Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Touch HD w cennikach Play

HTC Touch HD w cennikach Play

LuiN 12 Listopada 2008 23:22

0 0

htc touch hdW cennikach Play pojawił się najwyższy obecnie produkowany model telefonu tajwańskiego koncernu HTC - Touch HD. Zaawansowane urządzenie ma spektakularny 3,8-calowy ekran o rozdzielczości WVGA, GPS, aparat 5 Mpix i intrygujące wzornictwo.

HTC Touch HD™ wyposażony został w duży ekran WVGA (800 x 480 pikseli) o przekątnej 3,8 cala, standardowe wyjście audio 3,5 mm i 5-megapikselowy aparat cyfrowy z automatycznym ustawianiem ostrości.

Do tego dochodzi 288 MB pamięci RAM i 512 MB pamięci ROM oraz czytnik kart microSDHC, WiFi, HSDPA do 7,2 Mb/s, Opera Mobile 9.5 i bateria o pojemności 1350 mAh.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie One Play.
Zobacz: cennik telefonów w taryfach Nowy Play dla Firm.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15.  2008-11-13 09:24:33

    O wyłączności przez miesiąc na touch hd przez play również czytałem w sieci.

  • 0

    16. ~Plum  2008-11-13 11:44:18  host: 213.25.153.194

    soft jest w wersji Generic English East Europe tj fabryczny + ustawienia Playa nie jest na szczęscie customizowany na konkretnego operatora jak np.MDA Vario IV czy Orange Touch Diamond

  • 0

    17. ~K.D.  2008-11-13 12:01:33  host: net-79-139-56-104.dnet.pl

    WŁAŚNIE , ZEBY TYLKO OPRÓCZ SIM LOCKA I LOGO NIC WIECEJ NIE DOGRALI ! I NIE "USZCZĘŚLIWILI NA SIŁĘ" FANTASTYCZNYMI APLIKACJAMI , KTÓRE RÓWNIE FANTASTYCZNIE SPOWOLNIĄ TELEFON !!!

  • 0

    18.  2008-11-13 12:01:42

    #Plum: to sprawdzona wiadomość? Miałeś go w ręce już ?

  • 0

    19. ~luki  2008-11-13 12:40:18  host: public-gprs93542.centertel.pl

    ekskluzywna zabawka. na allegro 2300 pln, w uk 470 funtow. moj pierwszy odruch: rzucam Plusa i przechodze do Play ;-). ale mi przeszlo - to tylko telefon, a tyle zalatwiania (a 800 pln trzeba zaplacic-)

  • 0

    20. ~tomiq  2008-11-13 14:30:55  host: apn-77-114-119-202.gprs.plus.pl

    full wypas

  • 0

    21. ~kwistas  2008-11-13 14:44:42  host: w3cache.wignet.pl

    Taniej wyjdzie kupić ten telefon nowy w bez simlocka i irytującej umowy.

  • 0

    22. ~gekon  2008-11-13 16:12:29  host: 77-253-1-94.adsl.inetia.pl

    SimarK- w biznesie w top puli

  • 0

    23. ~remus  2008-11-14 11:04:46  host: 180.v57.interkam.pl

    bez sensu to brac sprzet w abonamencie. zawsze kupuje na rynku teraz sprzedaje diamenta i zmieniam na touch hd

  • 0

    24.  2008-11-14 13:24:48

    #18. tak sprawdzona. Mi Play dokladnie o tym informowal, cyzliz e fabryczny niemodyfikowany soft.

  • 0

    25. ~jarekt  2008-11-14 19:58:33  host: ecp94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W wolnej sprzedazy kosztuje 2300. W abo za 60 zl na 2 lata ponizej 1000zl. Policzcie sobie ze calosc kosztuje Was wtedy mniej wiecej tyle samo jednak biorac abo macie naprawde duzo minut przez 2 lata za darmo (3600 min do wszystkich sieci) i polowe telefonu na raty. Wybaczcie ale trzeba byc idiota, zeby kupowac ten telefon na wolnym rynku...

  • 0

    26.  2008-11-15 09:42:55

    gekon, czy mógłbyś podać więcej szczegółów - jakie ceny i jak wygląda możliwość dostania go przy przedłużeniu umowy?

  • 0

    27.  2008-11-17 18:50:09

    smith: ja tam sprawdzilem te top pule (czyli modele dla klientow specjalnych) i tam nie ma touch HD.

  • 0

    28.  2008-11-17 21:12:09

    dzięki SirmarK

  • 0

    29. ~dased  2008-11-17 22:46:32  host: 77.46.56.23

    czy przechodzac do Play z innej sieci daja jakies rabaty na telefon ?

  • 0

    30. ~  2008-11-25 07:08:48  host: public-gprs82668.centertel.pl

    co suvvv...mylisz sie ze mozna go kupic od pazdziernika...owszem ,mozna ale jedynie w przedsprzedazy czyli fizycznie nie majac go w rece.PS ekran 3.8 cala i bateria taka jak w touch pro nie wrozy nic dobrego jesli chodzi o czasy dzialania bo matymtcznie to ma tu wychodzi ladowanie co 15 godzin

  • 0

    31. ~touch pro  2008-11-29 11:41:27  host: agj227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jest jakas informacja na tema TOUCH PRO w PLAY-u????

  • 0

    32. ~smok  2009-01-19 23:26:19  host: chello089078194187.chello.pl

    Kupilem ten telefon w grudniu ponad miesiac temu - telefon super ale PLAY beznadziejny od miesiaca zdejmuja simlock !!!! zadnej informacji, zadnego kontaktu czy wsparcia, ponad miesiac po zaplaceniu 2300 nie mam telefonu .. jest reklama a nie am go fizycznie - caly PLAY totalna porazka, bez serwisu, bez mozliwosci reklamacji - zdecydowanie odradzam zakup czegokolwiek w PLAY !!!

  • 0

    33. ~big-fon  2009-01-20 13:45:42  host: c7-kudsp1-017.tosa.pl

    Ludzie mówcie kiedy będzie w plusie bo śpieszy mi się :P plis plis napaliłem się tak na ten telefon :P

  • 0

    34. ~  2009-02-22 22:10:19  host: 86.46.155.182

    Sprzęt nawet, nawet ale z WM to wielka porażka.

Dodaj swoją opinię