Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC One X i One V w sprzedaży od 2. kwietnia

HTC One X i One V w sprzedaży od 2. kwietnia

LuiN 27 Marca 2012 15:48

0 0

Drugiego kwietnia na rynek brytyjski trafią dwa nowe smartfony HTC zaprezentowane podczas MWC 2012 - modele HTC One X i HTC One V. Na smukły model HTC One S z aluminiowo-ceramiczną obudową poczekać musimy do czerwca.

htc one xhtc one vhtc one s

Premierę telefonów zapowiedział też wcześniej polski sklep RTV-Euro-AGD, podając przy okazji polskie ceny urządzeń. Póki co nie wiemy czy polska premiera telefonów odbędzie się w tym samym czasie co brytyjska. Wiadomo natomiast, że opóźni się premiera modelu HTC One S - biuro prasowe HTC poinformowało o przesunięcie jej na czerwiec.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony





Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia HTC One S w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia HTC One V w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia HTC One X w katalogu.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2012-03-27 16:13:02

    W czwartek/piątek będą już w magazynie jednej z wrocławskich firm dystrybucyjnych. Czyli można już u mnie kupić ;-P

  • 0

    2. ~Jam  2012-03-27 16:14:19  host: 109.110.212.20

    JAPIERNICZE FAK JEA ! ! ! CZTERY RDZENIE ! A GALAXY 3 NAWET JESZCZE NIE ZAPOWIEDZIELI, BEKA, POMPA ! HTC >>>>>>>>> ALL

  • -1

    3.  2012-03-27 16:27:38

    @2 nie ciesz sie tak... znajac HTC sense i tak bedzie zamulac telefon, a samo HTC po roku wylozy na nie laske. i pisze to uzytkownik innego "flagowego" modelu HTC sprzed 2 lat, o ktorym firma ta zapomniala po roku...

  • 1

    4. ~Colo  2012-03-27 16:38:05  host: aekb56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Spoczko ja swojego HTC ONE X odbieram na 100% w ten czwartek w lepszej cenie niż ta którą zaproponowano :) Także już nie mogę się doczekać przesiadki z SGS II na tego HTC. Opiszę wrażenia...

  • 1

    5. ~4  2012-03-27 16:39:16  host: 89-69-114-163.dynamic.chello.pl

    Nokia robi niestety to samo

  • 0

    6. ~Kili  2012-03-27 16:44:47  host: apa213.apator.torun.pl

    Colo, Jam - tak się chwalicie to podzielcie się źródłem...

  • 0

    7. ~stokrotka  2012-03-27 16:46:01  host: gti123.internetdsl.tpnet.pl

    bardzo ładne ciekawe w jakiej cenie one będą

  • 0

    8. ~  2012-03-27 17:21:56  host: public31474.cdma.centertel.pl

    Mam dużą nadzieję na szybkie wprowadzenie tych modeli do polskich sieci.

  • 0

    9. ~  2012-03-27 17:24:13  host: v21-16.opera-mini.net

    Wszystkie posiadają system Android 4.0, klasyczne HTC.

  • 0

    10. ~one  2012-03-27 17:29:49  host: user-164-127-167-154.play-internet.pl

    Ha, cztery kropka zero juz jest jasne co wprowadzi play na dniach. robia polska premiere htc one, moze zaskocza pozytywnie niskim cenami tych telefonow.

  • 0

    11. ~kormoran  2012-03-27 18:27:20  host: user-109-243-153-153.play-internet.pl

    @thonka Widziałem wiele filmów z HTC One X.Nigdzie Sense 4.0 nie muli!!!

  • 0

    12. ~BKX  2012-03-27 19:59:31  host: gw.bc.lnet.pl

    Bo Sense zaczyna mulić po czasie, w DHD na 2.3.3 w momencie zakupu też chodziło super płynnie, po aktualizacji do 2.3.5 widać było, że jest delikatnie gorzej, znów minęło trochę czasu, zapowiada się 4.0 a 2.3.5 z sense 3.0 potrafi się przyciąć :/ Nie zmienia to faktu, że to i tak dobry telefon, ale z prędkością już nie grzeszy. To samo będzie i w tym modelu, powstanie niwa wersja nakładki, która będzie miała jeszcze więcej wodotrysków, a z czasem zacznie zwalniać nawet taki statek jak One X.

  • 0

    13.  2012-03-27 20:10:42

    To który z nich najlepszy a ktory najgorszy? Będzie jakiś następca wildfire s?

  • 0

    16. ~ww  2012-03-28 19:07:52  host: public-gprs218176.centertel.pl

    Gadżet wyśmienity ! Oczywiście JA preferuje htc one x ale mimo wszystko z tymi parametrami powinni do tych zabawek dodawać duże zniżki na zakup pojemny powerpack i mobilny dysk 2.5 seagate z wifi który posiada własny akumulatorek.

  • 0

    18. ~Peter3334323  2012-04-01 19:28:16  host: 89-69-162-172.dynamic.chello.pl

    mojemu się już szybka rozwaliła

  • 0

    19. ~vader  2012-04-01 21:56:40  host: 93.95.87.132

    to oddaj na gwarancje. jaki problem

  • 0

    20. ~Szyneczka  2012-04-05 12:05:26  host: as7-112.poleczki.dialup.inetia.pl

    podobno Snapdragonie S4 z one s jest bardziej wydajny od one x z tegrą 3 ale x ma lepszyą rozdzielczość i s ma PenTile i zastanawiam się czy lepiej kupić wydajniejszego s czy z lepszym wyświetlaczem x. co o tym myślicie????

Dodaj swoją opinię