Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC oficjalnie o aktualizacji do Androida 4.0

HTC oficjalnie o aktualizacji do Androida 4.0

Q! 7 Listopada 2011 10:47

0 0

HTC poinformował o planach aktualizacji oprogramowania w swoich smartfonach z systemem Android do najnowszej wersji, 4.0 Ice Cream Sandwich.

O zamieszaniu związanym z aktualizacją najnowszych smartfonów kilku czołowych producentów pisaliśmy już kilkukrotnie. Ostatecznie o planach aktualizacji Androida do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich oficjalnie poinformowali LG, Samsung oraz Sony Ericsson. Teraz zrobił to również HTC.

Zgodnie z zapowiedzią, Android 4.0 trafi do takich modeli HTC jak Vivid, Sensation, Sensation XL, Sensation XE, Rezound, Evo 3D, Design 4G oraz Amaze 4G. Modele te otrzymają aktualizację systemu na początku 2012 roku.




To nie wszystkie telefony HTC, które otrzymają aktualizacje oprogramowania. Producent zapowiedział, że przygląda się również innym modelom ze swojego portfolio, które mogłyby otrzymać najnowszą wersję systemu. Kiedy informacje na ten temat zostaną ujawnione? O tym HTC nie poinformował.

Zobacz: test telefonu HTC Evo 3D

Źródło tekstu: Engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~materiał  2011-11-07 10:59:48  host: apn-31-1-33-76.dynamic.gprs.plus.pl

    A wildfire s nie , ale lipa.

  • 4

    2. ~lutek  2011-11-07 11:00:09  host: gwx-sub46-205-2.tvgawex.pl

    pozostałe modele dostaną 4.0 z XDA

  • -1

    3. ~  2011-11-07 11:03:29  host: public-gprs198473.centertel.pl

    Będą się przyglądać sprawie do momentu az Google wypuści nowa wersję systemu dlatego desire HD to mój ostatni tel z htc zresztą z androidem tez

  • 0

    4.  2011-11-07 11:17:22

    A co z aktualizacją Desire do 2.3.? Przegapiłem czy obiecali i czekają aż wszyscy zapomną?

  • 0

    5. ~pol189  2011-11-07 11:18:33  host: 77-254-21-140.adsl.inetia.pl

    Po ostatniej wtopie z aktualizacją DESIRE, bardzo ostrożnie będą ogłaszać KTÓRYM telefonom jeszcze coś dadzą od siebie ;)

  • 0

    6. ~pol189  2011-11-07 11:20:41  host: 77-254-21-140.adsl.inetia.pl

    do s1k0r3k Przecież jest ta NIEDORÓBKA 2.3.. Masz pod tym linkiem http://www.facebook.com/note.php?note_id=225607660802056

  • 0

    7.  2011-11-07 11:46:12

    6 Ale wolałbym DORÓBKĘ, oficjalnie z polskiego źródła.

  • 0

    8.  2011-11-07 12:05:10

    @7 to sie niedoczekasz. HTC nie ma zamiaru robic oficjalnej aktualizacji, a ta obecna "developerska" niestety nie jest wolna od wad...

  • -2

    9. ~Al1  2011-11-07 12:24:47  host: host-89-167-19-106.nplay.net.pl

    A Desire dostanie bo użytkownicy zrobią bunt na facebooku :D

  • 0

    10. ~  2011-11-07 12:26:26  host: host-46-151-186-13.interduo.pl

    HD2 napewno odstanie aktualke, prosto z xdadev. :D

  • 0

    11. ~ziu  2011-11-07 12:33:55  host: public126534.xdsl.centertel.pl

    HD2 wszystko "strawi" :D Mango, piernika a tym bardziej kanapkę lodową

  • 0

    12. ~wildfire  2011-11-07 12:38:15  host: z04-07.opera-mini.net

    Pytanie do znawców androida, czy słabsze modele, jak np. Wildfire S, Salsa czy coś od Samsunga mają szansę dostać Ice Cream? Są w stanie mu podołać?

  • 2

    13. ~3tr  2011-11-07 12:47:57  host: z24-07.opera-mini.net

    Ciekawe na co HTC czeka w przypadku Desire S. Model nie jest rewolucyjny, ale wypuszczony stosunkowo niedawno. Startował z Gingerbread, więc wypadałoby chociaż jedną aktualizację mu dać. Desire HD młodzieniaszkiem nie jest, ale taki zacny model nie może zostać pominięty moim zdaniem. Mówiąc krótko paroma niefortunnymi decyzjami mogą sporo ludzi do siebie zrazić.

  • 0

    14.  2011-11-07 12:57:01

    @12 kazdy telefon pracujacy na androidzie z zalozenia powinien udzwignac nowa wersje systemu. gorzej moze tylko byc z nakladkami sense.

  • 0

    15.  2011-11-07 13:26:41

    10 i 11: Moze i HTC HD2 wszystko strawi, ale nie bez bledow. Mam ten model i tak naprawde w kazdym sofcie z Androidem byly jakies problemy, a to za cicho w sluchawce w trakcie rozmowy, a to sie zawiesza, a to kiepsko dziala radio.... Nielatwo znalezc dzialajacy dobrze soft

  • 0

    16. ~Th0mas  2011-11-07 13:40:30  host: public13389.xdsl.centertel.pl

    @thonka O jakich wadach piszesz? Ja używam tej wersji od pierwszego dnia kiedy ją wydali i nie narzekam.

  • 0

    17.  2011-11-07 14:21:24

    thonka ja już dawno straciłem nadzieję, zle po ostatnim buncie na FB OBIECALI. Po co więc obiecywać, jeżeli klienci mają się nie doczekać? Czekają aż zapomną? Ja z taką polityką im nie zapomnę i mimo że z telefonu jestem zadowolony, to od nich już nic nie kupię.

  • 1

    18. ~s54watmi  2011-11-07 18:46:29  host: 243.etlink.pl

    Maja klientów w "głębokim poważaniu" z tego względu to także mój ostatni telefon tej firmy Mam desire hd, który wprowadzili na rynki europejskie ok rok temu i już nie oferują takiego wsparcia. Do tego fatalne warunki gwarancji produktów.

  • 0

    19.  2011-11-07 18:49:10

    Producenci laduje te swoje zakichane nakladki, ktore tylko mula system a potem blokuja szybka aktualizacje. Mam HTC Sensation i tak mnie to pseudo trojwymiarowe, mrugajace, krecace i tandetnie animowane Sense wnerwia ze marze by dostac oficjalnego golego prostego ICSa od Google bez tej odpustowej nakladki HTC

  • 1

    20.  2011-11-07 21:06:39

    @16 masa pamieci wyparowuje bez powodu, mam mniej aplikacji niz na 2.2 a tyle samo miejsca choc 2.2 uzywalem dluzej... maile zajmuja duzo pamieci choc to tylko kilka KB. irytuje mnie tez moze i drobnostka, ale jak dla mnie wazna - brak mozliwosci przypisania koloru diody od konkretnego zdarzenia. gubi przypisane kontaktom dzwieki, by po 2 minutach przy ponownym polaczeniu odegrac je poprawnie. problem z lacznoscia WIFI (usypianie mam wylaczone) - czasem dopiero po restarcie telefonu moge sie podlaczyc do sieci. nie daje nic zmiana kanalu w routerze... jedyna poprawe jaka zauwazylem to szybkosc i oszczednosc baterii.

Dodaj swoją opinię