Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC: mniej smartfonów w 2017 roku

HTC: mniej smartfonów w 2017 roku

orson_dzi 13 Stycznia 2017 16:00

1 0

htc u ultra
W 2017 roku HTC planuje zmniejszyć liczbę smartfonów. Na rynek ma trafić o połowę mniej urządzeń niż w 2016 roku.

Chialin Chang, prezes HTC do spraw urządzeń mobilnych powiedział w wywiadzie, że firma zamierza wypuścić w 2017 roku 6-7 smartfonów. Potwierdził też przedstawiane wcześniej plany dotyczące skupienia się przede wszystkim na podstawowych funkcjach urządzeń.

Jedną z takich funkcji ma być nowy asystent głosowy Sense Companion. Jego funkcje mogą być wykorzystywane przez firmy trzecie. Dodatkowo asystent uczy się nawyków użytkownika i będzie w stanie np. zaproponować mu restauracje, w których znajdzie najczęściej wyszukiwane przez siebie potrawy i wyświetli alarm, jeśli użytkownik znajdzie się w pobliżu takiego lokalu. Na podobnej zasadzie działają obecnie powiadomienia Google Now.
W dalszej części roku HTC zaprezentuje kolejne urządzenia z serii Desire oraz nowy flagowy smartfon. Na pewno nie będzie to HTC 11.

Zobacz: Nowe smartfony HTC z serii Ultra

Źródło tekstu: Engadget; wł     

Dodaj do:

Tagi: htc

w sumie: 2
  • 0

    1.  2017-01-14 09:59:45

    Niech się skupią na jakości sprzętu. Jedyny smartfon w mojej rodzinie, który w pół roku od zakupu był 5 razy w serwisie, to HTC.

  • 0

    2. ~  2017-01-14 12:45:21  host: user-94-254-163-4.play-internet.pl

    Możesz trafić na wadliwy egzemplarz u każdego producenta. Akurat HTC zawsze robi smartfony wysokiej jakości.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-25-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet