Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC inwestuje w producenta słynnych słuchawek

HTC inwestuje w producenta słynnych słuchawek

WitekT 11 Sierpnia 2011 22:08

0 0

HTC zainwestowało w firmę Beats Electronic, szerzej znaną z marki Beats by Dr. Dre i produkowania słuchawek wysokiej jakości. W ten sposób tajwański producent chce postawić na muzykę i sprawić, że będzie ona lepszej jakości niż u konkurentów.

Beats współpracuje też z innymi producentami elektroniki, m.in. HP, a także Chryslerem. Ze słuchawek tej firmy korzystają takie osoby, jak Lady Gaga czy Lebron James. Pierwsze wspólne z HTC produkty mają pojawić się już jesienią.




"HTC zawsze szuka rozwiązań odróżniających go od reszty i tworzących emocjonalne połączenie z użytkownikiem. Zintegrujemy technologię Beats z naszymi urządzeniami. Ale nie tylko z telefonem, to nie będzie tylko telefon. To będzie holistyczne - powiedział Peter Chou, prezes HTC.

Nieoficjalne informacje mówią o kwocie 300 mln dolarów, jaką HTC zapłaciło za 51% udziałów w Beats Electronic.

Źródło tekstu: PC Mag, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~PatrykOS  2011-08-11 22:23:03  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Prawie wszystkie gwiazdy używają Beatsów. Sam mam Studio i uważam, że mimo iż są drogie (kupiłem je w iSpocie za bagatela 1200 zł), aczkolwiek grają wyśmienicie. Jestem strasznie ciekaw tych telefonów od HTC z implementacją technologii Beats Audio. To może okazać się bardzo ciekawe, zwłaszcza, że HTC dotąd nie słynął z muzyki.

  • 0

    2. ~  2011-08-11 22:31:35  host: ajq136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To świetnie, wreszcie HTC-ki będą przystosowane do muzyki.

  • 1

    3.  2011-08-11 22:52:10

    Niestety słuchawki tej firmy mają wybitnie niekorzystny stosunek jakości do ceny. Oby "technologia Beats Audio" nie opierała się na tych samych założeniach, co słuchawki: dużo basu, reszta się nie liczy, ładny wygląd i wysoka cena, a ludzie i tak kupią bo celebryci używają

  • 0

    4. ~PatrykOS  2011-08-11 22:54:28  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Jakieś Studio czy Pro, do tego HP Envy Beats Edition i HTC z Beats Audio i będzie wypas :D Ciekawe, czy tak jak HP zrobiło edycję specjalną, tak HTC zrobi jakiś telefonik taki bardziej Beats ;) No i ciekawe czy na obudowie będzie jakiś znaczek Beats.

  • 0

    5. ~PatrykOS  2011-08-11 22:55:49  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    A tak w ogóle, to tutaj zapowiedź :) http://www.youtube.com/watch?v=z5uqvcrmJCQ&feature=feedf

  • 0

    6.  2011-08-11 23:16:22

    Współpraca Samsunga z Bang&Olufsen przyniosła kilka dobrych, choć mało znanych i dość rzadkich dzisiaj modeli. Z tego tutaj też mogłoby coś równie dobrego wyjść.

  • 1

    7.  2011-08-11 23:32:17

    Beast? srednio... Beyerdynamic czy nawet wysokie modele Sennheserow maja lepszy dzwiek niz te Beatsy...

  • 1

    8.  2011-08-11 23:38:10

    @7: spójrz na to z innej perspektywy - wszystko co poprawi obecny poziom będzie mile widziane. BTW: Też cenię sobie "sennki"..

  • 1

    9.  2011-08-12 00:09:12

    Wszystko, co poprawi jakość dźwięku w HTC-kach zasługuje na oklaski ;), jednak Beatsy mojego ucha nie cieszą. Może do jakichś rąbanek się nadają ;).

  • 1

    10. ~...  2011-08-12 00:42:22  host: 188.146.38.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nie jestem specjalistą ale jak ktoś ma emocjonalne połączenie z producentem/produktem producenta to imo powinien czym prędzej udać się do lekarza. PS no i kim trzeba być by w marketingu użyć słowa "holistyczne"? Od dzisiaj mój telefon będzie boski, zapewniający transcendentalną łączność ze światem, harmonię absolutną...

  • 0

    11.  2011-08-12 01:50:22

    Hm... powiem tak, DHD na poprzednim sofcie 2.2.1 i standardowych słuchawkach grał beznadziejnie, zmieniłem słuchawki na dokanałowe Panasonica za 70 zł (nie pamiętam modelu) i było to jak dzień do nocy, potem zmieniłem soft na 2.3.3 i jakość jeszcze bardziej się poprawiła szczególnie przy włączonym podbiciu SRS. Ze względu na gabaryty i baterie kupiłem Ipona Shuffle, żeby mieć fajny mały przenośny odtwarzacz zamiast meczenia telefonu, który na starym sofcie ledwo wytrzymywał 24 h. Dźwięk z HTC na tych samych Panasonicach miażdży Ipod'a i nie mam gumowego ucha... Niech inwestują w kogo chcą, jak dla mnie już na tą chwilę HTC gra bardzo dobrze, a każda marka z branży audio tylko polepszy tą sytuację.

  • 0

    12. ~q  2011-08-12 07:47:25  host: 178-37-112-40.adsl.inetia.pl

    a konkretniej, to słuchawki Beats produkuje firma Monster Cable.

  • 1

    13. ~adam  2011-08-12 10:13:36  host: 77-254-17-23.adsl.inetia.pl

    Beatsy są słabe, cenowo to też średnia półka, a dźwięk jest dość mało wyrafinowany. Ktoś tam wyżej pisał, że bagatela 1200 zł... to chyba nie widział jeszcze prawdziwej "bagatelnej" ceny za na prawdę dobre słuchawki a nie tylko dobrze reklamowane.

  • 0

    14. ~  2011-08-12 10:19:56  host: z45-10.opera-mini.net

    Monster Cable kojarzy mi sie z kablami audiofilskimi wiec na plus na tomiast gwiazdy i slowo beats raczej z muza typu umpa umpa. Ale to sprawa subiektywna. O jakosci dzwieku decyduje najslabszy element toru wiec jesli ktos ma takie przetworniki C/A zeby kupowac sluchawki za ponad 1k to gratuluje. Cenie wyzsze modele Sony. Kiedys porownujac topowe Sony, Senheissery i Beyerdynamiki wybralem jednak Sony ze wzgledu na czysta analogowa dynamike. Ostatnio sluchalem tanszych modeli w cenach 250-500 i po tych paru latach nadal postawilbym na Sony troche przed Senheiserem i juz wyraznie dalej Panasonikiem (ale Panasoniki byly tylko w cenach do 300)

  • 0

    15. ~frgz  2011-08-12 10:45:26  host: hcr122.internetdsl.tpnet.pl

    Post od rzeczy: A ja pamietam jak Plus dawał do Plusfona słuchawki AKG. O telefonie szkoda gadać, ale słuchawki były naprawdę dobre.

  • 0

    16. ~antek  2011-08-15 12:37:09  host: gw103.64k.pl

    szukaja roznych rozwiazan i dobrze, mnie ostatnio zadziwilo to jak drukarka atramentowa hp drukuje fotki, diabel tkwi w szczegolach jak zawsze, dobry tusz i papier to podstawa

  • 0

    17. ~HD  2011-09-16 19:06:11  host: 89-74-55-52.dynamic.chello.pl

    ŁADNIE 300 BANIEK PAPIERA DR. DRE PEWNIE JUŻ ZAMÓWIŁ SE JAKIŚ FAJNY JACHT:)

Dodaj swoją opinię