Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Polska zakończyło współpracę z dotychczasową dyrektor marketingu

HTC Polska zakończyło współpracę z dotychczasową dyrektor marketingu

LuiN 27 Marca 2014 12:26

5 1
agata cichowicz HTC zakończyło współpracę z Agatą Cichowicz, pełniącą do tej pory funkcję dyrektora marketingu.

Cichowicz była odpowiedzialna za prowadzenie działań marketingowych oraz public relations firmy. Do momentu zatrudnienia nowej osoby obowiązki przejęła Dyrektor Sprzedaży, Sylwia Kochan.

Agata Cichowicz związana była z HTC od stycznia 2011 roku, stanowisko dyrektora marketingu pełniła od 17. lipca 2013 roku. Cichowicz jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, przed pracą w HTC Polska przez 7 lat zajmowała się marketingiem Siemensa jako Regional Marketing Manager Eastern Europe.


Źródło tekstu: HTC     

Dodaj do:

Tagi: agata cichowicz | htc | sylwia kochan

w sumie: 41
  • -2

    36.  2014-03-27 14:33:08

    @30 w przypadku części firm jest tak jak piszesz, ale skoro już poruszyłeś Apple to nie trudno nie zauważyć, że ta firma sprzedaje smartfony z topowej półki cenowej. Oni tam przelewają krew i widać po innych firmach, że to właśnie tam trwa zaciekła walka o klienta i marże - np. Prezentacje odbywają się tylko po to aby właśnie flagowca bardzo dokładnie zaprezentować. Dla Apple iphone to core business a nie kwestia tylko prestiżowa. Na takim modelu One HTC zarabia pewnie tyle co na 50 szt Desire dlatego jest to tak ważne. Nie można sobie w tym segmencie pozwolić na nieaktualizowanie systemu i oficjalne tłumaczenia i utyskiwania jakie to trudne. To działania Antymarketingowe, a do takich HTC zdążyło nas przyzwyczaić.

  • 1

    37. ~Adam  2014-03-27 14:33:19  host: 093105215009.rybnik.vectranet.pl

    34 dał do zrozumienia że HTC to raczej badziew no to napisałem mu co znaczy iPhone przy HTC One M8 i jest już spokój , to się nazywa szybka wymiana argumentów , krytykuje inne marki a ten jego iPhone wcale nie lepszy a wręcz zdecydowanie gorszy

  • 0

    38. ~tata  2014-03-27 14:41:17  host: 89-74-89-29.dynamic.chello.pl

    Polski capo w zagranicznej firmie sie nie sprawdzil.

  • -2

    39.  2014-03-27 14:55:05

    @37 jakieś konkrety trzeba podać: http://www.youtube.com/watch?v=h0n0RzshQU4 nie dość, że IP5S jest szybszy (ale to zrozumiałe: 64bit i zupełnie inna architektura) i robi do tego lepsze fotki (dual LED od pół roku...).

  • 0

    40.  2014-03-27 14:56:08

    "Oni tam przelewają krew i widać po innych firmach, że to właśnie tam trwa zaciekła walka o klienta i marże " hahaha żal :D gdzie te zaciekłe walki bo nie widzę? cena 3tys? aktualizacje co ileś tam lat? w mediach też aż halnym wieje po pustce apple a co najwyżej czyta się o ich skandalu bądź drogich kolejnych bajerach :D nie wiem co ty bierzesz ale odstaw to i otwórz oczy ;)

  • 0

    41. ~lool  2014-03-27 15:05:00  host: ptcnat.t-mobile.pl

    36 - co ty za głupoty znowu piszesz ? Apple zapomina o starych modelach, aktualizacje nie są dostosowane do starszych modeli. Co z tego, że apple aktualizuje urządzenia częściej niż HTC ? Widziałeś kiedyś HTC ? Miałeś go w ręku ? Widziałeś wydajność tego telefonu ? Ten system nie wymaga tylu łatek i aktualizacji jak ios... Poza tym rynek zbytu tych telefonów, wychodzisz czasami na ulice ? Widziałeś kto kupuje iPhone'y ? Nie kupi tego zwykły kowalski, tylko chłopaczki z fryzurą kosmity, albo różowe laseczki. I nie wierze, że ludzie kupują iPhone'y dla parametrów... HTC faktycznie zawaliło marketing, bo ich telefony same się sprzedawały, obecnie stara się to naprawić i takimi modelami jak nowy One ma wieklie szanse.
    Nie prowokuj swoimi durnymi wypowiedziami, bo pisząc, że ktoś kogoś nie szanuje, nie mając nawet w ręku telefonu danej firmy ! "Nie znam się ale się wypowiem" Bez przesady, takie komentarze z automatu powinno się wywalać...

  • -1

    42.  2014-03-27 15:07:51

    @41 jak to nie dostosowane??? IP4 chula na iOS 7.1 aż miło. HTC nie aktualizuje w ogóle i dlatego się nie sprzedaje. Poza tym mimo, że jest to najnowszy model jest wolniejszy od IP5S co pokazują testy.

  • 0

    43. ~  2014-03-27 15:20:56  host: chaos.tpnet.pl

    Tytuł powinien brzmieć: ?HTC Polska zakończyło współpracę z dotychczasową dyrektor marketingu".

  • 1

    44.  2014-03-27 15:24:53

    43, racja.

  • 1

    45. ~lool  2014-03-27 15:48:20  host: ptcnat.t-mobile.pl

    42 - gdzie ty te testy widziałeś ? 5s wydajnościowo jest porównywalny z Nexus 5, a HTC One w tym samym programie (Basemark OS II) zdobył 1 miejsce, więc o czym ty mówisz ?

    Co do IP4 to chyba pomyliły ci się modele, bo z tego co wiem, ludzie narzekają na tą wydajność. Chyba że 4s chociaż wątpię. Poza tym, patrząc na starsze modele (dysponowałem iPod 3g) aktualizacje skończyły się na chyba 4 i dalej już nic nie szło na tym... po 2 latach mniej więcej skończyły się aktualizacje.

    Jeszcze jedna kwestia, kup iPhone i postaraj się wszystko co na nim miałeś przenieść na tel z androidem. Jesteś uwiązany z produktami Apple tylko i wyłącznie. A wyobraź sobie że w HTC mogę przenieść zawartość na dowolny system operacyjny, WP, BB, IOS...

  • 0

    46.  2014-03-27 15:51:59

    45, lool - coś ponoć z 4s ruszyło, gdy wiele miesięcy później użytkownicy doczekali się aktualizacji z iOS 7 do 7.1 (świeża sprawa).

  • 0

    47. ~lool  2014-03-27 16:22:22  host: ptcnat.t-mobile.pl

    46 - właśnie słyszałem o ios 7, że były problemy i tym się sugerowałem. Jeżeli ruszyło to + dla nich, w sumie się nie dziwie, jak wznowili produkcje IP4, jakoś musieli wybrnąć.

  • 0

    48.  2014-03-27 16:42:40

    @ 36 applefan - topowa w iphonach jest właściwie cena. Choć muszę przyznać, że częste aktualizacje też robią na mnie wrażenie - tyle, że pozytywne (taki iPhone 4S dostał przecież niedawno aktualizację do iOS7 przy czym Androidy niestety szybko umierają pod tym kątem). Ja mam LG G2 i jestem bardzo zadowolony. Nie zamieniłbym go na żadnego iPhone. Raz, że mam więcej aplikacji, a dwa, że ekran jest znacznie większy i przy tym wygodniejszy. Pomijam fakt, że na iPhonie pisze się tragicznie... Kolejna rzecz, która mnie bawi w iPhonie to taka, że nawet przy wyładowanym do końca telefonie i podłączeniu go do gniazdka musisz czekać aż się uruchomi. Andki tak na szczęście nie mają. A HTC? HTC miał swój czas, miał swoje podrygi w późniejszych czasach. HTC One jest niezły choć za podobną cenę co G2 to wolniejszy. Wiem bo mam dostęp do każdego z tutaj wymienianych telefonów - i nie, nie pracuję w salonie czy w ogóle u jakiegokolwiek opa... :)

  • 0

    49. ~lool  2014-03-27 17:47:52  host: ptcnat.t-mobile.pl

    48 - wolniejszy od g2 ? Chyba mówisz o One z 2013 roku to bym się zgodził. W sumie nie dziwota, między SD600 a SD800 jest różnica...

  • -1

    50. ~pixel  2014-03-27 18:34:57  host: 213-238-98-210.adsl.inetia.pl

    Myślę, że wymian jednej pani brylującej na salonach na drugą nie wiele da. Klienci i tak patrzą na cenę, a potem na jakość. Cena jest dużą barierą przy telefonach HTC, a jakość HTC jest już od dawna przeganiana przez konkurencję. Kiedyś HTC wyznaczało trendy, dziś za nimi podąża.

  • 0

    51. ~Mondi  2014-03-27 19:58:24  host: n05-05-08.opera-mini.net

    LuiN, że co proszę?! "HTC zakończyło współpracę z Agatą Cichowicz, obejmującą stanowisko dyrektora marketingu." ??Przecież to zdanie jest bez sensu! Wyrażenie "obejmować stanowisko dyrektora marketingu" to inaczej mówiąc "rozpoczynać sprawowanie funkcji dyrektora marketingu". W jednej części zdania napisałeś, że HTC zakończyło współpracę z panią Agatą Cichowicz, a w drugiej części przeczysz temu stwierdzeniem, że właśnie obejmuje stanowisko dyrektora marketingu. :-) Pasuje to poprawić.

  • 1

    52. ~Mondi  2014-03-27 20:01:46  host: n05-05-08.opera-mini.net

    Poprawnie mogłoby to brzmieć następująco: "HTC zakończyło współpracę z Agatą Cichowicz, piastującą do tej pory stanowisko dyrektora marketingu.

  • 0

    53.  2014-03-27 23:02:16

    Dzięki Mondi - mam wrażenie, że HTC przygotowało komunikat w pośpiechu pomimo, że zmiana weszła w życie 25 marca.

  • -1

    54.  2014-03-28 08:59:14

    Komentarz @1 jest rzeczowy i na temat. A że kończy się pochwałą konkretnej firmy - no cóż Apple ma swoich wyznawców. Ja miałem dotąd 6 Androidów i do mojego profilu użytkowania uważam iPhone'a za najlepszy wybór, ale wyznawcą tej firmy nie jestem.

  • 0

    55. ~  2014-03-28 09:42:51  host: 81.219.84.18

    @ 45. ~lool: od 4 lat jestem użytkownikiem IP4 od 3 lat. Moge w 100% potwierdzić że iOS 7.0 na IP4 działał lipnie - poprostu słaba wydajność, lecz iOS 7.1 zmienił wyjajność w IP4 jako najwiekszą zalete. Działa az miło.

Dodaj swoją opinię