Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC HD2 z Windows Phone 7 na pokładzie?

HTC HD2 z Windows Phone 7 na pokładzie?

Q! 17 Lutego 2010 12:44

0 0

htc hd2 windows phone 7 seriesm W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające smartfon HTC HD2 pracujący pod kontrolą najnowszego mobilnego systemu operacyjnego od Microsoftu - Windows Phone 7. Jednak czy jest ono wiarygodne - zastanawiają się media telekomunikacyjne.



Na zdjęciu wyraźnie widać najnowszego smrtfona ze stajni HTC zaprzyjaźnionego z najnowszym mobilnym systemem operacyjnym od Microsoftu. Jednak niewiele osób z branży wierzy w jego prawdziwość pomimo tego, że HTC HD2 bez problemu sprostałby wymaganiom systemu z Redmond.




Microsoft również nie chciał zadeklarować się w tej sprawie. Na swoim koncie w serwisie mikroblogowym Twitter poinformował on, że obecnie brak jest informacji na ten temat, jednak kolejny miesiąc (marzec - dop. red.) może przynieść w tej kwestii jakieś konkretne informacje.

Tak więc na chwilę obecną brak jest jednoznacznych informacji na temat współpracy HTC HD2 z systemem Windows Phone 7. Może się jednak okazać, że jeśli Microsoft nie zdecyduje się na wydanie aktualizacji dla tego urządzenia - zrobią to jego entuzjaści, którzy na swoim koncie mają już niejedną nieoficjalną aktualizację systemu Windows Mobile dla wybranych smartfonów.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~Peter  2010-02-17 12:54:50  host: proxy.sgh.waw.pl

    bez problemu jak bez problemu spelnia minimalne

  • 0

    2. ~maciej92  2010-02-17 12:59:00  host: 77-255-106-8.adsl.inetia.pl

    Zdjęcie nie jest orginalne. Na HD2 nie będzie raczej tej wersji WPS7

  • -1

    3. ~gość  2010-02-17 14:13:47  host: v05-15.opera-mini.net

    O którym pokładzie mowa w tytule? Czyżby HTC HD2 i Windows Phone 7 (w postaci bliżej nieokreślonego bytu) płynęły statkiem lub leciały samolotem? http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=pok%B3ad Nie należy używać słów, których znaczenia się nie zna...

  • 0

    4. ~  2010-02-17 14:18:36  host: v10-08.opera-mini.net

    Oh gość musiał pofilozofować:-D

  • 0

    5. ~ursus2400  2010-02-17 14:20:22  host: 212.244.27.120

    Chciałbym zobaczyć File Explorera z tej wersji systemu. Bo to co pokazli to nic nadzwycajnego, przynajmniej dla mnie. A Today z Windows Phone 7 przypomina funkcjonalnością Samsung Today z Omnii Pro, tyle że bardziej prymitywny. Śmiem twierdzić, że twór Samsunga przebija to co wymyślił Microsoft. Zresztą SPB Mobile Shel 3.5 też. A na taskbarze jest tylko data i godzina. Na koniec dodam, że bardziej to przypomina telefon niż komputer, a właśnie dla tego kupiłem swój XDA Flame. W Windows Mobile telefon to tylko dodatek.

  • 0

    6. ~robbo2k  2010-02-17 15:00:31  host: atom2.teleklony.pl

    To tylko Q! który zapomniał o nagrodzie Mobile Awards dla Jobsa bo ma niestrawnosc po jabłkach. A zdjecie to fake... pokazac wam G1 z Windows Phone 7 ?

  • 0

    7.  2010-02-17 16:14:32

    dziś w wydarzeniach polsatu był bateriał O targach w Barcelonie i był też filmik pokazujący HD2 z windowsem phone 7.

  • 0

    8. ~  2010-02-17 16:49:05  host: afak232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na pewno będzie 7 na hd2, to tylko kwestia czasu

  • 0

    9. ~  2010-02-17 19:34:23  host: bzv163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i po co to komu? Co da takiego wypaśnego wm7? nic. a przeciez potrzeba niezlego sprzetu zeby wm7 na tym chodzilo. nic tylko nakrecanie producentow na produkowanie 2ghz prockow do komorek. a oczywiscie przelozy sie to na cene produktow.

  • 0

    10.  2010-02-18 04:59:06

    @7 To nie byl HD2 tylko ten klocek od MS. HD2 z WM7 nikt nie widzial oprocz rzekomego ze zdjecia. A wystarczy tapeta z fotka UI i wylaczenie Todayowych wtyczek

  • 0

    11. ~YooRec  2010-03-16 23:50:56  host: bby153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co za gamon pisal artykol...? Jak telefon mozna przypisac do stajni...? A mhz przeliczysz jakos na konie...? Matoł

Dodaj swoją opinię