Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei Ascend G510 w ofercie Orange

Huawei Ascend G510 w ofercie Orange

sirmark 31 Maja 2013 18:51

1 5
Od 29 maja w ofercie Orange dostępny jest nowy telefon Huawei Ascend G510. Zmieniły się także ceny niektórych modeli telefonów.

huawei ascend g510 htc one s htc one x

W cennikach obniżono m.in. ceny telefonów: HTC One S, HTC One X. Wzrosły ceny m.in. telefonów: LG E610 Swift L5, LG P760 Optimus L9, Samsung S6500 Galaxy Mini 2 NFC oraz Sony Xperia J.

Zobacz: Cennik telefonów w ofercie Smart Plan Mix.
Zobacz: Cennik telefonów w ofercie Smart Plan Halo i Smart Plan Multi.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 26
  • 0

    7. ~  2013-06-01 11:12:50  host: ip-37-209-157-236.free.aero2.net.pl

    A nie wiecie czym się kierują jedne ceny podnosząc inne opuszczając? Jak czegoś zaczyna brakować na magazynie to cenę się podnosi, jak coś za dobrze schodzi też tak samo. Obniżka następuje na szmelc, który ktoś inny dawno sprzedaje taniej albo na taki, który schodzi słabo lub w ogóle.

  • 1

    8. ~misss  2013-06-01 16:44:09  host: public-gprs653062.centertel.pl

    Piepr...cie jak potłuczeni: 1. w orange sa w 80% lepsze ceny smartfonów niż u innych opów. 2. Przy przedłużeniach umów nie opłaca się brać oferty bez tela (z rabatem na abo i tel. Odliczając wartość spieniężonego telefonu). Co do Huaweia to całkiem OK, dobry jasny ekran i najtańszy smartfon z wyświelaczem od 4,5 cala

  • 0

    9. ~anty  2013-06-01 18:35:52  host: iwo154.internetdsl.tpnet.pl

    @4 Mnie Ciebie jest żal... Kupiłam LG L7 za 1zł w abonamencie(droższym o 20 zł, niż analogicznie, bez telefonu). Dostałam go więc za 480 zł. Jeśli znajdziesz mi sklep, gdzie dostanę go 3 x taniej, bardzo proszę, wskaż mi go. Z miłą chęcią zacznę tam kupować. Wszystko zależy od oferty i telefonu. Niektóre warto kupować, inne- nie.

  • 0

    11. ~darek  2013-06-01 22:46:32  host: 031011141168.warszawa.vectranet.pl

    Krótkie i konkretne pytanie - czy już na świecie nie będzie się prosukowało normalnych klawiaturowych telefonów ??????? Nie mam na myśli QWERTY tylko na 15 - 18 klawiszy. Bo już ręce i nogi opadają jak czytam o tych nowościach. Same sraczkofony.....

  • -1

    12. ~  2013-06-02 04:07:10  host: v44-06.opera-mini.net

    @11, dziś definicja normalnego telefonu to smartfon dotykowy z ekranem minimum 4 cale. To co ty wspominasz - telefony z klawiaturą alfanumeryczną i monochromatycznym ekranem - to archaizm z ubiegłego wieku. To tak jakby ktoś żałował że minęło średniowiecze...

  • 0

    13. ~  2013-06-02 10:25:06  host: 93.154.136.17

    @11 kup sobie Emporie i nie marudź.

  • 0

    14. ~joachim  2013-06-02 17:12:42  host: user-46-113-88-161.play-internet.pl

    tak.witia pokazal w wiadomosciach swoj szpetny fizys. a do powiedzenia mial tyle co moj kot napłakał. za to tu jest wielikij panisko bo to jego portal i on rzadzi. głownie pokazujac swoje ograniczenia i nader prymitywna nature. do wpisu ~darek. ja tez jestem za prostymi telefonami z klawiatura. rowniez nie znosze sraczkofonow a ktore napedzane sa przez samozzerajacy sie android i wymagaja 10 rdzeni plus procka jak w komputerze stacjonarnym. to brednia ze jedynym telefonem a zwantym normalnym jest smartfon z ekranem 4 cale. mam na codzien nokie 6720 z symbianem s 60 v 3 i to jest telefon idealny. system wystarczajacy do kilku aplikacji. bateria na 4-6 dni i doskonaly zasieg i jakosc rozmow.klasyczne telefony a wiec w typie nokii 6720 wroca do lask i te wszsytkie gadzeciarskie androidy znajda sie na smietniku. bo sa liczni uzytkownicy dla ktorych caly ten smieciowy android nie przedstawia wiekszej wartosci.

  • 0

    15. ~arco  2013-06-02 18:41:37  host: 102-85.echostar.pl

    @14: mialem kiedys nokie 6720 i jesli chodzi o baterie to porazka, przy moim uzytkowaniu nawet jednego dnia nie wytrzymywala, wiec nie wprowadzaj w blad ze wytrzymuje kilk dni, obecnie korzystam z SII i bateria trzyma tu lepiej, a jesli chodzi o nokie to moge polecic E72, tam bateria naprawde dobrze trzyma. Mialem dwa lata to wiem... ale telefon juz nie ta epoka i z zalem wymienilem na galaxy czego nie zaluje..

  • 0

    16. ~joachim  2013-06-02 20:02:38  host: user-46-113-88-161.play-internet.pl

    ~ąrco.przy moim uzywaniu wytrzymuje 4 dni. a znaczy to ze dzwonie codziennie po okolo 10 minut i pisze kilkanascie sms dziennie. plus uzywanie jej jako aparatu foto( ma całkiem dobry aparat ) , sprawdzanie emaili tez . pisze jak jest z bateria w tej nokii i nie kituj tu ze jest taka słaba bateria w tej nokii.

  • 0

    17.  2013-06-02 22:07:32

    L9 przez pewien czas nie było na magazynie centralnym, widocznie nie dostali takiej samej ceny, a tu spiski wietrzą... HTC One spadły ale chyba tylko w abonamentach smart od 70 w górę.

  • 0

    18. ~  2013-06-03 01:07:03  host: V33-12.opera-mini.net

    @14, Symbian, hahahahaha! Jakie to smutne. Wejdź wreszcie ze swojej jaskini.

  • 0

    19.  2013-06-03 02:31:43

    ostatni warty zawieszenia na nim oka klasyk, który jeszcze jest w sprzedaży to samsung s5610...

  • 0

    20.  2013-06-03 02:32:57

    i tak przy okazji - jak wczoraj jeszcze był Ascend, One Touch Idol i L9 tak dzisiaj w magazynie centralnym nie ma już ani jednego ;) tanie duże ekrany schodzą na pniu, a oni dalej uważają SGS2+ za telefon wart 1200zł przy abonamencie za 70zł :D SGS3mini wg. nich jest bardziej ekskluzywny niż HTC One S (100zł droższy). Ale największy hit - Note2 tańszy od SGS3 (też 100zł różnicy przy w/w abonamencie) :D Pomijam już zupełnie, że za te ceny można sobie bez łaski kupić te modele w wolnej sprzedaży :)

  • 0

    21.  2013-06-03 02:34:30

    oj. coś źle spojrzałem. Note2 vs SGS3 to 30zł różnicy, Note2 vs. SGS4 to ok. 100zł

  • 0

    22. ~heniek  2013-06-03 03:10:04  host: user-109-243-27-52.play-internet.pl

    Dostępność tego telefonu taka sama jak kiedyś dzięsiątki "chwilowo niedostępnych" w Play. Wg newsa telefon w ofercie Orange od 29 maja. Trzy godziny temu zaczął się 3 (słownie TRZECI) czerwca i już go nie ma. Taka lawina umów była przez te kilka dni czy mieli ich tyle co kot napłakał?

  • 0

    23. ~  2013-06-03 07:36:12  host: v59-11.opera-mini.net

    czy jest tu jakiś konsultant orange potrzebuje jakiś dobry telefon i dobry abonament i miałbym w związku z tym kilka pytań .

  • 0

    26. ~  2013-06-03 08:40:38  host: 81.219.84.18

    Sugeruje z tym zglosic sie na forum. Z tego co widziałem jest sporo tematów odnośnie przedlużani umów czy telefonów.

  • 0

    27. ~konsultant  2013-06-03 09:48:15  host: host-217-97-254-54.jrbnet.com

    prosze o numer na joe71@wp.pl skontaktuje sie

  • 0

    28. ~igor  2013-06-03 20:27:41  host: user-109-243-211-23.play-internet.pl

    ~18. bredzisz chliopcze. symbian -system najlepszy

  • 0

    29.  2013-06-05 12:37:19

    23. ~ 2013-06-03 07:36:12 host: v59-11.opera-mini.net Zachęcam do kontaktu z nami na profilu Orange Polska na Facebooku https://www.facebook.com/orangepolska lub na naszym forum http://www.orange.pl/forum_b2c.phtml. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Dodaj swoją opinię