Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC i ST-Ericsson stworzą chip dla niskobudżetowych smartfonów

HTC i ST-Ericsson stworzą chip dla niskobudżetowych smartfonów

Q! 23 Kwietnia 2012 14:07

0 0

HTC i ST-Ericsson podpisały porozumienie, którego efektem ma być współpraca w celu stworzenia układu dla niskobudżetowych smartfonów - informuje Unwired View.

Tym samym HTC chce się uniezależnić od procesorów Qualcomma, które znajdują się w większości urządzeń tego pierwszego. Pozwoliłoby to również firmie na obniżenie cen niskobudżetowych smartfonów, a tym samym zwiększenie ich dostępności na rynkach rozwijających się.
Pierwsze układy będące efektem współpracy HTC i ST-Ericsson mają trafić do urządzeń w 2013 roku. Bliższe informacje na temat przybliżonej daty premiery układu nie zostały ujawnione.

Źródło tekstu: Unwired View     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet