Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Sensation XE tańszy o 800 zł w sklepie internetowym Play

HTC Sensation XE tańszy o 800 zł w sklepie internetowym Play

LuiN 3 Sierpnia 2012 10:14

0 0
htc sensation xeOd 3. sierpnia smartfon HTC Sensation XE BeatsAudio oferowany jest w sklepie internetowym Play o 800 zł taniej niż do tej pory, w ramach promocji Sensacyjny weekendowy zjazd cenowy w sklepie internetowym.

Oprócz zmiany ceny HTC Sensation XE, do oferty podstawowej trafia Sony Xperia U z aparatem 5 Mpix, dwurdzeniowym procesorem i 8 GB pamięci wewnętrznej.

Zobacz: zmiany w cennikach telefonów sieci Play (plik .pdf; 52 kB).




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 14
  • 0

    2. ~Nikt  2012-08-03 10:55:58  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    Do telepolis: nie wiem kto u was wpisuje dane telefonów (które później są np. w porównywarce), ale roi się tam od błędów! Np. ten Sensation XE ma UMTS 900 i 2100 (źródło: strona HTC). A na telepolis jest 900 i 1900. Czy błędy w innych telefonach też poprawicie, czy wasze opisy telefonów i porównywarkę należy uznać za szkodliwe, bo wprowadzające w błąd??

  • 2

    4. ~*800  2012-08-03 12:52:30  host: 212.160.172.70

    @nikt: pod danymi każdego telefonu w tym serwisie jest info :Dokładamy dużej staranności, aby prezentowane w katalogu dane techniczne urządzeń były aktualne. Nie możemy jednak zagwarantować pełnej poprawności. Jeżeli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy o kontakt. korzystałeś?

  • 0

    5. ~Nikt  2012-08-03 14:07:45  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    @3 i 4 - tylko że to nie jest PIERWSZY czy DRUGI błąd w danych technicznych telefonów, który PRZYPADKIEM zauważyłem (ile było błędów, których nie zauważyłem?). To raz. Dwa: to chyba nie jest aż taki problem skopiować (ctrl + c, ctrl + v) dane ze strony producenta? Trzy: w tym przypadku chodzi o częstotliwość w jakiej pracuje telefon a nie o czas pracy baterii, który jak wiadomo ma się często nijak do rzeczywistości. Są błędy i błędy. W katalog telefonów zagląda wiele osób przez cały czas a news na stronie głównej żyje bardzo krótko. Zatem lepiej chyba też zadbać i o to drugie.

  • 0

    6. ~Nikt  2012-08-03 14:12:44  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    c.d. Ja wiem, że dla niektórych nie ma znaczenia ile koni mechanicznych ma samochód, który kupują. A komórki w salonie wybierają po kolorze obudowy. Dla mnie jednak dane techniczne są ważne i czytając je, chcę mieć pewność, że nie czytam głupot.

  • 2

    7. ~peha  2012-08-03 14:47:30  host: net07.mlyniec.gda.pl

    Skoro jesteś taki błyskotliwy to korzystaj tylko ze stron producentów.

  • 0

    8. ~Octopus  2012-08-03 14:49:31  host: host-37-190-154-144.dynamic.mm.pl

    Skoro doznajesz obstrukcji żołądka - napisz po prostu priv.-a . Czy myślisz ,że upublicznienie czyjegoś błędu stawia cie w lepszym świetle ? Skoro tak zakładasz - to zdrowia życzę. Można nie popełniać błędów..tylko ,że wtedy nic się nie robi.

  • -1

    9. ~esa  2012-08-03 17:03:59  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    A to się szarpnęli za obniżkę. Klienci powoli zaczynają uciekać z Play, widzę to po swoich znajomych. Wybierają Heyah albo T-Mobile. Nie przeszkadza im to że będzie pobierana opłata 4 gr za sprawdzenie stanu konta, bo inne siecie też to wprowadzą. Poza tym liczy się jakość oferowanych usług

  • 0

    10. ~oj esa  2012-08-03 17:12:56  host: z38-03.opera-mini.net

    co ty możesz wiedzieć dziewczynko z zapałkami.

  • 0

    11.  2012-08-03 17:13:39

    @9, oj to smutne ;p po kilku/nastu/dziesieciu znajomych uwazasz ze ludzie zaczaynaja wyportowywać nuemry do innych ;p

  • 0

    12.  2012-08-03 20:05:05

    @5 nie pasuje - nie korzystaj. polegaj tylko na swoich sprawdzonych informacjach i nie truj, bo zamiast zglosic blad stac Cie tylko na jego wytkniecie...

  • 0

    13. ~LepikPL  2012-08-04 23:26:36  host: 213-238-95-41.adsl.inetia.pl

    @9 no ale to jest najpiękniejsze w tym całym bałaganie: KONKURENCJA. Kiedyś w3 walilo nas po kieszeni a za pięć minut rozmowy z kumplem płaciłem tyle, że na umowionego browara już ledwo wystarczalo. Teraz przynajmniej jak się nie podoba to z Bogiem... spadaj do t-moba. Zupełnie szczerze i bez złośliwości. Lepiej ci w Plusie? Pomarancza dała ci promocję i coś fajnego za zeta? Ją się tam cieszę.

  • 0

    14. ~  2012-08-05 00:49:37  host: z56-13.opera-mini.net

    a u mnie dzisiaj net Pleja lepiej smigal niz w Plusie. Jestem zaskoczony i mam nadzieje,ze cos poprawili na stale. W sumie w Plusie tez mam dobra oferte

  • 0

    15. ~Janes  2012-08-06 09:57:31  host: user-46-112-74-224.play-internet.pl

    KonsultantPLAY Uciekają i to sporo ludzi.Miałem kiedyś miniPOS jak się jeszcze opłacał teraz po wygasnieciu umów mało kto chce je przedłużać a większośc mówi że się nie opłaca bo ludzie narzekają że drogo się do nich dzwoni.Zadowoleni sa głównie ci którzy maja cała rodzinę i większośc znajomych w playu a jak któś ma mieszane numery w rodzinie to szybko z wiewa z playa .Poza tym jest jeszcze inna bardzo ważna kwestia Play ma najgorsza jakość,najczęściej zrywa połączenia lub nie można ich wykonać.Trzyma na siłę zasięg playa a dopiero jak całkowicie zniknie szuka innej sieci.Sam mam w playu bo tu gdzie mieszkam tylko play ma 3g i to jedyny powód ale juz niedługo spadam do plusa jak tylko uruchomią nadajnik hspa+

  • 0

    16. ~Burcio  2012-08-06 15:27:00  host: user-109-243-102-36.play-internet.pl

    Ja miałem internet w ERA 1,8Mb/s bo miałem taki modem i powiem że ping skakał aż boli prędkość była różna niestety nie zawsze łącze było stabilne. Mam teraz na doładowania w Play, łącze mam 1Mb/s a ping 60 a w ERA ping 100 i więcej stabilniejsze łącze prędkość wykorzystywana na max-a. Co do telefoni owszem czasem zdarzy sie dziwne zerwanie połączenia a obydwoje mamy zasięg ale to przez to że przełącza sie pomiędzy nadajnikami i są momenty że zerwie połączenie z reguły bywa to tam gdzie zasięg jest słabszy.

Dodaj swoją opinię