Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC One M9 i 45,4 Mpix... w sumie

HTC One M9 i 45,4 Mpix... w sumie

LuiN 2 Lutego 2015 17:50

5 1

htc one m9 rendery nieoficjalne Wbrew pierwszym zdjęciom przedstawiającym HTC One M9 jako telefon wyposażony w pojedynczy główny aparat fotograficzny, w ostatnich doniesieniach mowa jest o w sumie trzech aparatach.



Na przód telefonu trafić ma aparat, który u poprzednika był głównym - duży sensor (1/3 cala) wyposażony w 4 Mpix (czy jak ktoś woli, znane z reklam "UltraPixele"). Nie jest to wcale nowy pomysł, bo HTC takie właśnie rozwiązanie proponuje w zaprezentowanym na CES 2015 modelu Desire 826, w którym ulrapikselowa kamerka do selfies ma nawet lampę błyskową.




Najwięcej dzieje się jednak z tyłu obudowy, gdzie oprócz dwukolorowej lampy błyskowej znaleźć mamy 2 aparaty z matrycami 20,7 Mpix każdy. Powtarzająca się w wielu specyfikacjach telefonów rozdzielczość 20,7 Mpix zapewne nie jest przypadkowa i do czynienia będziemy mieli prawdopodobnie z sensorami firmy Sony.

Pozostała specyfikacja nie zmieniła się w tej porcji przecieków: 64-bitowy, ośmiordznieowy Snapdragon 810 z grafiką Adreno 430 i 3 GB pamięci RAM, Android 5.0, nakładka Sense 7.0, głośniki stereo, metalowa obudowa i 5-calowy ekran FullHD (1920 x 1080 pikseli).

Zobacz: HTC One M9 kontra Samsung Galaxy S6
Zobacz: HTC One M9 na pierwszych zdjęciach

Źródło tekstu: laptopmedia.com, wł     
Źródło zdjęć: laptopmedia.com

Dodaj do:

Tagi: htc | htc one m9

w sumie: 11
  • 0

    1. ~Templariusz  2015-02-02 18:23:16  host: staticline23090.toya.net.pl

    Jeśli bateria wytrzyma tydzień to będzie wart swojej ceny.

  • 1

    2.  2015-02-02 18:27:15

    Skąd wiesz czy jest wart ceny skoro jej tutaj nie podano? ;-)

  • 1

    3.  2015-02-02 18:35:53

    1. spokojnie, nie wytrzyma.
    2. flagowce startują zazwyczaj od około 2500 zł, więc można zakładać, że będzie taka

  • 0

    4. ~marcellove  2015-02-02 19:19:55  host: user-46-113-101-34.play-internet.pl

    @1 Jak wytrzyma dobę to będzie sukces!

  • 0

    5. ~  2015-02-02 20:29:43  host: apn-95-41-120-41.dynamic.gprs.plus.pl

    Tajwńce dajcie 8mpix i matrycę ala 808 PV i będzie ciekawie, a nie wynalazki sadzicie...

  • 0

    6. ~piter71  2015-02-02 23:57:52  host: cpmon.mq.edu.au

    Wcześniej miałem wyjątkowo prądożernego evo 3d z zajechanąbaterią - był dramat - telefon niedotykany rozładowywał się w kilka godzin, a podczas grania w cokolwiek, godzina i po bateri. Teraz mam M8 - bateria Spokoojnie wytrzymuje dobę, przy intensywnym użytkowaniu (kilka godzin dziennie neta, jakaś gra, rozmowy) na lajcie wytrzymuje do wieczora. Jak dla mnie przy obecnych standartach nie ma co narzekać! Jest dobrze!

  • 0

    7.  2015-02-03 10:37:45

    Zdecydowanie w tej wiadomości brakuje informacji - po co dwa aparaty z tyłu. Ja nie wiem. Mogę zgadywać, że albo dla marketingu, albo jakaś funkcjonalność super panoramicznych zdjęć. Czy może chodzi o sklejanie dwóch obrazów w jedno zdjęcie do 40Mpx?

  • 0

    8.  2015-02-03 13:04:16

    @1 Bateria działa tydzień w iPhone 6+

  • 0

    9. ~foorio  2015-02-04 19:50:47  host: HSI-KBW-095-208-211-037.hsi5.kabel-badenwuerttemberg.de

    Ja podziekuje. Xiaomi Mi Note Pro jest za ok. 500$ a wkrotce pojawi sie Mi5.

  • 0

    10. ~Adam  2015-03-13 08:48:27  host: 78.133.137.186

    W tym telefonie obudowa jest Aluminiowa w 100% a nie metalowa... tak samo aktualizacja do Androida 5.1 z większymi możliwościami

  • 0

    11. ~Adam  2015-03-13 08:50:21  host: 78.133.137.186

    Sig aparat + Camera = 2 ?

Dodaj swoją opinię