Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Touch Diamond - pierwsze wrażenia

HTC Touch Diamond - pierwsze wrażenia

sirmark 6 Maja 2008 23:48

0 0
htc touch diamondHTC zaprezentował dziś w Londynie nowe urządzenie HTC Touch Diamond. Prezentujemy kilka zdjęć z konferencji i wrażenia z pierwszego kontaktu z telefonem.

Artykuł można przeczytać klikając tutaj.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-05-07 08:20:21  host: 212.160.172.70

    Niezły jest :D

  • 0

    2. ~  2008-05-07 08:52:05  host: acbx50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    prezentuje sie bardzo fajnie nie powiem.

  • 0

    3. ~szalony  2008-05-07 09:45:09  host: 87-205-244-188.adsl.inetia.pl

    Cena ładna będzie :) Strzelam 3 koła na bank :)

  • 0

    4.  2008-05-07 09:50:19

    na expansys.com juz go można zamawiac, cena 584$. Wiec daleko od 3 koła :)Oczywiscie w USA, bo polska wersja to 600 euro :)

  • 0

    5.  2008-05-07 11:28:44

    vonski: chyba zle przeczytales... :) raczej 584 funty -> expansys.ie/p.aspx?i=163250 . I na wyspach (uwzgledniajac ich nizszy VAT). Innymi slowy u nas bedzie na poczatku w zakresie cenowym 2,5-3k.

  • 0

    6.  2008-05-07 13:10:39

    razem źle czytamy, przeciez tam jest 584 euro :) w UK jest 434 funty. A ceny w polsce sa dla bogaczy, dlatego od dawna nic tu nie kupuje, tylko sprowadzam :)

  • 0

    7. ~p  2008-05-07 16:45:15  host: apn-77-113-63-77.gprs.plus.pl

    problem:czy może mi ktoś doradzić czego się powinienem spodziewać oraz jakie kroki poczynić, bo jestem w plusie 4 lata i 7 m-cy a teraz 22 kwietnia skończyła mi się umowa; o przedłużenie miałem 1 telefon 3m-ce temu i cisza! abo mam 65 zł ale przez ost 2 lata średnia rachunków jest ponad 100zł (ze 110-120), płacone wszystko w terminach; byłem wczoraj w salonie aby o sobie przypomnieć i zacząłem pytać o przeniesienie nr-u do innej sieci, a laska za biurkiem odp mi ale ani razu nie pytając czy może jednak bym został! niech ktoś zdradzi jakiś sposób na jak najlepsze warunki bo w zasadzie to nie chce mi się nigdzie przenosić, przedłużyć bym chciał na rok biorąc minuty a nie telefon. jak dostaną papiery podpisane już o chęci przeniesienia to się do mnie odezwą aby ponegocjować czy już nie będzie odwrotu? dzięki wszystkim za rzetelne odpowiedzi, pp

  • 0

    8.  2008-05-07 17:25:54

    vonski: tak, oczywiscie racja. Dobrze spojrzalem, dobrze przeliczylem, ale juz zle napisalem, doh :)

  • 0

    9.  2008-05-07 17:33:56

    #7 @p: generalnie mialem podobny przypadek (podobne generowane rachunki, moze nawet wyzsze, max 150 zl srednio, w sieci wtedy bylem ponad 4 lata) i pozostali zgrubsza niewruszeni... rok przed tym faktem, czyli rozwiazaniem umowy dostalem znizke 50 % w przedluzeniu umowy (bez telefonu), a rok pozniej laskawie dawali 20 % dla takiego samego abo - no to powiedzialem caluj psa w nos i zlozylem wypowiedzenie... w miedzyczasie poszlo pismo odwolujace sie / reklamacja do warunkow, jakie proponuja (akt desperacji raczej :), a potem druga reklamacja do raczej mizernych skutow pierwszej (30 % miast 20 % obnizki) - bez efektu. Mowi sie do trzech razy sztuka, ale mnie sie nie chcialo i ich olalem (i tak mialem tam jeszcze jeden aktywny SIM). Telefony mnie nie interesowaly, bo nie chcialem sie wiazac na dluzej i bylem zadowolony z tych, ktore mialem wtedy, poza tym koszt minuty byl o wiele nizszy w przypadku nie brania sluchawki. Koniec koncow na drugim SIMie zaproponowali mi 50 % obnizki + dodatkowy pakiet do Plusa, ale to juz bylo troche pozniej... Generalnie zasady nie ma - warto pare razy wracac do tematu, u roznych osob (najlepiej znajomych) i na rozne sposoby (program przedluzenia umow przez telefon (czesto daja najlepsze warunki, choc nie zawsze), salon, ewentualnie przedstawiciel handlowy etc.). Z samym przenoszeniem nie dzialalem, wiec nie wiem dokladnie, jaka jest w takim przypadku procedura, wiec moze ktos inny pomoze rozpatrzec taki przypadek. Powodzenia...

  • 0

    10. ~p  2008-05-07 17:42:03  host: apn-77-112-187-133.gprs.plus.pl

    Planet: ale ostatecznie to w przypadku pierwszego sima zerwałeś umowę czy nie? thx ogólnie;)

  • 0

    11.  2008-05-07 18:34:31

    Tak jak wynika z tekstu: zerwalem.

  • 0

    12.  2008-05-07 18:48:09

    z dnia na dzień przybywa "multimedialnych" płaskich cegiełek, które są cholernie nie wygodne.

Dodaj swoją opinię