Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Hero - od Androida 1.5 prosto do 2.0

HTC Hero - od Androida 1.5 prosto do 2.0

Q! 29 Października 2009 08:33

0 0

htc heroWszystko wskazuje na to, że europejska wersja HTC Hero nie otrzyma aktualizacji oprogramowania do wersji 1.6. Tak przynajmniej wynika z korespondencji jednego z użytkowników urządzenia z biurem obsługi klienta HTC.

Z korespondencji wynika, że europejska wersja HTC Hero zostanie pominięta przy aktualizacji oprogramowania do wersji 1.6. Kolejną wersją systemu dostępną dla tego urządzenia ma być 2.0, jednak dokładna data jego wydania nie jest wciąż znana.

Czego nowego można spodziewać się w kolejnej wersji Androida? Najciekawszą z nowości wydaje się być bezpłatna aplikacja do nawigacji, sprzężona z mapami Google. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomomości. O zmianach w nowej wersji systemu od Google pisaliśmy również w tej wiadomości.




Obecnie brak jest informacji na temat ewentualnej aktualizacji oprogramowania dla amerykańskiej wersji HTC Hero do wersji 1.6.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: androidguys.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~wans  2009-10-29 08:37:56  host: user-89-108-236-129.mobile.playmobile.pl

    Ciekawie, ciekawie... jeszcze tylko htc da nowego sense i... tylko czekac na 3.0 ;)

  • 0

    2.  2009-10-29 08:40:08

    A potem 4.0 i tak bez końca :)

  • 0

    3.  2009-10-29 09:03:23

    hmm... a co z Magiciem?

  • 0

    4.  2009-10-29 09:04:12

    tygrysm: tam może być za mało pamięci. Pamiętam tylko, że wersja 1.6 już ledwo się tam mieściła, a 2.0 jest jednak ciut bardziej rozbudowana... No ale może będzie jakaś zoptymalizowana wersja...

  • 0

    5.  2009-10-29 09:15:07

    Ad 4. Są dwie wersje Magica. Jedna 32B z napisem na tylnej klapce "with Google" ma 192mb pamięci RAM natomiast wersja 32A (bez napisu z tyłu) ma 288mb RAM. Polski Orange sprzedaje wersję z większą ilością RAMu.

  • 0

    6.  2009-10-29 09:18:35

    rcicho: aaa, poczekaj, mni się pomyliło - ja mówiłem o Dream, czyli G1. ;-)

  • 0

    7.  2009-10-29 09:44:07

    Już na 1.5/1.6 z widgetami telefon nabiera takiego pałera... Jedynym minusem jest mało sensownie rozwiązany widget kalendarza. Byla fajna aplikacja z widgetem w Android Market dopóki twórca nie zabrał się za poprawki. Wcześniej widget aktualizował się sam , teraz trzeba odświeżać ręcznie i niestety i tak nie działa dobrze. Dziwne usprawnienia. ***Witek , Rcicho - jako weterani Androida:) , moglibyście polecić jakiś fajny widget z kalendarzem? Nie jestem pewny , czy analogia z Java2me ma odniesienie do wirtualnej maszyny Dalvika , ale obawiam się , że każda aktualizacja systemu powoduje zwiększenie dostępnych klas i niestety po prostu aplikacje pisane na 2.0 będę najzwyczajniej niedostępne dla 1.5/1.6 więc trzeba będzie pewnie brać Moto Droida na życzenie w Play;-))

  • 0

    8.  2009-10-29 09:44:45

    ***Witku - tak na marginesie doczekałeś się aktualizacji 1.6 do swojego G1?

  • 0

    9. ~  2009-10-29 09:58:18  host: v06-12.opera-mini.net

    Moj G1 dostal aktualizacje w sobote 24pazdziernika. Nic nie zginelo niz sie nie zmienilo w sensie ze przestalo dzialac.

  • 0

    10. ~Eho  2009-10-29 09:58:38  host: ehn163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Panowie czy żeby korzystac z mapy bedzie trzeba byc podłączonym pod 3G czy bedzie mozna zassac interesujacy nas fragment ?? A moze cala polske na Karte pamieci z google ??

  • 0

    11. ~McBoorack  2009-10-29 10:52:45  host: v03-03.opera-mini.net

    Eho najprawdopodobniej pierwsza opcja wchodzi w grę, bo ten system nawigacji ma być ściśle powiązany z Google Maps...

  • 0

    12.  2009-10-29 13:11:17

    issa: ciągle nie mam...

  • 0

    13.  2009-10-29 17:37:36

    To co wyjedzie na Hero pojawi się na Magica (oficjalnie lub nie), bo te telefony są praktycznie takie same w środku.

  • 0

    14. ~  2009-10-30 13:44:08  host: adle119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    HTC no swoim oficjalnym kanale na twiterze juz oficjalnie zapowiedzieli aktualizacje HERO do 2.0

  • 0

    15. ~jarekt  2009-11-02 07:30:41  host: v01-16.opera-mini.net

    I wlasnie na to czekalismy! Ja za 1.6 nie tesknie chocby dlatego, ze czesc nowych dla androida funkcjonalnosci w naszych Hero 1.5 jest od poczatku (np. flash w przegladarce, czy udostepnianie poleczenia do PC przez USB) dzieki HTC. Hero nie da sie normalnie aktualizowac OTA dlatego, ze pracuje na nim Android bardzo mocno zmodyfikowany. HTC połatało najwieksze luki w Androidzie oraz dodalo Sense - to pewnie wymaga pracy. Z drugiej strony pracy bedzie mniej bo razacych luk w funkcjonalnosci 2.0 bedzie duzo mniej niz bylo ich w 1.5.

  • 0

    16. ~olcia  2013-11-03 09:37:29  host: public-gprs568289.centertel.pl

    Ja mam htc 8s z windowsem i polecam normalnie zajegajny ;)) internet szybko działa i posiada kafelki xDD

Dodaj swoją opinię