Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC One M8 i Desire Eye z Androidem 6.0.1

HTC One M8 i Desire Eye z Androidem 6.0.1

orson_dzi 20 Stycznia 2016 17:25

2 1
HTC sprawiło nie lada niespodziankę swoim użytkownikom aktualizacją dwóch modeli z 2014 roku do Androida Marshmallow.

htc desire eye htc one m8

HTC One M8 i HTC Desire Eye, to smartfony, które trafiły na rynek w 2014 roku i miały wtedy jeszcze Androida 4.4. One M8 otrzymał aktualizację wczoraj, natomiast użytkownicy Desire Eye będą musieli jeszcze na nią trochę poczekać. Oba modele będą posiadać Androida 6.0.1 z nakładką Sense 7.0.

htc one m9

Dodatkowo, w ciągu najbliższego tygodnia, nową wersję oprogramowania ma również otrzymać HTC One M9.


Źródło tekstu: @LlabTooFeR, androidcommunity; wł     

Dodaj do:

Tagi: htc one m8 | htc desire eye

w sumie: 15
  • 0

    1.  2016-01-20 17:30:24

    "HTC One M8 i Desire Eye z Androida 6.0.1" - Orson i wszystko jasne. ;)
    Poza tym nie 6.0.1 a 6.0. Tak przynajmniej twierdzi mój telefon...

  • 1

    2. ~m76  2016-01-20 17:33:13  host: 89-71-1-140.dynamic.chello.pl

    "HTC One M8 i Desire Eye z Androida 6.0.1" co to jest Androida ?? ;) troche jak asteroida :D

  • 0

    3.  2016-01-20 17:34:59

    Ja u LlabTooFeR'a widzę info, że M8 Eye dostanie 6.0.1. O zwykłym M8 nic nie napisał. Wstawiona jest jedynie tabelka, w której M8 ma nadal status "Evaluation".
    Poza tym zwykły M8 dostał wczoraj aktualizację do 6.0.

  • 0

    4.  2016-01-20 17:37:41

    Miało być oczywiście Desire Eye a nie M8 Eye. Tak więc Orsonie o czym chciałeś napisać? Może o tym, że M8 DOSTAŁ wczoraj aktualizację do 6.0 a Desire Eye DOSTANIE aktualizację do 6.0.1 w tym roku?

  • 1

    5.  2016-01-20 17:47:02

    Już jest ok. Nie zapisała mi się ostateczna wiadomość i poszła robocza wersja.

  • 1

    6.  2016-01-20 17:53:06

    @5 Orson widzę, że piątek naprawdę już za Tobą chodzi ;) Żeby tak Sony mnie zaskoczyło to byłbym bardzo uradowany :)

  • 1

    7. ~Wojtek  2016-01-20 18:01:34  host: user-164-127-92-90.play-internet.pl

    Tiaaa, sony Cie zaskoczy..., podobie jak zaskoczylo mnie ogloszeniem zakonczenia wspierania modelu niecale dwa lata od premiery

  • 0

    8.  2016-01-20 19:15:09

    @orson_dzi, dzięki. :)

  • 0

    9.  2016-01-20 20:22:06

    Ale dalej się czepnę tytułu "HTC One M8 i Desire Eye z Androidem 6.0.1". Tytuł sugeruje 6.0.1 dla M8 i Eye, tymczasem 6.0.1 jest potwierdzone na razie tylko dla Eye.

  • 0

    10.  2016-01-20 20:51:52

    @9 wszystko się zgadza, tytuł wprowadza w błąd bo jeżeli chodzi o 6.0.1 dla M8 to jest w trakcie 'evaluation'.
    Następna sprawa, żadnej gratki nie sprawili bo M8 nie dostał żadnej aktualizacji systemowej od 5.0.1, i musiał czekać rok na aktualizację,w tym przypadku prosto do 6.0. W przypadku desire EYE stanęło na 5.0.2 i następną aktualizacją będzie dopiero 6.0.1 'later this year'.

  • 0

    11. ~  2016-01-20 21:31:32  host: 178.218.233.72

    A htc one m8s dostanie ?

  • 0

    12.  2016-01-21 07:44:23

    M8s ma zapowiedzianą aktualizację do MM 'later this year', dokładna data aktualizacji jest nieznana. Chyba że ją przeskoczą do 6.0.1.

  • 0

    13. ~  2016-01-21 15:12:40  host: acqg43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co to za system Mashallow?

  • 0

    14.  2016-01-21 20:50:18

    Orson, zdjadłeś "m": "Androida Marshallow" -> Androida Marshmallow.

  • 1

    15.  2016-01-21 21:18:12

    @14 Dzięki, poprawione. Jeszcze tylko jutro ;)

Dodaj swoją opinię