Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Revolver - smartfon z Honeycomb?

HTC Revolver - smartfon z Honeycomb?

Ringu 16 Lutego 2011 16:34

0 0

htc revolver W sieci pojawiły się pogłoski o nowym high-endowym smartfonie od HTC, który miałby się stać następcą popularnego modelu Desire. Mowa o HTC Revolverze, który podobno będzie działał na systemie Android w wersji 3.0 Honeycomb.

Revolver będzie mógł się pochwalić dwurdzeniowym procesorem o zegarze 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Przekątna ekranu ma wynieść ponad 4,3 cala. Urządzenie będzie posiadać także dwa aparaty fotograficzne - główny, 8-megapiselowy oraz przedni, służący do wideokonferencji, o rozdzielczości 3 megapikseli.




Co ciekawe smartfon ma pracować na Androidzie Honeycomb, który z założenia jest przeznaczony tylko dla wielkoekranowych tabletów.

Informator serwisu Engadget twierdzi, że Revolver będzie dostępny w amerykańskiej sieci AT&T w trzecim kwartale tego roku. Oficjalna zapowiedź ma nastąpić wiosną.

Źródło tekstu: Engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2011-02-16 16:39:58

    Widziałem już ten Smartphone i własnie coś takiego bym chciał, ale Design jest okropny, przynajmniej moim skromnym zdaniem... Chciałbym by wrócili do HD2, Legend i tym podobnych... szczególnie jeśli chodzi o głośnik.

  • 0

    2. ~pocotokomu  2011-02-16 16:51:48  host: z29-11.opera-mini.net

    Już większego zrobić nie mogli?

  • 0

    3. ~Alexis  2011-02-16 17:14:18  host: host-81-190-72-106.gdynia.mm.pl

    A Fuj !

  • 0

    4.  2011-02-16 17:35:37

    jak widać o gustach się nie dyskutuje, dla mnie cudeńko..

  • 0

    5. ~r  2011-02-16 18:41:08  host: public-gprs128793.centertel.pl

    ale kanciak, tragedia

  • 1

    6.  2011-02-16 19:07:52

    Z tym kantem to mysle, że dla tego, że nie chcieli by głośnik wyglądał jak u Apple/Samsunga, wiec zrobili kanciaste dla różnicy... ; d Generalnie polubilem HTC za wąską ramkę, za głośnik przy krawędzi, a tu taki bubel...

  • 0

    7. ~  2011-02-16 19:30:44  host: 178.182.240.223.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Następca Desire? Z tego co mi wiadomo, następcą Desire jest zaprezentowany już Desire S. Rozmiar wyświetlacza sugeruje, że Revolver będzie następcą Desire HD.

  • 0

    8. ~  2011-02-16 20:09:42  host: public-gprs12092.centertel.pl

    Aż dziw mnie bierze, że jeszcze nie przeczytałem komentarza, że projekt telefonu żywcem ściągnięty z iPhone'a, szok.

  • 1

    9.  2011-02-16 20:38:51

    Fotoszop Twoim przyjacielem, dół z HTC HD, góra z HTC Diamond ;) A tak na poważnie, to jeśliby przy 4,3" dali takie ramki na górze i na dole ekranu, to byłby telefon wielkości Samsunga Galaxy Tab ;)

  • 0

    10. ~M  2011-02-16 23:43:33  host: 77-254-244-101.adsl.inetia.pl

    #9 HTC DHD nie ma takiego dołu. Wiem bo leży przede mną i się z ciebie śmieje.

  • 0

    11.  2011-02-17 17:26:21

    A ja się smieję z Ciebie i Twojego braku umiejętności czytania: napisałem HTC HD (czyli Blackstone) a nie Desire HD. Nie wiem co palisz, ale przestań !

  • 0

    12.  2011-02-17 17:45:16

    @9: Prawda - dół to HTC Touch HD (a nie Desire HD!), a góra jest od Diamonda :P

  • 0