Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Pyramid przemianowany na Sensation

HTC Pyramid przemianowany na Sensation

Q! 8 Kwietnia 2011 09:53

0 0

piramidka od htcZnany do tej pory jako Pyramid najnowszy model od HTC został przemianowany na Sensation. Taka zmiana dotyczyć będzie przynajmniej rynku brytyjskiego.

O HTC Pyramid pisaliśmy już kilkukrotnie, m.in. w tej wiadomości. Posiadać on będzie m.in. dwa rdzenie po 1,2 GHz każdy, ekran o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości qHD (540 x 960 pikseli) oraz aparat 8 Mpix.




Według najnowszych informacji konfiguracja ta nie zostanie zmieniona. Zmianie ulegnie jedynie nazwa modelu i dotyczyć to będzie - przynajmniej według aktualnych informacji - rynku brytyjskiego. Pod jaką nazwą pojawi się na pozostałych rynkach? Wciąż nie wiadomo.

Nie wiadomo również jaka będzie jego końcowa cena dla użytkownika końcowego. Jednak patrząc po parametrach trudno oczekiwać, aby z chwilą premiery była ona niższa niż 2 tys. zł.

Źródło tekstu: GSM Arena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2011-04-08 10:02:14

    Smartfon marzeń, przynajmniej przez najbliższe pół roku :-)

  • 0

    2. ~micho  2011-04-08 10:22:47  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    540/960 to nawet thunderbolda bije

  • 0

    3.  2011-04-08 10:34:51

    Kurde mam nadzieje, że dali mi 1GB ramu... jak tak to się na niego skusze. Fajnie jakby miał te pryzmy zamiast przycisków jak Incredible S.

  • 0

    4. ~  2011-04-08 10:59:27  host: host-46-151-186-13.interduo.pl

    ja juz na niego czekam :)

  • 0

    5. ~anty  2011-04-08 11:00:25  host: 77-252-77-252.ip.netia.com.pl

    Co oni mają z tymi nazwami? Hero, Legend, Desire, Wildfire, Incredible? I teraz też, musi być Sensation? Jakieś kompleksy?;)

  • 0

    6.  2011-04-08 11:03:53

    Lepiej jak kiedyś? Nokia 3310, 4420, 5510... nazwy są OK. Choć dla mnie żenua to nazywanie po iPhonie 3G S, Galaxy S, Nexus S, Desire S, Incredible S, Wildfire S... już bym wolał 2.

  • 0

    7.  2011-04-08 11:11:14

    Ciekawe czy wreszcie jakosc dzwieku sie polepszy. Pewnie niestety nie.

  • 0

    8.  2011-04-08 11:39:01

    @7 A o jakim dźwięku mówisz? Rozmowy, muzyka, głośniczek? Mógłbyś sprecyzować? Bo ja mam HTC (co prawda leciwe już Touch HD) i nie narzekam.

  • 0

    9. ~  2011-04-08 11:44:34  host: adsknateur.autodesk.com

    8: oczywiscie jakosc muzyki.

  • 0

    10. ~berdys  2011-04-08 12:21:47  host: ip-89-174-118-240.multimo.pl

    zeby chociaz brali przyklad z nazewnictwa ubuntu.. a oni po prostacku, z kazdym smartfonem coraz nudniej... ;)

  • 1

    11. ~wroc  2011-04-08 12:59:56  host: 89-73-47-11.dynamic.chello.pl

    Było już pożądanie (Desire), teraz doznanie (Sensation). Czekam tylko na pokusę (HTC Temptation) i lecę do sklepu ;-)

  • 0

    12.  2011-04-08 14:29:39

    Ja na tandem HD z Sennheiser CX500 nie narzekam. Może słuchawki trzeba zmienić?

  • 0

    13.  2011-04-08 14:31:30

    @9 Ew. użyć korektora graficznego, jest w standardzie w oprogramowaniu. Albo soft zmienić (choć ja mam aktualnie producenta i jest ok).

Dodaj swoją opinię