Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei AppStore zagości w Europie

Huawei AppStore zagości w Europie

Isand 28 Października 2017 17:40

0 2

huawei logo

Podczas Huawei Eco-Connect Europe dowiedzieliśmy się, że chińskie przedsiębiorstwo zamierza wprowadzić swój własny sklep z aplikacjami do Europy. Będzie to pierwszy poza Chinami rynek z dostępem do Huawei AppStore.
Chińczycy pochwalili się, że przed debiutem Huawei AppStore nawiązali współpracuję z piętnastoma kluczowymi producentami gier i aplikacji, natomiast do Huawei Developer Alliance dołączyło 240 tysięcy twórców aplikacji oraz gier. Zarobili oni 400 milionów dolarów.

Europejczycy będą mogli dokonać zakupów w Huawei AppStore już w pierwszym kwartale 2018 roku. Również od pierwszego kwartału 2018 roku wszystkie nowe smartfony Huaweia będą miały preinstalowawaną aplikację Huawei AppStore. Jak widać Chińczycy coraz mocniej stawiają na niezależność.

Źródło tekstu: huawei     

Dodaj do:

Tagi: huawei

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet