Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC z obsesją na punkcie One M10

HTC z obsesją na punkcie One M10

LuiN 3 Marca 2016 11:28

4 5

HTC podkręca atmosferę przed premierą smartfonu HTC One M10. W nowym spocie widzimy, że pracownicy firmy nie śpią po nocach, by urządzenie było jak najlepsze.



Niezależnie od marketingowego przekazu, po sieci krążą już dosyć precyzyjne informacje na temat nadchodzącego flagowca HTC. Spodziewamy się Snapdragona 820, 4 GB pamięci RAM, do wyboru 16, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, 5,1-calowego ekranu QHD (AMOLED), czytnika linii papilarnych, Androida 6.0 i aparatu 12 Mpix z przysłoną F/1.9.




Ten ostatni prawdopodobnie bazować będzie na matrycy Sony IMX377, o wielkości 1/2.3" i sporych jak na telefoniczne standardy pikselach o boku 1,55 mikrometra. Sensor ten trafił wcześniej do smartfonów LG Nexus 5X i Huawei Nexus 6P, zbierając bardzo pozytywne recenzje.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: HTC, wł     

Dodaj do:

Tagi: htc | htc one m10

w sumie: 15
  • 0

    1. ~Paweł  2016-03-03 11:53:50  host: ipb31.internetdsl.tpnet.pl

    Niech w końcu pochwalą się jakąś sensowną baterią...Miałem htc m8 i lakier wycierał się w ciągu miesiąca i to mimo etui...a teraz lg g3 i po roku ryski widoczne tylko pod światło.

  • 1

    2.  2016-03-03 11:55:23

    "W nowym spocie widzimy, że pracownicy firmy nie śpią po nocach, by urządzenie było jak najlepsze." Nie śpią po nocach bo jeśli nie będzie się sprzedawało to stracą pracę, HTC próbuje złapać się czegokolwiek by zatrzymać spadki, to walka o być lub nie być.

  • 1

    3.  2016-03-03 12:06:48

    @2, Hose - w One A9 widać już pewne pozytywne trendy. Ekran AMOLED, aparat od Sony, a nie od tej koszmarnej Toshiby. Może tym razem się uda.

  • 0

    4.  2016-03-03 12:14:36

    @3 - Miejmy nadzieję że trendy się utrzymają, muszą walczyć by się odbić i wrócić do gry. Przyzwyczajają nas jednak do tego że lubią sobie czasem ni z tego ni z owego "strzelić w kolano" jakimś delikatnie mówiąc kiepskim pomysłem.

  • 0

    5. ~Triest  2016-03-03 12:21:16  host: user-94-254-179-41.play-internet.pl

    Ad 3. Konkurencja od dawna ma ekrany dobre (LG G4), czy też bardzo dobre (Galaxy S6). Do tego aparaty dużo lepsze niż w dotychczasowych flagowcach od HTC.
    Śmiem wątpić żeby spóźnione oraz ledwo co dorównanie do nich pozwoliło HTC na znaczące odbicie się od dna. No chyba, że chodzi im o możliwość pochwalenia się miesięcznym wzrostem, przy dużym rocznym spadku - jak to miało miejsce w zeszłym roku :-)

  • 0

    6. ~~  2016-03-03 12:47:39  host: eem175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I tak wybrałbym xiaomi mi5, też ma snapka 820 i aparaty sony a do tego jakość wysoka. Ale zapłacę 1500zł tylko. Po co przepłacać za inny tel?

  • 0

    7.  2016-03-03 12:58:42

    Zamiast iść w 4.7' to powielają Samsungowe 5.1'. Później zdziwko że telefon się nie sprzedaje.

  • 0

    8. ~Triest  2016-03-03 13:02:48  host: user-94-254-179-41.play-internet.pl

    Ad 7.: 4.7-calowy wyświetlacz być może będzie miał HTC One M10 w wersji mini, z tym, że pewnie już ze znacznie okrojoną specyfikacją sprzętową (SoC, pamięci, aparat itd.).

  • 0

    9.  2016-03-03 13:31:29

    4.7' cala ekran to już max dla obsługi jedną ręką. 5.1' to już trochę za dużo. Nie będzie mieścić się w kieszeni nawet.

  • 1

    10. ~T-aki  2016-03-03 13:49:40  host: 188.146.132.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @9. Smartfon z ekranem 5.1 cala nie będzie Ci się mieścić w kieszeni?? Sorry za pytanie, ale sam je sprowokowałeś... Ile Ty masz lat i jaki rozmiar spodni nosisz? :)

  • 0

    11. ~  2016-03-03 14:05:46  host: aean249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10, fakt, z kieszeniami pojechał, ale zgadzam się z nim, że 4,7" to maksimum do obsługi jednorącz (i to z zastrzeżeniem, że ramki nie będą zbyt grube), a dłonie mam spore i długie palce.

  • -1

    12. ~Adam  2016-03-03 14:50:49  host: user-94-254-227-140.play-internet.pl

    Amoled i wypalający sie ekran. Nie dziękuje.

  • 0

    13. ~piter71  2016-03-04 01:20:25  host: 137.111.13.125

    Może jestem fanboyem, ale nigdy nie zrozumiałem, dlaczego HTC ma jak ma. Teraz mam M8 i uwielbiam ten telefon. Po ponad półtorej roku chodzi ciągle doskonale, jeśli chodzi o wygląd to uważam go za majstersztyk designu - ciągle jeden z najładniejszych telefonów na rynku. Typową wadą HTC zawsze był aparat - prawda - zdjęcia gorsze niż z s5 czy 5s, ale ogólnie przecież ładne, a do tego ultrapixel serio działa. Moja dziewczyna ma s5 i trzaska zdjęcia na lewo i na prawo, ale gdy tylko jest ciemniej - rzeczywiście używa mojego telefonu bo po prostu w tych warunkach zdjęcia sa nieporównywalnie lepsze. Średnio podoba mi się A9 - ten przycisk psuje całą oryginalność designu, ale zobaczymy jak będzie. Jeśli miałbym rezygnować z HTC to chyba tylko LG (chociaż teraz z ciekawości kupuję redmi note 3 - to może sporo namieszać). Pointa taka - szkoda będzie jeśli drogą do poprawy sytuacji HTC będzie zrobienie tego samego co wszyscy inni (A9), zamiasto oryginalności i niejednokrotnie innowacyjności.

  • 0

    14. ~Kerad  2016-03-04 19:27:53  host: apn-5-60-103-77.dynamic.gprs.plus.pl

    Mialem HTC M7 chyba jako jeden z pierwszych w przedsprzedaży. Na tamten czas telefon kozacki. HTC ma jedną z najlepszych nakładek systemowych. Żadne LG czy Samsung. Jedna wada, to bateria. Naprawdę. Ładuje się długo i nie trzyma jednego dnia! Do tego dwa razy w naprawie. Po aktualizacji Antka, padł. Wymienili wszystko oprócz obudowy. IMEI się zmienił... Koszt nowego wtedy, to 2700. Dzis znów nowy HTC z serii One, to ok 3000. Dlatego kupilem OnePlus X. Koszt 1070zl - ładuje baterie szybko, ładny wygląd ... Nie wiem czy jest sens kupować telefon za 3000....

  • 0

    15. ~  2016-03-04 20:52:10  host: gaja.tpnet.pl

    Nie śpią, bo trzymają kredens!

    3. Nie "aparat od Sony", tylko "aparat Sony", Panie Redaktorze!

Dodaj swoją opinię