Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC ponownie z prawem wjazdu do USA

HTC ponownie z prawem wjazdu do USA

Q! 30 Maja 2012 11:42

0 0

HTC poinformował, że otrzymał zgodę Amerykańskiego Urzędu Celnego na import dwóch modeli do USA. Tym samym już wkrótce rozpocząć się może ich sprzedaż na tamtejszym rynku.

Chodzi o dwa modele, One X oraz Evo 4G LTE, których sprzedaż w USA zablokowana została wyrokiem Międzynarodowej Komisji Handlu. Powodem było wykorzystanie w obydwu modelach patentów należących do Apple’a. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.
Teraz obydwa modele otrzymały prawo wjazdu na teren USA. Stało się tak dzięki temu, że już wcześniej HTC przygotował nowe rozwiązanie kilku kwestii, które wcześniej naruszały własności intelektualne Apple’a.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu HTC One X w katalogu
Zobacz: test telefonu HTC One X.

Źródło tekstu: CNET, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • -1

    1. ~paranoia  2012-05-30 14:29:28  host: public-gprs193616.centertel.pl

    I po co ci to było apple? :D

  • 0

    2.  2012-05-30 14:37:34

    http://phandroid.com/2012/05/17/htc-one-x-and-evo-4g-lte-shippin g-with-custom-software-builds-to-work-around-apple-patent/ czyli z wyciętą podstawową funkcjonalnością Androida :/

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-150-98.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Netii jako część oferty Grupy Cyfrowy Polsat?

Oferta Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet