Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Huawei: 500 mln dolarów na cyfrową transformację

Huawei: 500 mln dolarów na cyfrową transformację

orson_dzi 28 Września 2017 12:57

0 2

huawei connect

Podczas Huawei Connect 2017 w Szanghaju Huawei ogłosił, że w ciągu najbliższych pięciu lat zainwestuje 500 milionów dolarów, aby pomóc swoim klientom w procesie cyfrowej transformacji.

Dzięki platformie Platform + Connection + Ecosystem firma chce pomagać klientom szybciej się rozwijać i wdrażać nowoczesne aplikacje biznesowe. Ma ona zapewnić im otwarty i korzystny dla obu stron ekosystem oraz platformę umożliwiającą elastyczną łączność do wymiany doświadczeń.
Podczas konferencji Huawei przedstawił także Connection + Cloud - strategię digitalizacji i rozwiązań sieciowych, które umożliwiają inteligentne połączenie wszystkich urządzeń. Strategia ta ma pomóc przedsiębiorstwom przyśpieszyć ich przekształcanie w chmurze, zapewniając bardziej rozbudowane i inteligentne połączenia sieciowe, we wszystkich scenariuszach takich jak dostęp WAN, centrum danych i połączenia międzysieciowe.

Aby dodatkowo jeszcze wspomóc klientów w procesie cyfrowej transformacji, Huawei zainwestuje w ciągu najbliższych pięciu lat ponad 500 milionów dolarów na opracowanie wszechstronnych i zintegrowanych funkcji weryfikacyjnych dla swoich usług biznesowych. W Chinach firma założyła już laboratorium projektowe zajmujące się odzyskiwaniem danych, na przykład po awarii. Ponadto, Huawei Enterprise Service utworzył także globalne centrum serwisowe w Chinach, Rumunii i Meksyku oraz dwanaście regionalnych i lokalnych centrów pomocy technicznej na całym świecie. Do ich zadań należy udostępnianie usługi 24/7 dla ponad 170 krajów, w tym pomoc techniczną, zdalną obsługę sieci i dystrybucję oraz wsparcie marketingowe i kanałowe. Warto podkreślić, że z usług w chmurze firmy Huawei korzysta już ponad 18 000 klientów.

Źródło tekstu: Huawei     

Dodaj do:

Tagi: huawei | cyfrowa transformacja

w sumie: 2
 • 0

  1. ~  2017-09-28 13:12:02  host: 159-205-147-21.adsl.inetia.pl

  Tlumaczac z pijaru na polski:
  1) beda przekonywac ludzi, ze cloud, czyli trzymanie prywatnych, czesto poufnych danych na cudzych serwerach jest super
  2) beda przekonywac ludzi, ze elektronika noszona z obowiazkowo wlaczonym NFC i GPSem to szczyt nowoczesnosci
  3) (w planach) chip kazdemu w ramie lub udo, a wszystko dla dobra ludzkosci.

  Lemingi juz klaszcza w raczki.

 • 0

  2. ~mkkot  2017-09-28 14:51:11  host: user-94-254-164-37.play-internet.pl

  Dziękuję za trafne tłumaczenie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-174-226.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet