Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC One M9 na pierwszych zdjęciach

HTC One M9 na pierwszych zdjęciach

LuiN 20 Stycznia 2015 15:29

0 0

HTC zdaniem Bloomberga szykuje się do prezentacji w czasie Mobile World Congress 2015 swojego nowego flagowego smartfonu - HTC One M9. Wiemy już jak będzie wyglądał.



htc one m9 2015 proto htc one m9 2015 proto




Design urządzenia wyraźnie czerpie z zeszłorocznych osiągnięć HTC w kwestii metalowych obudów. Tył niemal nie zmienił się, nie licząc nowego, tym razem pojedynczego aparatu fotograficznego 20,7 Mpix. W kolejnych przeciekach stale rośnie liczba megapikseli z przodu obudowy - teraz mowa już o 13 Mpix.

Sercem smartfonu będzie ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 810 taktowany zegarem 2 GHz, z 3 GB pamięci RAM do swojej dyspozycji i grafiką Adreno 430. Nie zmieni się wielkość i rozdzielczość wyświetlacza - ponownie dostaniemy 5 cali i rozdzielczość FullHD. Smartfon pracować będzie pod kontrolą Androida 5.0.1 z nakładką Sense 7.0. z Podobnie jak w zeszłorocznym modelu, nie zabrakło głośników stereo.

Źródło tekstu: nowhereelse.fr     
Źródło zdjęć: nowhereelse.fr

Dodaj do:

Tagi: htc | htc one m9

w sumie: 20
  • 1

    1.  2015-01-20 15:41:59

    Sounds good :)

  • -5

    2. ~ciekawski  2015-01-20 15:51:30  host: 212.160.172.87

    nic nie napisali o baterii ?

  • 4

    3.  2015-01-20 15:52:03

    w końcu bez udziwnień z aparacie (chyba) i bardzo udana moim zdaniem kontynuacja ich hitu. dobrze też, że nie przegięli z rozdzielczością.

  • 0

    4. ~lool  2015-01-20 16:23:25  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Nie wierze, że HTC zrobi dokładnie taki sam tel. Jak dla mnie to prototyp nowego urząrzenia albo straszych modeli (m8, m8 eye).

  • -3

    5. ~ciekawski  2015-01-20 16:23:25  host: 212.160.172.83

    nie wiem czemu dostałem minusa przy moim komentarzu.
    @3. masz rację htc w wersji One to rewelacyjny design. Śmiało można powiedzieć, że to najladniejsze i najlepiej wykonane telefony na rynku.

  • 0

    6. ~Calm7  2015-01-20 16:39:22  host: n11-01-08.opera-mini.net

    5). Może ze względu na Twoją przeszłość..?

  • -3

    7. ~ciekawski  2015-01-20 16:47:24  host: 212.160.172.83

    @6. teraz piszę w sumie 3 wiadomość na tym portalu

  • 0

    8.  2015-01-20 17:51:23

    to fake nie ma opcji

  • 2

    9. ~wow  2015-01-20 18:55:21  host: 178-36-186-88.adsl.inetia.pl

    przód wygląda okropnie

  • 2

    10. ~Ewadd  2015-01-20 19:18:04  host: google-proxy-66-249-81-214.google.com

    Znowu jakość i klasa a idioci wybiorą Samsunga

  • 0

    11.  2015-01-20 19:19:11

    Ostatnio bawiłem się kilkoma modelami HTC, jak dla mnie wyglądają tragicznie, ten również, ale to oczywiście kwestia gustu.

  • -2

    12. ~ciekawski  2015-01-20 19:26:47  host: 212.160.172.83

    @11. bawiłes się modelami One i twierdzisz ze wyglądają beznadziejnie, w takim razie jaki telefon jest dla Ciebie do zaakceptowania. Bo rozumiem, że żaden z obecnie wyprodukowanych modeli - wg. Ciebie - nie wygląda b.dobrze...

  • -2

    13. ~ciekawski  2015-01-20 19:27:02  host: 212.160.172.83

    @11. bawiłes się modelami One i twierdzisz ze wyglądają beznadziejnie, w takim razie jaki telefon jest dla Ciebie do zaakceptowania. Bo rozumiem, że żaden z obecnie wyprodukowanych modeli - wg. Ciebie - nie wygląda b.dobrze...

  • 0

    14. ~Calm7  2015-01-20 20:39:11  host: n11-01-08.opera-mini.net

    7). Jeśli to prawda - to kiepawo trafiłeś z nickiem...

  • 1

    15. ~piter71  2015-01-20 23:07:48  host: cpmon.mq.edu.au

    To co widać na zdjęciach nie różni się praktycznie niczym od m8. Tylna kamera i mooooże odrobinę mniejsze ramki (albo mi się wydaje). M8 wg mnie to piękny telefon, ale zdzwiłbym się jakby nawet kształtu czujników i ledów nie zmienili (co zawsze wszyscy robią jak nic innego nie robią...) Wg. mnie fake.

  • 0

    16. ~lol...  2015-01-21 00:06:25  host: host-n2-75-8.telpol.net.pl

    Niewymienna bateria, jak ktoś gra w gierki to ma znaczenie. Obudowa i tak się rysuje więc to żaden plus bo trzeba gume zakładać.Fullhd i adreno 430 to bardzo dobry pomysł :)

  • 0

    17. ~w_f  2015-01-21 09:41:24  host: 37.30.110.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Mam HTC M8 i jestem z niego bardzo zadowolony?

  • 0

    18. ~Anonimus  2015-01-21 14:15:16  host: apn-46-76-56-44.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie znoszę HTC ze względu na ich nakładki.
    Gdyby ich nie było, to bym nabył ich model.
    Właśnie dlatego np. wolę Samsunga.

  • 0

    19.  2015-01-21 14:39:57

    @17 - Sam powinieneś wiedzieć

  • 0

    20.  2015-01-21 14:46:53

    18, Anonimus - chyba nie miałeś do czynienia z ostatnimi wersjami Sense UI. Jest teraz sporo lżejszy od TouchWiza, a przez to bardzo szybki.

Dodaj swoją opinię