Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Surround vs. Apple iPhone 4

HTC Surround vs. Apple iPhone 4

LuiN 25 Października 2010 09:42

0 0
PhoneArena przygotowałą ciekawe porównanie wideo iPhone'a 4 i HTC Surround - jednego z pierwszych smartfonów z Windows Phone 7 o potężnych możliwościach muzycznych.

Windows Phone 7 to świetny konkurent dla apple'owskiego iOS. Oba systemy są bardzo wydajne i efektowne - nowe animacje, które przynosi WP7 przyciągają wzrok, ale nie nie spowalniają działania całości.

Przez większą część recenzji słyszymy, o praktycznie tej samej funkcjonalności poszczególnych aplikacji w obu urządzeniach. Wygląda na to, że to nie Androida, lecz przede wszystkim nowego mobilnego Windowsa powinien bać się Apple.






Źródło tekstu: phonearena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2010-10-25 09:46:25

    Ostatnie zdanie daje do myślenia. Trzeba będzie zainteresować się tym systemem bardziej dogłębnie i przetestować go własnoręcznie.

  • 0

    2.  2010-10-25 10:09:14

    Dobrze, że artykuł pokazał się przed południem. Uniknie się wojny w komentarzach miedzy fanatycznymi użytkownikami iPhone a ludźmi którzy go nienawidzą, mimo, że najprawdopodobniej w rekach nawet go nie mieli. iOS ma na razie jedną wielką przewagę: liczbę dostępnych aplikacji. Mam nadzieję, że M$ szybko to nadrobi. I pomysleć, że przed premierą ludzie tak psioczyli na WP7

  • 0

    3.  2010-10-25 10:40:39

    Gdyby te kafelki w WP7 były przezroczyste a w tle zdjecie to wygladałoby całkiem znośnie . :)

  • 0

    4. ~tfh  2010-10-25 10:59:33  host: 87-205-4-136.ip.netia.com.pl

    dla niecierpliwych, filmik zaczyna sie dopiero od 8 minuty...

  • 0

    5. ~obiektyw  2010-10-25 10:59:38  host: 195.66.116.254

    Apple nie boi się konkurencji, robi swoje i dobrze zarabia, a reszta goni i próbuje kopiować rozwiązania które Apple wprowadziło w życie. Dla nas dobrze, jest konkurencja to jest i rozwój, a ceny też spadają.

  • 0

    6.  2010-10-25 11:08:52

    @5 nie uogólniaj. Są marki telefonów które rozwijają się w swoim kierunku zamiast gonić Apple. Np. BlackBerry i Sonim

  • 0

    7. ~wlochaty  2010-10-25 12:30:29  host: promus.com.pl

    @6. Bzdury gadasz. Jestem uzytkwonikiem BlackBerry. Spójrz na ich rozwój? Jaki jest - nijaki. Tez kopiują konkurentów rynkowych, gdyż chcą rozszerzyć sprzedaż na rynek klientów indywidualnych, a nie tylko korporacyjny. Każda z platform ma coś unikalnego, a telefonu idealnego, niestety dla uzytkowników nigdy nie będzie.

  • -1

    8.  2010-10-25 16:49:38

    @5 - masz rację. Jobsowi można wiele zarzucić, ale ten człowiek jest wizjonerem i bardzo wiele rozwiązań, które wprowadziło Apple zostało skopiowane przez konkurencje. Ten kto się z nim zadaje (np. Era sprzedając jego telefony, a wkrótce także iPady) dobrze na tym wychodzi.

  • 0

    9. ~kuba144  2010-10-25 19:21:57  host: wyzyny.info

    Po prostu świetne urządzenia. Iphone'a 4 miałem w rękach i zrobił na mnie duże wrażenie

  • 0

    10.  2010-10-25 19:40:43

    Ja też miałem go w rękach i jakoś mnie rozczarował 0.0

  • 0

    11. ~Rafiki  2010-10-25 22:12:18  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    Tesos sądzisz, że te wszystkie produkty i rozwiązania Apple są zasługą Jobsa? oO Może niedługo ogłosimy go bogiem marketingu? Eh... jak sekta, jak sekta.

  • 0

    12.  2010-10-26 07:07:12

    Są. Jest osobą aktywnie uczestniczącą w procesie tworzenia, testerem i podejmuje wybór. Z jego perspektywy reszta firmy to narzędzia.

  • 0

    13. ~Danio  2012-05-26 09:26:14  host: 031011255169.kolno.vectranet.pl

    też bawiłem się iphone 4 i jak dla mnie w nim niema nic niezwykłego tylko aparat z z przodu jest bardzo dobry

Dodaj swoją opinię