Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC ma problemy z dostępnością komponentów dla One

HTC ma problemy z dostępnością komponentów dla One

WitekT 20 Marca 2013 09:28

3 0

htc oneHTC ma problemy z dostawą części do swojego nowego flagowca, modelu One. Choć telefon oficjalnie miał już być w sprzedaży, to jeszcze przez kilka tygodni mogą występować poważne problemy z jego dostępnością.

Problemy występuję podobno z dostępnością aluminiowej obudowy oraz pewnych komponentów kamery - wynika z informacji Wall Street Journal. Jeden z menedżerów HTC powiedział gazecie, że problem wynika z tego, że w zeszłym roku firma często i w drastyczny sposób zmieniała plany zamówień u swoich kooperantów. To spowodowało, że spadła z pozycji jednego z najważniejszych odbiorców i teraz ma problemy z zapewnieniem sobie odpowiedniego poziomu dostaw.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Wall Street Journal, wł     

Dodaj do:

Tagi: htc | one

w sumie: 18
  • 1

    1. ~Marcin K.  2013-03-20 09:31:40  host: 91.218.158.7

    Szkoda, bo już byłem napalony na zakup:-(

  • 0

    3.  2013-03-20 09:41:53

    @2 gadżeciarze łykną wszystko.

  • 0

    4. ~on  2013-03-20 09:45:39  host: ip-84-39-171-40.free.aero2.net.pl

    Kazda reklama dobra ,nawet negatywna,lemingi wdzystko łykną.

  • -1

    5.  2013-03-20 10:15:57

    Telefon ten nie był ciekawą alternatywą nawet wtedy gdy nie było S4 ( bo była ciekawa Xperia Z co prawda słaby wyświetlacz i niezniszczalna rysująca się obudowa ale model robiący wrażenie ). Teraz Htc się już całkiem pogubiło. Chciało odkuć swoje niepowodzenia modelem z ubiegłego sezonu lekko modyfikowanym a tu niespodzianka . Kto wyda kasę na coś takiego jak do wyboru jest coś lepszego ? Znajdzie się może 5 milionów fanbojów - ale to zdecydowanie za mało,

  • 1

    6. ~  2013-03-20 10:49:48  host: ebh55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5, wiesz, istnieją inne rynki niż Polska. Tam się nie przelicza każdego megabajta i Hz na złotówki. Tam ludzi po prostu stać i nikt nie ciuła swoich dwóch marnych pensyjek na telefon. Dodatkowo nie wszyscy leczą swoje kompleksy wielkością pamięci, wyświetlacza czy szybkością procesora. Telefon to urządzenie, nie parametry zapisane na kartce. Także nie mierz wszystkich swoją miarą ;)

  • 1

    7. ~Niewazne  2013-03-20 10:51:03  host: host-81.219.110.27.devs.futuro.pl

    Wole kupić HTC które ma problemy z produkcją niż telefon z plastikową obudową :) Pomijajać już te trylion MPX które ma do zaoferowania S4 to telefon niczym się nie różni od swego brata S3...

  • 0

    9.  2013-03-20 13:15:10

    franco baresi: no i co w związku z tym?

  • 0

    10.  2013-03-20 13:16:10

    Pomijam już fakt, że Wall Street Journal napisał o tym też dopiero teraz... No i są jednak pewne fakty dotyczące JAKICH komponentów brakuje...

  • 1

    11. ~m76  2013-03-20 13:19:18  host: host-94-231-60-43.ip.jarsat.pl

    @5 wiesz wiekszosc ludzi kupuje skody i golfiki w tedeiku, ciesza sie ze tanio jezdza i maja fajne samochody... A inni kupuja cos z V8 i czuja ze zyja ;) I S4 i One to telefony tej samej klasy i wydajnosci. S4 sie sprzeda wiecej bo maja lepszy marketing i nawet jakby S4 byl gorszy nie tylko pod wzgledem wygladu i jakosci obudowy. Prawdziwa zaleta S4 moim zdaniem jest oprogramowanie a One design i jakosc wykonania.

  • 1

    12. ~GP  2013-03-20 14:24:34  host: 148.122.197.253

    Panowie jak możecie porównywać HTC One z S4, przecież HTC ma beznadziejną kamerę, słabą baterię i co najważniejsze nie ma slotu na karty SD co go moim zdaniem dyskwalifikuje.

  • 1

    13. ~hahaha  2013-03-20 16:05:05  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Problemy problemami, szkoda, że dostępność będzie później, jednak mając do wyboru xperie z, s 4 to chyba jednak wolę poczekać, aż wyjdzie ten telefon i bynajmniej będę mógł się cieszyć, że spotkam może 1 osobę z tym telefonem na ulicy, a s 4 i xperii z kilka i będę mógł się tylko śmiać pod nosem, że dali się nabrać na marketing firmy, uważając, że mają najlepsze telefony na świecie... samsungowcy ! życzę wam, żeby telefony nie pękały po bokach ! aloha :)

  • 0

    14.  2013-03-20 16:50:53

    Nie pierwszy raz HTC ma problemy z komponentami. To samo było w zeszłym roku z HTC One S i Snapdragonami S4.

  • 0

    15. ~  2013-03-20 17:17:14  host: aanm198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @11, nie obraź się, ale odpisując trzeba odpisywać z sensem. W Twojej wypowiedzi sensu nie ma. Ja mówię o jednym, Ty o drugim. Ale z drugiej strony pogadać sobie każdy może... ;)

  • 0

    16. ~m76  2013-03-20 17:38:01  host: host-94-231-60-43.ip.jarsat.pl

    @12 co do aparatu to widac ze kolejny matol co to mu MPix robia, a to ze 16 w kolo jest takich samych to juz nie ma znaczenia... Aparat wg profesjonalnych testow a nie fanbojowych wlasnie jest ok. Obecnie w centrach Sony jest wystawiona Xperia Z i jakos nie widze wiecej detali na jej 13MPix fotkach niz na moim HOXe ustawionym na 5MPix ... Pod wzgledem baterii to wlasnie ONE jest jednym z najmocnejszych telefonow... @15 to sobie gadaj. ONE lekko zmodyfikowany ?? SD600 to zeszloroczny uklad ?? hmmm... Czasem ludzie wola cos ladnego i porzadnego a nie plastik fantastik, ktory moze i jest najszybszy, ale do pierwszego upadku ;) I znajac zycie bedzie drozszy od ExperiZ i ONE

  • 0

    17.  2013-03-20 20:34:09

    htc one i dobre foty lol, daj linka porównawczego z np s3 popatrzę ile szczegółów będzie widać po powiększeniu zdjecia

  • 0

    18. ~  2013-03-20 20:48:31  host: gw.casus.com.pl

    może poczekajmy aż te telefony będą już na rynku i wtedy zobaczymy jakie zdjęcia pstrykają te telefony. Na razie rzucanie "lol"ami rodem z gimbazy jest nie na miejscu.

  • 0

    19.  2013-03-20 22:57:56

    na gsmarena jest porówanie s4 i Z no i zdjęcia Z są mdłe. Z jakby ciut szerszy kąt widzenia

  • 0

    20. ~m76  2013-03-21 04:36:24  host: host-94-231-60-43.ip.jarsat.pl

    http://pocketnow.com/2013/03/16/htc-one-vs-nokia-808-pureview-ca mera http://pocketnow.com/2013/03/17/htc-one-vs-iphone-5-camera

Dodaj swoją opinię