Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC szykuje własny sklep z aplikacjami i e-bookami?

HTC szykuje własny sklep z aplikacjami i e-bookami?

Q! 9 Listopada 2010 13:50

0 0

W sieci pojawiły się informacje mówiące o tym, że HTC może prowadzić prace nad uruchomieniem własnego sklepu z aplikacjami mobilnymi.

Według magazynu Financial Times, w sklepie, który zamierza uruchomić HTC, miałyby się pojawić nie tylko aplikacje mobilne, ale również elektroniczne wersje książek. Ich dostawcą miałaby być firma Kobo, producent czytnika o tej samej nazwie.
Wiele wskazuje na to, że sklep przeznaczony byłby tylko dla telefonów HTC pracujących pod kontrolą systemu Android. Wszystko dlatego, że Microsoft w swoim sklepie Marketplace pozwala na tworzenie "stoisk" firmowych. Jedno z nich należy do LG.

Informacje na temat sklepu mobilnego od HTC nie zostały wciąż potwierdzone.

Źródło tekstu: Financial Times     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2010-11-09 13:53:46

    Wyczytałam, że roznowy na temat e-booków nie ograniczają się tylko do Kobo. Mi się wydaje, że to może być ciekawa alternatywa - zawsze kompatybilne aplikacje i przefiltrowane treści, a jak się nie podona można korzystać z marketu.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-87-62.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet