Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC nagradzane za wzornictwo

HTC nagradzane za wzornictwo

WitekT 18 Lipca 2011 15:16

0 0

HTC zostało uhonorowana przez trzy międzynarodowe organizacje za osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Chodzi o ostatnio przyznaną nagrodę IDEA, a także wcześniejsze tegoroczne wyróżnienia red dot oraz IDA.

Firma HTC zdobyła cztery najważniejsze nagrody w konkursie International Design Excellence Awards (IDEA) 2011, zwane Oskarami w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, sponsorowane przez magazyn Fast Company oraz Amerykańskie Stowarzyszenie Projektantów Przemysłowych. Nagrody zostały przyznane w kategorii urządzeń komunikacyjnych. HTC Incredible S otrzymał złotą nagrodę, HTC EVO 3D nagrodę srebrną, a HTC Legend nagrodę brązową. Dodatkowo, w finale konkursu w kategorii urządzeń komunikacyjnych znalazł się HTC Aria.

Jesteśmy dumni z projektów, które wybraliśmy, reprezentują one najlepsze osiągnięcia naszej profesji - powiedział przewodniczący jury konkursu IDEA Davin Stowell, założyciel i dyrektor generalny Smart Design. W jury zasiadało 20 osób.




W marcu HTC zdobyło trzy nagrody red dot. HTC EVO 3D otrzymał najwyższą nagrodę w kategorii wzornictwa przemysłowego: red dot w kategorii najlepszy z najlepszych. Nagrody red dot otrzymały również HTC Legend i HTC Aria.

Nagrody sponsorowane są przez Muzeum Nagrody Red Dot w Niemczech i Singapurze. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy dostrzegają znaczącą rolę wzornictwa w działaniach biznesowych. W maju HTC otrzymało złotą nagrodę dla HTC Legend w konkursie International Design Awards 2010. IDA to stworzony cztery lata temu program konkursów na najbardziej inteligentne i zrównoważone pomysły w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

Konkurs International Design Awards powstał w 2007 z inicjatywy grupy projektantów, myślicieli i przedsiębiorców, w odpowiedzi na brak powszechnej świadomości inteligentnego, zrównoważonego i interdyscyplinarnego wzornictwa.

Źródło tekstu: HTC     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • -3

    1. ~  2011-07-18 15:31:16  host: z41-04.opera-mini.net

    szczytem glupoty i nieprofesjonalizmu jest nagrodzic TYLKO htc tym bardziej ze praktycznie wszystkie telefony sa TAKIE SAME pewnie htc zaplacilo temu magazynowi zeby wygrav wrzucili to w koszty a portale sie rozpisuja co to oni nie dostali ps na koniec zagadka: znajdz 3 istotne roznice miedzy tymi telefonami ZENADA

  • 0

    2. ~Ktuś  2011-07-18 15:41:49  host: 212.160.172.70

    @1 Spójrz na tył obudowy wszystkich trzech. Zapewniam Cię że ich nie pomylisz, różnią się.

  • -1

    3. ~SYMBIANOWIEC  2011-07-18 15:44:45  host: djp136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1: Między którymi trzema?

  • 0

    4. ~  2011-07-18 15:47:13  host: z41-04.opera-mini.net

    a ktore telefony zostaly nagrodzone heeeeeeee????

  • 0

    5. ~BKX  2011-07-18 15:51:17  host: 212.160.172.70

    Czytajcie ze zrozumieniem... A co, mieli nagrodzić Samsunga GalaxyS II za jego super tandetna obudowę? Ech...

  • 0

    6. ~  2011-07-18 15:57:07  host: 94.42.115.21

    @5 telefonem o duzo lepszym wzornictwie jest AEsir Yves Behar Phone http://www.mgsm.pl/pl/katalog/unikalne/aesiryvesbeharphone/!_Uni kalne_AEsir_Yves_Behar_Phone.html i co ty na to?????

  • 0

    7. ~kamil  2011-07-18 16:39:29  host: d74-99.icpnet.pl

    @6 ten aesir coś tam ma okropne wzornictwo..

  • 0

    8. ~  2011-07-18 16:50:59  host: host-89-229-130-218.chelm.mm.pl

    Z takimi nagrodami podobnie jak z konkursem piękności klaczy na wybiegu.

  • 0

    9. ~PatrykOS  2011-07-18 19:17:21  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    @6, ahah ale że ty tak serio, ahaha? Co do tematu, HTC nie ma złego designu, fakt faktem, że każdy nowy model ma 95% designu ze starego, aczkolwiek ich design nie jest zły, choć wg. mnie nagrodę za wzornictwo powinno dostać Apple, albo Nokia (za N8 czy piękną N9), albo SE (za Xperia Arc, Pro, Duo czy Neo).

  • 0

    10.  2011-07-18 22:48:02

    A cóż to za grupa myślicieli z końca newsa?-)

  • 1

    11. ~marek  2011-07-18 22:49:32  host: 178-37-31-189.adsl.inetia.pl

    sam używam HTC, ale ta firma to przeciwieństwo dobrego wzornictwa:) nuda jak w volkswagenie.

  • 0

    12.  2011-07-18 22:49:36

    Uznanie dla nr 9 za niekierowanie się "markowymi" sympatiami, próbę obiektywizmu.

  • 0

    13. ~asgd  2011-07-25 13:35:58  host: 89-76-57-228.dynamic.chello.pl

    Komentarz nr 1 > akurat opisane modele htc jak na smartphony tej marki skrajnie się różnią wyglądem. Elementy metalowe w obudowach do mnie przemawiają - elegancja francja :) tylko więcej elementów kolorowych by się porzydało (jak w evo3d)

Dodaj swoją opinię