Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Mozart od listopada w Orange

HTC Mozart od listopada w Orange

LuiN 13 Października 2010 15:33

0 0

htc 7 mozart Orange wspólnie z Microsoftem wprowadzi w tym roku do swojej oferty 3 telefony z Windows Phone 7. HTC Mozart od listopada będzie dostępny w Polsce na zasadach wyłączności.

Nowe telefony, w tym HTC 7 Mozart (wyłącznie w Orange), zostaną udostępnione na wybranych rynkach pod koniec października. Początkowo telefony dostępne będą w Wielkiej Brytanii i Francji, a nieco później ich dostępność rozszerzona zostanie na Hiszpanię, Polskę (HTC Mozart - od listopada 2010), Szwajcarię, Rumunię, Portugalię oraz Austrię.

W ramach współpracy, Microsoft i Orange zorganizują pokazy na żywo oraz udostępnią specjalne ekrany interaktywne rozmieszczone w najważniejszych sklepach Orange w Europie. Ułatwi to klientom i uprzyjemni naukę pełnego wykorzystania nowych możliwości stworzonych dzięki Windows Phone 7.






Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • -1

    7.  2010-10-13 16:43:26

    Najlepiej dać telefony po 1 pln i dopłacać każdemu po 1000 pln miesięcznie za używanie. Tego typu telefon musi kosztować i niech kosztuje. Kogo będzie stać to kupi. Zawsze jest jeszcze HTC Smart dla biedoty.

  • 0

    8. ~  2010-10-13 16:59:52  host: 210.etlink.pl

    @ 4,5 i 7 Pytam, bo jestem zainteresowany ;-) Nie oczekuje 1 PLN ;-)

  • 0

    9.  2010-10-13 17:10:43

    Wow, pierwszy raz mamy coś, czego nie mają Niemcy ;-) Całkiem szybko Mozart będzie w oficjalnej dystrybucji w PL. Krótszy czas niż wejście Desire HD.

  • 0

    10. ~jestem  2010-10-13 17:32:39  host: 25.unused.atman.pl

    Experci z orange już w pocie czoła pracują na możliwie jak największym spartoleniu dobrego softu;)

  • 0

    11. ~laston  2010-10-13 17:37:29  host: 212-106-29-201.adsl.inetia.pl

    W którym miejscu to jest sprzęt dla biznesmana ? W Music? Movies? Czy może XBox Live?

  • 0

    12. ~joseph  2010-10-13 18:06:32  host: 87-205-3-72.ip.netia.com.pl

    9. Jakie szybsze? Desire HD ma premiere 19 października w europie. W playu jest wysyłka po 16, więc będzie chyba w dniu premiery.

  • 0

    13.  2010-10-13 18:24:46

    joseph: Krótszy czas oczekiwania - nie pomyliłem się. O wszystkich wynalazkach z WP7 dowiedziałeś się ostatnio i już w listopadzie będzie dostępny. O Desire HD już było wiadomo chwilę temu.

  • 0

    14. ~olaf  2010-10-13 20:34:31  host: 87-205-82-146.adsl.inetia.pl

    Nie ma się co w sumie zbytnio nakręcać wg mnie na ten telefon. Przypną wysoką ceną a dodatkowo gratis dorzucą :) blokadę sim oraz branding softu :)

  • 0

    15. ~kazimierz  2010-10-13 20:43:45  host: user-188-33-192-46.play-internet.pl

    ja tam wole swoja nokie x3.terz ma fajne fónkcje

  • 0

    16. ~a_lex  2010-10-13 21:50:34  host: 178.56.103.115

    A może tak HTC Chopin ? :) Albo My Phone Chopin, czy Miłosz - bo przyszły rok to rok Miłosza. W końcu to "polski" telefon ;)

  • 0

    17. ~  2010-10-13 21:53:30  host: 217.116.104.55

    no dobra ale co ten HTC MIŁOSZ miał by robić? wiersze czytać? ;D

  • 0

    18. ~Octopus  2010-10-14 08:34:01  host: 82-210-131-229.home.aster.pl

    Może treny pisać.. ale nie.. to działka Kochanowskiego. ;)

  • 0

    19.  2010-10-14 08:38:59

    Zna ktoś specyfikacje tego telefonu,bo wygląda on naprawdę super!

  • 0

    20. ~Octopus  2010-10-14 10:01:50  host: 82-210-131-229.home.aster.pl

    - ekran dotykowy o przekątnej 3,7-cali (800 x 480 pikseli), - procesor o taktowaniu 1GHz, - bateria o pojemności 1300 mAh, - 8GB pamięci wewnętrznej, - aparat o rozdzielczości 8 Mpix, - nagrywanie wideo w jakości HD, - 3,5 mm wyjście słuchawkowe, - GPS, - WiFi.

  • 0

    21. ~Octopus  2010-10-14 10:05:05  host: 82-210-131-229.home.aster.pl

    Procesor 1GHz Qualcomm QSD8250 współpracujący z 512MB ROM i 576MB RAM. Wewnętrzna pamięć wynosi 8GB i brak jest informacji na temat możliwości jej rozszerzenia (np. slot kart ). Wyświetlacz SuperLCD -pochodzący od Sony w technologii OLED. Dodatkowo na aparat cyfrowy z matrycą CMOS o rozdzielczości 8 . UMTS/HSPA (2100/900) i czterozakresie GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900MHz). System dźwiękowy Audio DSP z SRS i Dolby Mobile.

  • 0

    22.  2010-10-14 10:40:51

    akurat na początku listopada mogę przedłużać umowę. miałem brać IP4 ale teraz to się poważnie zastanowię

  • 0

    23. ~piwpaw  2010-10-14 16:49:27  host: static-ip-77-89-84-170.promax.media.pl

    przynajmniej wiadomo, że telefon nie odniesie sukcesu jeśli będzie oferowany tylko u jednego operatora

  • 0

    24.  2010-10-15 14:27:47

    jeżeli Orange jako jedyne dało iPhone 4 za 1PLN. To sadzę, że są duże szanse na HTC Mozarta w jakieś taryfie biznesowej, czy indywidualnej np.delfinie za tą złotówkę. Ostatnio ten operator, dość dużo telefonów w takiej właśnie cenie proponuje swoim klientom ( np. Nokia C6, Samsung Wave itd),więc stąd też biorą się te moje przypuszczenia.

  • 0

    25. ~M  2010-10-15 22:44:47  host: 87-205-195-106.adsl.inetia.pl

    24* Orange daje iphona za 1 zł na firmę w abonamencie za 395 zł /mieś. Przy przedłużaniu umowy może w niższych abonamentach. Wątpię żeby były te tal za 1 zł w standardowych ofertach

  • 0

    26. ~maniub  2010-12-13 14:16:33  host: public-gprs93782.centertel.pl

    Ja już czekam na ten listopad a kurna mamy już 13 grudnia i d.....

Dodaj swoją opinię