Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC One najlepszym smartfonem według EISA

HTC One najlepszym smartfonem według EISA

LuiN 19 Sierpnia 2013 12:31

10 4

htc one HTC One został wybrany najlepszym zaawansowanym smartfonem 2013-2014 roku przez Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku - EISA.



Nagrodę przyznano za solidną, aluminiową obudowę, 4,7 calowy ekran Super LCD Full HD, jakość przetwarzania obrazu oraz możliwości, jakie oferuje funkcja HTC Zoe. HTC One wyprzedził swoich konkurentów pod względem designu, jakości obrazu oraz doznań dźwiękowych.

Jury Europejskiego Stowarzyszenia Obrazu i Dźwięku doceniło walory nowego interfejsu graficznego HTC Sense wraz z nowym ekranem głównym HTC BlinkFeed. Jury było także pod wrażeniem możliwości, jakie oferuje aparat smartfonu wyposażony w technologię Ultra Pixeli. Szczególną uwagę wzbudziła optyczna stabilizacja obrazu, tryb makro i HDR a także liczba funkcji fotograficznych, oferowanych przez HTC Zoe.




Najlepszym smartfonem na rynku masowym okrzyknięty został Huawei Ascend P6, a wśród urządzeń z niższej półki nagrodę EISA otrzymał Samsung I9190 Galaxy S4 mini. W kategorii tabletów nagroda przypadła urządzeniu Sony Xperia Tablet Z.

huawei ascend p6 samsung i9190 galaxy s4 mini sony xperia tablet z

Tytuł najlepszych mobilnych słuchawek otrzymały JVC HA-FXZ200, a w kategorii Mobilny System Audio wygrał Harman Kardon Onyx.

jvc ha fxz200 harman kardon onyx

Źródło tekstu: HTC, EISA     

Dodaj do:

Tagi: eisa | htc one

w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2013-08-19 12:52:28  host: gjr90.internetdsl.tpnet.pl

    Znaczkiem na pewno będą się chwalić bo znaczek znany. @2 czyli co? który z "tych drugich" odpowiada HTC a który SGS4?

  • -4

    4. ~me  2013-08-19 12:52:33  host: 194.114.62.70

    Nie idzie sprzedaż, więc każde wsparcie dobre. A ekran przecież zdecydowanie gorszy od SG S4.

  • 4

    5. ~mc'aron  2013-08-19 13:15:06  host: host-81-190-24-58.torun.mm.pl

    i słusznie wybrali. Ludzie totalnie zachłysnęli się SAMSUNGIEM i uważają że seria galaxy to jakiś mega super telefon. Super to on może jest ale brzydki i plastikowy. chyba że jesteś NERDEM i jedynie testy wydajnościowe i minimalna różnica w ich definiuje najlepszą słuchawkę. HTC robi doskonałe smartfony. Gratulacje!

  • 2

    6.  2013-08-19 13:30:31

    @4: ekran gorszy w którym smartfonie? W HTC One? Przy tym z S4 ten z HTC to bajka, nie męczy oczu jak AMOLED (jeszcze mam czkawkę po wcześniejszym S3). Dziwi mnie natomiast "Jury było także pod wrażeniem możliwości, jakie oferuje aparat smartfonu wyposażony w technologię Ultra Pixeli" - o ile przy kiepskim świetle jest rewelacyjnie jak na telefon, o tyle za dnia mój wcześniejszy S3 robił lepsze zdjęcia. Aparat to akurat jedyna poważna wada tego modelu.

  • 0

    7.  2013-08-19 13:31:05

    Tzn. nietyle aparat co zrobione zdjęcia za dnia ;)

  • -1

    8. ~  2013-08-19 13:34:26  host: z14-16.opera-mini.net

    Nie zgadzam się z tym. HTC niczym się nie wyróżnia. Tu niby instytucja od dzwięku i obrazu a wyróżnienie za aluminiową obudowę dają. HTC ma brzydki dzwięk w słuchawce, zniekształcony, plastikowy. najlepsze odwzorowanie głosu mają BB, to jest dopiero jakość rozmowy! Ale ten terminal nie jest do gier i dlatego nie wygrywa.

  • 1

    9. ~Jacek  2013-08-19 14:59:24  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    Taki maly OT.Wlasnie pojawila sie aktualizacja 4.2.2 dla HOX.Dzisiaj wyszla

  • 0

    10. ~LOOL  2013-08-19 15:26:06  host: ptcnat.t-mobile.pl

    8 - NICZYM ?! A niby BB się wyróżniają ? Wszystkie wyglądają tak samo, nic bardziej nowatorskiego nie pokazali od kilku ładnych lat, nawet Z10 to niewypał... Kwestia jest tego typu, że za cene S4 dostajemy telefon o takich samych jak nie lepszych parametrach i o niebo lepiej wykonany więc sory memory, ale chyba jest za co go wyróżnić ! Ludzie widzę, że nie mogą się pogodzić z faktem, że Szajsung, którego kupili za prawie 2,5 tyś jest o kant... I jak najbardziej mc'aron ma racje, reklama, reklama i jeszcze raz reklama oraz oszustwa Szajsunga, które niby sugerują że to najlepszy telefon... Dajcie się darej nabierać na to...

  • 0

    11. ~Pink  2013-08-19 18:15:59  host: gw4.sbmec.pl

    Zdaje się, że bateria w tym HTC wymieniana jest tylko w serwisie. Skoro tak, to czym tu się podniecać? Rozpieprzeniem telefonu przez na pewno staranny i czysty serwis, po 2 latach użytkowania??

  • 0

    12.  2013-08-19 18:23:26

    HTC One jest lepszym telefonem (dźwięk/słuchawki, ponoć antena, stabilizacja) ale jak miałbym wybierać, wziąłbym S4.

  • -1

    13.  2013-08-19 18:24:59

    Ale One aparat ogólnie jest gorszy chyba że nocy ale zdjęcia nocne ale tych sie mało robi więc nie jest to szczególnie istotne.

  • 0

    14. ~LOOL  2013-08-19 18:40:40  host: ptcnat.t-mobile.pl

    11 - Chłopie, pomyśl troche... Telefon jest nierozbieralny więc wymienią ci na nowy, na tym polega serwis... Lepiej zacznij się martwić tym, że wakacje się kończa i do szkoły trzeba iść...

  • 0

    15. ~Pink  2013-08-19 19:27:18  host: gw4.sbmec.pl

    @14 wiem, że jest nierozbieralny. Ale jakoś nie wyobrażam sobie aż takiej dobroci HTC, żeby wymieniali na nowy z powodu baterii.

  • 0

    16. ~skalarek  2013-08-19 19:38:52  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    myślę, że nierozbieralne telefony są jednak rozbieralne przez serwis...

  • 0

    17.  2013-08-19 20:36:50

    Mój HTC One jest właśnie w Regenersis. Wymienili w nim ekran z digitizerem, moduł fotograficzny oraz płytę główną, czyli praktycznie całe wnętrze. Walczę jednak o wymianę na nowy sprzęt dlatego jest w tym serwisie zatrzymany, ale to już wojna z operatorem a nie serwisem... tak czy inaczej HTC One jest normalnie naprawiany. Tu jest Polska, tu nie dadzą Ci nowego sprzętu, jak np. w UK, wolą naprawić a przy tym skazywać Ciebie na czekanie w nieskończoność.

  • 0

    18.  2013-08-19 21:21:43

    Można by dodać newsa, że HTC po raz pierwszy dotrzymało słowa i wypuściło dzisiaj Andka 4.2.2 z Sense 5 dla niebrandowanych HTC One X z CIDem HTC__032. :)

  • 0

    19. ~KeyB  2013-08-19 22:19:53  host: rtr-6-8.interkar.pl

    Miałem HTC Desire HD, swego czasu to był najbardziej topowy telefon na świecie, dzwięk był tragiczny, telefonicznie ten telefon sięnie nadawał do użytku, teraz mam HTC One V i jest tak samo, nie da się rozmawiać, restartuje się, zawiesza, a obudowa po jednym strzale jest pozdzierana tak że można się nią pociąć, "plastikowy" Samsung (używam aktualnie Ace 2) ma wspaniały dzwięk, bajecznie dopracowany soft, nie znam uczucia zawieszenia się telefonu, rozłączenia, restartu chyba że ja tego chcę, jest lekki i przyjemnie się go trzyma właśnie dlatego że jest plastikowy, ma wymienną obudowę, baterię, więc nie jestem skazany na łaskę serwisu, a z serwisem HTC już też wojowałem swego czasu... temat rzeka. Wiem że następny będzie tylko Samsung nieważne czy będzie gorszy od konkurencji parametrami, i tak będize bardziej dopracowany i oprócz wyświetlacza będzie się świetnie z niego rozmawiać... potwierdzam post przedmówcy, Black Bery jest niezły telefonicznie ale ostatnio używałem chwile Z10 i jest to Volkswagen wśród telefonów, prosty, wręcz ascetyczny, brzydki, smutny, ale robi swoje naprawdę nieźle .. Samsung, jest technicznie tak samo dobry ale do tego o niebo ładniejszy..... ale o gustach się nie dyskutuje,

  • 0

    20. ~  2013-08-20 07:12:24  host: z17-16.opera-mini.net

    @up faktem jest że s3 jest brzydki, ale już s4 i oba note'y mają normalny wygląd. A że o guście się nie dyskutuje to wlasnie takie koszmarki jak s3 sie pojawiają

  • 0

    21. ~jetfighter  2013-10-24 12:01:53  host: 088156118123.tarnowskiegory.vectranet.pl

    wszystko ładnie i pięknie z HTC ONE - jest tylko jeden drobny szczegół - jak trafi sie wam telefon uszkodzony to zapomnijcie że go wam NAPRAWIĄ!!! - zakupiłem HTC ONE w salonie PLAYA w połowie września - po paru godzinach używania telefon napuchł i wysadziło ekran - ewidentna wada fabryczna telefonu - składam na drugi dzień reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową i prośbą o wymiane na nowy - efekt do dzisiaj nie mam telefonu!!!!!! serwis tego telefonu to jedna wielka porażka!!!!!!!!!!!

  • 0

    22. ~Dobranoic  2013-12-02 23:17:02  host: aanm225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Poniżej AJFONA nie schodzę

Dodaj swoją opinię