Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC One XXL, czyli XL na sterydach?

HTC One XXL, czyli XL na sterydach?

Q! 22 Czerwca 2012 14:53

0 0

W sieci pojawiły się zrzuty ekranu wzmocnionej wersji telefonu HTC One XL, modelu One XXL. Co na nich znajdziemy?

htc one xxl 1Według zrzutów przedstawionych przez niemiecki serwis smartphonetech, sercem HTC One XXL będzie czterordzeniowy procesor Snapdragon S4 Pro APQ8064 działający z częstotliwością 1,6 GHz. HTC One XL posiada dwurdzeniowy układ Snapdragon S4 MSM8960, który działa z częstotliwością 1,5 GHz.




htc one xxl 3Nowy One XXL ma mieć również bardziej wydajny układ graficzny Adreno 320 GPU (Adreno 225 w XL), 2 GB pamięci operacyjnej (1 GB), 1,8 Mpix aparat do wideorozmów (1,3 Mpix) oraz łączność LTE o prędkości pobierania do 100 Mb/s (w starszym modelu HSPA+ z prędkością pobierania do 21 Mb/s oraz wysyłania do 5,76 Mb/s).

Na bliższe informacje na temat HTC One XXL trzeba będzie jeszcze chwile zaczekać.

Źródło tekstu: smartphonetech.de     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    29.  2012-06-22 21:42:05

    Dajcie spokoj juz z tymi offtopami. Dla mnie sprzet moze byc godna konkurencja dla S3, LG 4x czy innych kombajnow, niemniej jesli ma miec takie bugi jak HTC One X (oraz nie odblokowany bootloader), no to bedzie maly problem ;)

  • 0

    30. ~Ubiparip  2012-06-22 23:36:17  host: 213-241-9-16.ip.netia.com.pl

    @10 siedzę tu dobre 2 lata aż czasami oczy bolą niestety ten serwis nie ma porządnej konkurencji.

  • 0

    31. ~mmmx  2012-06-23 00:40:51  host: 109.231.18.1.koba.pl

    @30 www.zadzwonie.pl chociażby ;)

  • 0

    32.  2012-06-23 08:45:26

    jak reklamujemy to komorkomania czy gsmarena heh ;)

  • 0

    33. ~  2012-06-23 09:21:04  host: z46-14.opera-mini.net

    @32 komórkomania jeszcze gorsza pod tym względem. Czasem tam takie głupoty walą, że szkoda oczu na czytanie. A tutaj to tylko Pakulskiemu się zdarza często

  • 0

    34.  2012-06-23 09:46:56

    @2; jeszcze im zostanie aparat 50 Gpx ktory ostatnio opracowala DARPA.Do tego czasu powinni go zmniejszyc hihi :)

  • 0

    35. ~cos  2012-06-23 10:53:35  host: z26-06.opera-mini.net

    zalogowani to moga smiecic w komentarzach a niezalogowanych to wycinacie mimo rozmow z kultura. Nieladnie. Ladnie to kontrastuje z waszym placzliwa prosba o nie blokowanie reklam. Zapomnij adminie bez pojecia co ciac.

  • 0

    36.  2012-06-23 11:15:09

    @35 to znaczy, że zaczniesz blokować reklamy z Opery Mini? A da się ich tu nie blokować? Z resztą jakiejś szczególnej kultury w tych postach nie widziałem. A i z siebie ofiary nie rób bo moje też poleciały z tej wymiany zdań i afery nie robię.

  • 0

    37. ~  2012-06-23 12:20:32  host: z26-06.opera-mini.net

    w firefox sa blockady. Pewnie ze czuje sie ofiara, na rowni stawiana z uosiami bluzgajacymi na lewo i prawo.To ze post nie jest dokladnie na temat to nie znaczy ze powinien wyleciec. Mam pod kazdym postem pisac prosbe o nie kasowanie bo mi to o 3 kreski cisnienie podnosi tak jak Telepolis na kazdej blokadzie prosi bo z tego zyja? Telepolis ma prawo robic co chce u siebie a ja u mnie. Uff to nie afera tylko aferka ;) A htc one xxl zapowiada sie fajnie.

  • 0

    38.  2012-06-23 12:29:58

    @37 przesadzasz. Nie znam nikogo komu by postu kiedyś nie skasowali. A nawet znam jednego którego wszyskie poleciały. I słusznie z resztą.

  • 0

    39.  2012-06-23 21:02:12

    @37 najważniejszy jest news, czytaj go, nie komentarze, nikt ci tego nie każe robić :P

  • 0

    40. ~chcę taki  2012-06-23 23:52:43  host: dmt177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ekran 1080p ???

  • 0

    41. ~r  2012-06-24 11:18:22  host: 89-74-164-117.dynamic.chello.pl

    Wszystko pięknie, ładnie i konfiguracja przekonują, ale dlaczego nie dadzą większej baterii bo teraz to trzeba będzie już 2x dziennie ładować ten telefon.

  • 0

    42.  2012-06-24 11:41:18

    @41 Wg badań HTC ludzie nie chcą pojemnych baterii więc to "nie jest problem"

  • 0

    43. ~dred  2012-06-24 11:43:13  host: host-89-238-20-37.smgr.pl

    @41 htc nie da wiekszej baterii ,bo ostatnio jeden z ich szefo2 stwierdzil ,ze uzytkownicy nie chca wiekszych baterii . Pewnie dzieki temu" blyskotliwemu odkryciu" w stanach motorola razr maxx z bateria 3300 mah sprzedaje sie lepiej od iphona:-)

  • 0

    44.  2012-06-24 13:40:17

    @43 Taa jasne.

  • 1

    45. ~piotrgryf  2012-06-25 12:04:15  host: bbs148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Galaktyczna mydelniczka S3 będzie miała problem.

  • 0

    46. ~  2012-06-26 08:47:17  host: public-gprs165433.centertel.pl

    @44 masz tu link i se poczytaj co sie teraz najlepiej w stanach sprzedaje. http://www.chip.pl/news/sprzet/telefony/2012/06/motorola-razr-ma xx-najlepiej-sprzedajacym-sie-smartfonem-w-sieci-verizon

  • 0

    47. ~  2012-06-26 08:52:58  host: z31-09.opera-mini.net

    W t-mobile nadal telefonow motoroli nie sprzedaja?

  • 0

    48.  2012-11-19 14:29:15

    No to teraz czas na HTC :) Ciekawe czy Samsung po Galaxy'm S3 zdoła wypuścić jakiś model żeby wyrównać z HTC.

Dodaj swoją opinię