Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Incredible S w Polsce

HTC Incredible S w Polsce

Ringu 23 Marca 2011 12:25

0 0

htc incredible s Firma HTC poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży na rynku polskim HTC Incredible S - smartfonu z systemem Android. Telefon wykorzystuje też mechanizmy HTC Sense, umożliwiające obsługę telefonu w prosty i intuicyjny sposób.

Dzięki jasnemu ekranowi SuperLCD WVGA, o przekątnej 4 cale, smartfon sprawdza się podczas nagrywania i odtwarzania filmów HD, a wbudowana technologia dźwięku stereo surround SRS WOW HD pozwala doświadczyć kinowej jakości odbioru w mobilnym urządzeniu. Wykorzystana technologia DLNA umożliwia wyświetlanie cyfrowych treści na kompatybilnych telewizorach. Aparat o rozdzielczości 8 megapikseli ma podwójną lampą błyskową, a przednią kamera umożliwia prowadzenie wideorozmów twarzą w twarz.

HTC Incredible S pozwala przechowywać w pamięci mapy wybranych obszarów, więc nie trzeba płacić za pobieranie danych podczas pobytu za granicą, a dzięki wbudowanemu kompasowi mapa zawsze wskazuje faktyczny kierunek. Jeśli zaś zdarzy się najgorsze i telefon zaginie, wystarczy wejść na stronę HTCSense.com i zdalnie uruchomić dzwonek lub wyświetlić położenie urządzenia na mapie internetowej. Jeżeli przepadł na dobre, można go też zdalnie zablokować i usunąć z niego wszystkie dane.




HTC Incredible S będzie dostępny w salonach sieci detalicznych: Komputronik, Vobis, Alsen, RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert, Saturn i Mix Electronics, a dla partnerów handlowych przez dystrybutora - firmę AB S.A. Sugerowana cena telefonu to 2299 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: HTC     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~micho  2011-03-23 13:39:51  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    ten tel ma videorozmowy co nie mozna powiedzieć o innych np desire hd hd7 czy hd 2 z info htc wynika że telefony które mają na końcu literkę S mają właśnie videorozmowy

  • 1

    4.  2011-03-23 13:40:26

    Może być marża od nowości, bo cena w Niemczech to 465 euro (sklepy dosyłają do polski, nawet za free) więc u nas jest nieuzasadniona i droga. Nie mniej telefony HTC w Polsce są drogie, u każdego operatora do najtanszych nie należą, nawet Low-Endowe jak Legend... dopiero Wildfire byl tanszy...

  • 1

    5.  2011-03-23 13:41:55

    Btw. Mi się Incredible S kompletnie nie podoba z Designu, chodzi o tył. Przód u góry też ma dziwny, na plus są ikonki o zmiennym kącie... wolałbym wiekszy ekran. Cóż pozostaje czekać na Pyramid. Szkoda tylko, że producenci zaczęli umieszczać złącza USB z boku, co mnie kompletnie denerwuje. Telefon te złącza powinien mieć na dole...

  • 1

    6.  2011-03-23 13:50:02

    4 - low-endowa to jest nokia 2700 a nie HTC Legend!

  • 0

    7.  2011-03-23 13:52:58

    Szybciutko. Czyżby nadszedł wreszcie okres kiedy telefony w polsce będą dostępne w +- porównywalnym czasie jak na świecie, a nie z półrocznym opóźnieniem? oby tak tak dalej, BRAWO HTC !!

  • 0

    8. ~wp67  2011-03-23 14:03:43  host: 87-206-130-240.dynamic.chello.pl

    Mam ten telefon i uwazama ze jest bardzo dobry poza jednym niedociagnieciem mianowicie nie dzialaja rozmowy video, prawdobopodobnie to wina systemu Froyo. Ale do cholery jezeli firma wypuszcza telefon z taka funkcja to ma ona dzialac...spory minus dla HTC za to, pozatym smartfon jest dla mnie idealny. Jesli chodzi o wielkosc ekranu to jest w sam raz, 4,3 cala jest juz za duzy i nie wygodny w obsludze jedna reka.

  • 0

    9. ~know how  2011-03-23 14:13:31  host: 87-206-150-176.dynamic.chello.pl

    S-ka ma zupełnie inny wyświetlacz (patrz różnica w cenie)- różnica jakości , głębi kolorów jest olbrzymia, do tego dochodzi 30% do ceny z nowość, po 6 miesiącach jak się rynek nasyci to zmniejsza cenę. a przez 1wszy miesiąc telefonów będzie jak na lekarstwo i to będzie zagranie czysto marketingowe .

  • 0

    10. ~3m  2011-03-23 14:24:34  host: z29-11.opera-mini.net

    Kłopot w tym,że htc w Polsce są droźsze niź w E.zachodniej. Pozostałe marki mają podobne ceny.Na szczęście inne marki doganiają htc w androidowym portfolio i jest z czego wybierać.

  • 0

    11.  2011-03-23 14:45:36

    @6 Low-Endowy z oferty tej firmy i na androidzie... Galaxy Spica czy Ace sa tansze niz HTC... no ale ja tam wolalbym milion razy bardziej Legenda niż Samsunga.

  • 0

    12. ~  2011-03-23 15:40:18  host: 98-89.ipartner.com.pl

    @8 po hd2 mniejsze ekrany już nie wchodzą w grę i to jest dopiero wygoda przy przeglądaniu neta czy pdf.

  • 0

    13. ~  2011-03-23 16:01:35  host: z30-07.opera-mini.net

    Kolejny konkurent dla Galaxy S bo ma zblizona specyfikacje tylko, ze SGS mozna wyrwac na Allegro za ok 1100zl-1200zl (nowka) czyli polowe ceny tego HTC. rcicho

  • 1

    14.  2011-03-23 16:28:15

    @13: "tak, ale", Samsung Galaxy S jest optymalizowany nieco bardziej pod kątem multimediów, zaś HTC jest nieco bardziej optymalizowane pod kątem produktywności, biznesu. Miałem możliwość przetestować SGS oraz HTC Desire i.. wybrałem HTC Desire.. Skłamałbym pisząc że to są jakieś drastyczne różnice, ale mnie bardziej odpowiada koncepcja dostosowywania Androida w wykonaniu HTC.

  • 0

    15. ~Rybak  2011-03-23 21:49:58  host: 89-77-240-14.dynamic.chello.pl

    Przypomnę, że Desire HD paczątkowo kosztował 2500 zł a Desire Z 2300 albo 2200 zł. Więc nie wydaje mi się, że cena jest przesadzona, miejmy nadzieje, że szybko spadnie do poziomu konkurencyjnych, troszkę starszych urządzeń.

  • 0

    16.  2011-03-24 09:53:32

    w euroagd jest do końca marca w promocji za 1999, trzeba tylko podac kod rabatowy na 300 zeta, chętnych zapraszam na priv

  • 0

    17.  2011-03-24 09:55:47

    kod jest też dostępny na stronie euroagd

  • 0

    18. ~MK  2011-03-25 03:10:50  host: bfs54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żeby jeszcze miał klawiaturę querty i dual SIM. A propos querty - czekałam na Galaxy S Pro, czekałam... i w końcu kupiłam notebook, więc telefonu już w tym roku pewnie nie kupię.

  • 0

    19. ~marek  2011-03-26 19:13:31  host: atm.barczewo.macrosat.pl

    wp67, masz ten telefon. Czy możesz napisać coś o baterii? Rozumiem, że pewnie bawisz się nim od rana do nocy ;-) ale potrzebuję informacji. Słyszałem, że desire HD wytrzymuje jeden dzień przy intensywnej pracy, a ma mniejszą baterię i większy wyświetlacz... Czy po specyfikacji incredible s można spodziewać się czegoś więcej???

  • 0

    20. ~bary  2011-03-29 09:45:11  host: 91.208.93.109

    Bateria przy ciągłej zabawie wieloma aplikacjami, multimediami, włączonym gpsem, wifi wytrzyma nie dłużej niż 10 godzin. Nie ma cudów. Może kiedy wejdą ogniwa paliwowe to będzie można ładować te maleństwa co kilka dni. Ponadto telefon jest bardzo dobry i wygodny w użyciu. Obudowa nie skrzypi pod większym naciskiem. Szczególnie wart polecenia jest tzw. HTC Sense co sprawia, że ergonomia obsługi jest praktycznie wzorcowa.

  • 0

    21. ~marek  2011-03-30 18:46:05  host: atm.barczewo.macrosat.pl

    Dzięki za informację. Po rozczarowaniu Nokią E7 zastanawiam się nad Androidem w wydaniu Desire HD lub Incredible S. Trochę przeraża mnie wielkość DHD, więc raczej skończy się na incredeblu. Wygląda na to, że to optimum. Pozdrawiam.

  • 0

    22.  2011-07-10 14:27:36

    Jeśli wideopołączenia nie działają to przez operatora a nie telefon czy system!! Każdy model HTC rzezcywiscie jest podobny, dając moim zdaniem możliwość wyboru, dla jednego najważniejszy system, dla innego rozmiar wyietlacza, a dla jeszcze kogoś innego klawiatura qwerty czy rozmiar.. Dla mnie incredible to ideał.. matowa obudowa, już klika razy sąsiadujaca z pilnikiem i kluczami w torbie bez zadrapań, ekran 4", i sense 2,1.. i choć niby ten sam aparat co w Desire HD to robi 1000x lepsze zdjecia. Ma ustawiony super kontrast i dzieki temu foty są mega kolorowe. A bateria - 1 dziń to norma dla smartphona! chyba, że ktoś połowe funkcji ma wyłączone, ale to się chyba wtedy mija z celem posiadanie takiego telefonu..

Dodaj swoją opinię