Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC: szybszy dostęp do akcesoriów

HTC: szybszy dostęp do akcesoriów

LuiN 14 Stycznia 2010 12:27

0 0

HTC Corporation, międzynarodowa firma projektująca telefony, ogłosiła dziś podpisanie umowy z Brightstar Europe dotyczącej dystrybucji oficjalnej linii akcesoriów do telefonów.

Nowy partner pomoże zwiększyć dostępność kluczowych akcesoriów do telefonów HTC oraz skróci czas realizacji zamówień i dostaw, przy jednoczesnym zmniejszeniu liczby produktów.
Zgodnie z umową, Brightstar Europe jest głównym partnerem w dystrybucji akcesoriów do telefonów HTC w Europie. Akcesoria będą dostępne między innymi do telefonów takich jak HTC Hero, Tattoo i najnowszego HD2. Umowa zacznie obowiązywać w pierwszym kwartale 2010 roku.

Brightstar Europe zajmuje się dystrybucją telefonów komórkowych i urządzeń bezprzewodowych wśród wielu klientów, do których należą między innymi operatorzy komórkowi, dealerzy, punkty sprzedaży i sklepy internetowe.

Źródło tekstu: HTC ,wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2010-01-14 15:42:58  host: 093105201245.skierniewice.vectranet.pl

    narazie ceny akcesoriów ze strony HTC są kosmiczne a czas oczekiwania np 49 dni rozbraja:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet