Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC i Under Armour zaprezentowały UA HealthBox

HTC i Under Armour zaprezentowały UA HealthBox

orson_dzi 5 Stycznia 2016 17:10

1 2

UA HealthBox mierzy i monitoruje najważniejsze czynniki wpływające na zdrowie i sprawność - sen, kondycję, poziom aktywności i odżywianie - oraz pomaga nimi zarządzać.

Zaprojektowany i w całości wyprodukowany przez HTC - system UA HealthBox - składa się z opaski fitness, pulsometru oraz inteligentnej wagi. Wszystkie elementy są kompatybilne z aplikacją UA Record. Dzięki temu użytkownicy, w przystępny sposób, otrzymują informacje, pozwalające im poprawiać stan zdrowia i kondycję fizyczną.

ua healthbox UA Record jest dostępna zarówno dla użytkowników smartfonów HTC, jak i innych smartfonów z systemem Android lub iOS. Aplikacja pełni rolę panelu służącego do rejestrowania codziennych czynności, wpływających na samopoczucie użytkownika. System UA Healthbox ma zapewnić prostą instalację i intuicyjną obsługę.

Bezszwowa opaska UA Band została zaprojektowana z myślą o całodziennym noszeniu. Rejestruje wszystkie wykonywane czynności, także ćwiczenia oraz sen. Opaska posiada dyskretny wyświetlacz, ukryty pod warstwą zewnętrzną tak, aby elementy elektroniczne nie były widoczne, gdy nie są potrzebne. Została zaprojektowana także z myślą o sportowcach - oferuje zaawansowany tryb ćwiczeń, wyświetlacz, działający przez cały czas trwania aktywności fizycznej, a także wskaźnik LED informujący o aktualnej strefie tętna (pod warunkiem, że działa wraz z UA Heart Rate). Wierzch UA Band wykonany jest z czarnego tworzywa, wewnętrzna - czerwona strona opaski to natomiast specjalny materiał odprowadzający wilgoć.
ua healthbox UA Heart Rate to kompaktowy pulsometr wykorzystujący innowacyjną technologię mikroskopijnych zacisków, dzięki czemu urządzenie jest niewyczuwalne w czasie ćwiczeń. Pasek zapinany na klatce piersiowej i odczepiany sensor pomagają użytkownikom monitorować intensywność ćwiczeń, lepiej trenować i dokładnie obliczać ilość spalonych kalorii. W połączeniu z UA Record, pulsometr pozwala dostosować strefę tętna podczas treningu.

UA Scale, to okrągła waga ze szklanym nośnikiem, którą można połączyć z siecią Wi-Fi. Wagę wyposażono w czujniki umożliwiające odczyt wagi ciała i procentowej zawartości tłuszczu w organizmie. Wyświetlacz LED ukryty jest za szybką, dzięki czemu elementy elektroniczne są niewidoczne, gdy nie są potrzebne. Z wagi może korzystać do ośmiu użytkowników. Urządzenie można synchronizować z aplikacją UA Record, co pozwala na śledzenie zmian wagi ciała na panelu ogólnym.

UA HealthBox będzie dostępny w USA od 22 stycznia. Przedsprzedaż rusza już dziś. Sugerowany koszt zestawu UA HealthBox (w tym UA Band, UA Heart Rate i UA Scale) to 400 USD. Do sprzedaży w innych krajach UA HealthBox trafi w trakcie 2016 roku.

Źródło tekstu: HTC     

Dodaj do:

Tagi: htc | ua healthbox | under armour

w sumie: 4
 • 1

  2.  2016-01-05 17:25:09

  Waga + opaska + zegarek za... 1600zl!!! "PROMOCJA" co tak tanio ja sie pytam?!

 • -1

  3.  2016-01-05 17:35:38

  2) u apple masz taniej..?

 • -1

  4.  2016-01-05 17:45:47

  @3Apple same zegarki sprzedaje po 50 tys $(najdrozsze opcje ale sprzeaje) ;] w zestawie z waga i opaska to pewnie by ze 150 tys $ krzykneli ;]

 • 0

  5.  2016-01-05 21:11:47

  Faktycznie sama cena powoduje wzrost ciśnienia i tętna oraz szybsze spalanie tłuszczu, zamierzony skutek został osiągnięty ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-49-216.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet