Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC One M9 za złotówkę w ofercie Play

HTC One M9 za złotówkę w ofercie Play

LuiN 18 Marca 2015 12:52

3 8

htc one m9 Od dziś do końca marca HTC One M9 dostępny jest na wyłączność w sieci Play. Za złotówkę dostaniemy go w taryfie Formuła Europa Unlimited 199,99.



Kupując HTC One M9, każdy klient otrzyma też bluzę z napisem I'M THE ONE z limitowanej kolekcji TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak. Nowi użytkownicy HTC One M9 zyskają także drugi prezent - dostęp do serwisu muzycznego Wimp na dwa miesiące.




Do kwietnia HTC One M9 dostępny będzie w sprzedaży operatorskiej wyłącznie w sieci Play. Jeśli 199,99 zł to zbyt duże miesięczne zobowiązanie, w taryfie z abonamentem za 149,99 zł telefon kosztuje 669 zł, a przy abonamencie za 129,99 zł za telefon zapłacimy 899 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: cennik HTC One M9 w ofertach Play

Źródło tekstu: HTC     

Dodaj do:

Tagi: htc one m9 | htc | play

w sumie: 33
  • 0

    14.  2015-03-18 14:13:51

    @13 Można kalkulować tak jak Ty, ale suchą różnicę otrzymamy własnie przy porównaniu z 15mc umową. Potencjalny klient za rok na pewno to samo dostanie taniej. Chociażby te 10zł na necie.

  • 0

    15. ~Spajro  2015-03-18 14:24:41  host: 81.219.84.18

    @14 Dlatego też moje pierwotne obliczenia przyjąłem dla abo 59,99, a nie 69,99 tak jak jest teraz Europa ;)
    Tak naprawdę dla każdego człowieka ten wariant się będzie trochę różnić, ale przyjmuje tutaj suche fakty. Tak czy inaczej jak Pikej @8 sprawdził że w przedsprzedaży w RTV Euro Agd kosztuje 3149, to odpowiedź co się bardziej opłaca nasuwa się sama.

  • 0

    16.  2015-03-18 14:32:35

    martin76: nic dodać, nic ująć.

  • -2

    17. ~AZetka  2015-03-18 14:53:35  host: 81.219.84.18

    No telefon fajny, ale ja sie jednak zastanawiam co ludzie widzą w tych telefonach. U mnie w rodzinnej miejscowosci mamy wszyscy jeden wspólny telefon na dom, stacjonarny, na kabelku, znaczy prowadzony przez sieć orange podobno, ale ja podpisywałam umowę z netią i teraz mam problem, bo podpisywałam umowę z netią, a mam telefon w Orange. Jak to jest mozliwe ze myślałam, że podpisałam umowę z Netią, a mam umowę Orange!!! To gorsze niz stara netia. To tak jakbym poszła na PKS, a wsiadła w pociąg.

    Pozdro, Ania.

  • 0

    18. ~pabloki  2015-03-18 15:29:21  host: 213.158.219.15.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    to ten grzejący telefon?

  • 0

    19.  2015-03-18 16:23:14

    Ale lato ma być zimne ponoć .

  • 0

    20.  2015-03-18 19:04:49

    Wszelkie informacje o tym telefonie sugerują, że to katastrofa dla HTC. Przegrzewający się i mulący procesor Snapdragon 810 i odstający od reszty czołówki aparat z sensorem Toshiby. HTC kolejny raz jest zagonione w kozi róg, bo nie ma alternatywy dla nowego Snapdragona, chyba że zostali by przy 801/805. Samsung zawsze ma alternatywę w postaci swoich Exynosów (już robionych w procesie 14nm), Apple tak samo. Sony akurat ma to w nosie bo i tak jest zawszę generację wstecz ze sprzętem ;)

    A teraz dochodzi jeszcze cena, au.

  • 0

    21. ~  2015-03-19 05:37:16  host: 89-74-41-151.dynamic.chello.pl

    Europa? To ta, w której zmieniają warunki podczas trwania umow? ;)

  • -4

    22. ~Andrzej  2015-03-19 08:24:17  host: LeczH001-lubman.inetia.pl

    ORANGE Z3 przejście z Play. Abonament z upustem 6 miesiecy 0zł - 1224zł/24 miesiące. plus telefon za 570zł = 1794zł . Czyli cena telefonu na wolnym rynku. A rozmowy mam za darmo. Play to jednak najgorsza sieć w Polsce. Zaraz za T-mobile i Plusie.

  • 0

    23. ~krs  2015-03-19 09:23:54  host: 217.153.234.81

    ~Andrzej, kto otrzyma upust na 6 miesięcy za darmo ? nie widzę informacji na ten temat na stronie,
    poza tym nawet biorąc pod uwagę ww. upust, 89,00x18=1602 + cena słuchawki 579 = 2181 + 50 zł do zapłaty z pierwszą fakturą, co daje łącznie 2231. Bez tego upustu 89x24=2136+579=2715 PLN. i nie chce mi wyjść inaczej. to nadal atrakcyjna oferta ? pytam z czystej ciekawości, czeka mnie też zmiana oferty i szukam czegoś dobrego.

  • -3

    24.  2015-03-19 10:33:54

    @4 Brixen - Ja kupiłem telefon bardzo opłacalnie w abonamencie, sieć Orange.

  • 0

    25. ~LepikPL  2015-03-19 10:35:34  host: 77-253-39-163.adsl.inetia.pl

    Ja to liczę inaczej (cena telefonu na start + łączna suma abonamentu przez czas trwania umowy - dwa miesiące abonementu (bo z reguły się przedłuża umowę nieco wcześniej) - cena wolnorynkowa telefonu) dzielimy przez czas trwania kontraktu bez tych 2 miesięcy ~~ 20 do 35 PLN , to abonament jest superatrakcyjny. Jeżeli ~~ 35 do 45 PLN, to przeciętny. Jeżeli powyżej 45 PLN, to słaby. Zakładam minimum 2 GB+full no limit. Jeżeli do tego jest więcej niż 2 GB i jakaś gadka do/w Unii, tym lepiej o jeden szczebelek. Nikt w markecie rat zero procent na ładne oczy nie daje. Zawsze ładują jakieś ubezpieczenie, babrzą w BIKu i marudzą. U operatora jest łatwiej i nie obciąża się BIKu (chyba że to t-mobil albo inne raty). Chyba że ktoś specjalnie pracuje na dobrą historię kredytową. To nie jest łatwe równanie. Gimbusy liczą uproszczoną wersję równania a potem babcia i tak nie dostanie kredytu albo operator zacznie walić na rachunek ukryte przeszkadzajki, odsetki od odsetek, a na koniec przywali podwyżką, bo się zapomni przedłużyć umowy. Nie tak prosto się to liczy.

  • 0

    26. ~LepikPL  2015-03-19 10:40:06  host: 77-253-39-163.adsl.inetia.pl

    Ze swojego (sporego) doświadczenia w wyliczaniu powyższego: miałem ofertę z HTC One-X, gdzie względem ceny rynkowej telefonu abonament był za darmo a telefon wychodził 25% taniej. Kosmos-oferta. Widziałem też parszywe oferty na iPhone 6, gdzie cena w kontrakcie wychodziła 6000 PLN, a ludzie i tak kupowali, bo na firmę i się utopi w kosztach. Każdemu pasuje coś innego. Nie ma wzoru na atrakcyjność. Można tylko przybliżać.

  • -1

    27.  2015-03-19 10:51:26

    @25- W moim wypadku jakieś 14zł/miesiąc + 400 minut w roamingu.

  • 1

    28. ~LepikPL  2015-03-19 11:25:43  host: user-94-254-198-114.play-internet.pl

    @27 No to się ciesz fajnym abonamentem. Pozdro

  • 1

    29.  2015-03-19 11:53:51

    Orange już nie ma za przejście 6 miesięcy za darmo

  • 0

    30.  2015-03-19 11:58:50

    29, Wiola_K - do końca marca jeszcze ma.

  • -4

    31. ~Andrzej  2015-03-19 13:12:31  host: LeczH001-lubman.inetia.pl

    @23. ~krs
    Do końca miesiąca masz w Orange 6 miesiecy za przejście od innego operatora. Co daje Ci 1602zł za 2 lata czyli 66,75zł średnia miesięczna w umowie na 24 miesiecy taryfy 89zł . Przeszedłem z PLay. Dobrałem słuchawkę Sony Z3 za 570zł . Sumując . 1602zł + 570zł = 2172zł ( całkowity koszt na 24 z telefonem Z3 ) . Ten sam telefon w Play w taryfie około 60-70zł to ponad 1000zł .
    Promocja z 6 miesięcy gratis kończy się w tym miesiącu. Potem to tylko kupony - 30% z zakupów grupowych. Byłem z Play od początku ich istanienia. Ale umiem liczyć i nie dam się dalej oszukiwać . Niech dalej płacą gwiazdkom za reklamy.

  • -4

    32. ~Andrzej  2015-03-19 13:21:32  host: LeczH001-lubman.inetia.pl

    @23. ~krs
    w uzupełnieniu. 2172zł to całkowity koszt . Przy założeniu ,ze telefon Sony Z3 na wolnym rynku kosztuje około 1700-1800zł, to miesięcznie taryfa bez limitów w kraju na wszystko + 2 giga net + 400minut za granicą kosztuje mnie około 23zł

  • -2

    33.  2015-03-19 14:31:04

    Lekcje w gimnazjum już się skończyły...

Dodaj swoją opinię