprowadzony z Chin. Powiem tak ? drugi raz NIE KUPIŁBYM tego telefonu. Jest bardzo wolny, ma rysujący się ekran i raczej kiepski dźwięk.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~kjjd  2013-12-08 11:01:25  host: apn-95-40-50-171.dynamic.gprs.plus.pl

    za drogi jego realna cena to ok 100 euro net, wiec ok 550zl.. juz lepiej doplacic 250 zl i kupic zte grand flex lte ktory jest tez w xkomie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~Punk  2013-12-09 00:55:56  host: 176.100.195.85

    Z taką baterią to niech się lepiej schowają, nie wiem po co producenci dają do 5 calowych ekranów takie marne baterie.. Przecież ten telefon nawet jednego dnia nie potrzyma na baterii.