Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTCpro - program obsługi klientów korporacyjnych

HTCpro - program obsługi klientów korporacyjnych

LuiN 14 Maja 2012 15:58

0 0

HTC zaprezentował najnowszą ofertę dla klientów korporacyjnych - HTCpro. To zintegrowany program mobilnych rozwiązań dla firm i ich pracowników, dzięki którym cały asortyment produktów HTC jest gotowy do pracy w środowisku biznesowym.

Stworzony na potrzeby klientów instytucjonalnych na całym świecie, HTCpro oferuje zabezpieczenia, funkcje zarządzania i produktywności za pośrednictwem interfejsu HTC SenseT, pomagając menedżerom systemów informatycznych integrować urządzenia mobilne w miejscu pracy.

HTCpro pozwala na szyfrowanie danych na nośnikach przenośnych i wbudowanych za pośrednictwem Advanced Encryption Standard (AES), jak również niezawodną łączność sieciową w systemie Cisco AnyConnect w ramach wirtualnej sieci prywatnej (VPN), która chroni dane podczas ich przekazywania. Użytkownicy końcowi mogą zarządzać ustawieniami bezpieczeństwa bezpośrednio w urządzeniu, a menedżerowie IT korzystać z wielu popularnych, scentralizowanych platform zarządzania urządzeniami.

Ulepszona obsługa zarządzania korporacyjnymi platformami komunikacyjnymi umożliwia stosowanie haseł lub wyłączanie niektórych funkcji urządzeń, takich jak wiadomości tekstowe czy Bluetooth, jeżeli nie jest to zgodne z polityką firmy. Przedsiębiorstwa, które muszą chronić dane wrażliwe, mogą również stosować wewnętrzne systemy do szyfrowania danych przechowywanych w urządzeniu lub ich zdalnego kasowania w razie utraty.

HTCpro współpracuje równocześnie z wieloma dostawcami najważniejszych rozwiązań, które integrują i rozszerzają funkcjonalność urządzeń HTC w miejscu pracy. HTCpro podjęło współpracę z głównymi dostawcami usług z zakresu zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM), takimi jak IBM, Airwatch, Fiberlink, MobileIron, SOTI, Zenprise i 3LM.
Urządzenia HTC będą współpracować z Polycom RealPresence Mobile, aplikacją do wideokonferencji łączącą łatwość obsługi z najwyższym poziomem zabezpieczeń, niezawodnością i skalowaniem.

Wobec coraz częstszego korzystania przez pracowników z jednego urządzenia mobilnego do celów prywatnych i służbowych HTC opublikował informator Podstawowe zasady zwiększania bezpieczeństwa w środowisku mobilnych urządzeń komputerowych, który ma pomóc dyrektorom i działom informatycznym w tworzeniu mobilnych sieci komputerowych o wyższym poziomie bezpieczeństwa.

Poradnik analizuje problemy mobilnej komputeryzacji i określa podstawowe zasady tworzenia programów, które pomagają zwiększyć elastyczność pracowników, podwyższyć wydajność i ich ogólne poczucie bezpieczeństwa.

Źródło tekstu: HTC     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 1

    1. ~gosciu  2012-05-14 18:59:08  host: sev93-2-82-231-184-5.fbx.proxad.net

    Tak wiec HTC wkroczylo na pole BB

  • 1

    2.  2012-05-15 07:13:01

    @1 I bardzo dobrze, konkurencja w tym sektorze (bezpieczeństwa korporacynego) na pewno nie zaszkodzi.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-110-222.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet