Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC HD2 - prezentacja wideo telefonu

HTC HD2 - prezentacja wideo telefonu

LuiN 21 Listopada 2009 11:19

0 0

htc hd2Koncern HTC przygotował film prezentujący możliwości jego najpotężniejszego obecnie smartfonu - modelu HTC HD2. Urządzenie oferuje dużo - olbrzymi ekran, najwydajniejszy na rynku procesor i do tego dobrej jakości multimedia.

HTC HD2, jako pierwszy wśród telefonów z systemem Windows, wykorzystuje pojemnościowy ekran dotykowy (o przekątnej aż 4,3 cala). Dzięki wbudowanemu mobilnemu procesorowi Snapdragon firmy Qualcomm, o częstotliwości 1 GHz, HTC HD2 zapewnia większą wydajność obsługi aplikacji, wideo, gier, itp.






Cena dostępnego w Polsce i Europie od listopada urządzenia to 2899 zł. Pierwsze informacje na temat telefonu przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: HTC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 55
  • 0

    36.  2009-11-22 14:05:17

    35: spoko. Jak jeszcze więcej osób poblokuje reklamy, to się zwiniemy z rynku i nie będziesz miał ani reklam, ani co czytać. Gratuluję podejścia i ZUPEŁNEGO braku szacunku dla naszej pracy.

  • 0

    37. ~WaszkaG  2009-11-22 14:13:47  host: v02-15.opera-mini.net

    34: może z artykułów sponsorowanych?

  • 0

    38.  2009-11-22 14:15:13

    WaszkaG: a ile ich mamy w ciągu roku? 2? 3? Więcej nie ma - bo nie ma na nie chętnych. Żeby się z takich utrzymać, to musiałoby ich być w miesiącu z 8 - czyli 2x więcej niż naszych własnych...

  • 0

    39. ~do 38  2009-11-22 14:40:58  host: 77-253-98-33.adsl.inetia.pl

    Tak szybko się nie zwiniecie. Wasze artykuły są na wp. Macie tyle userów że miesięcznie co najmniej 10 tyś zł.

  • 0

    40.  2009-11-22 14:45:31

    39: oj, to pokazuje, jak nikłe pojęcie masz o prowadzeniu tego typu biznesu... Znasz naszą umowę z WP? Zdecydowanie nie, bo nie rzucałbyś takimi kosmicznymi liczbami... A do tego traktujesz nas z góry, autorytatywnie, nie szanując w ogóle naszej pracy... Wiesz, potrzebuję taksówkarza po Warszawie - może mnie za darmo powozisz?

  • 0

    41. ~do 40  2009-11-22 14:53:20  host: 77-253-98-33.adsl.inetia.pl

    Przeglądanie z adblockiem telepolis to tak jak jazda tramwajem na gapę po warszawie. Jeżdżę za darmo jak nikt mnie nie złapie. Przeglądam telepolis bez reklam póki nie ma opłat.

  • 0

    42.  2009-11-22 14:55:58

    41: i dlatego jeździsz brudnym i obskurnym trwamwajem, bo na gapę jeździ sporo. Dlatego ciągle nie mamy środków na kolejną osobę w redakcji... Ale cieszę się, że jasno przyznałeś się do tego, że nas okradasz. Gratuluję podejścia i stosowania typowej filozofii Kalego. Jeszcze dopisz "JP 100%". Żałosny jesteś...

  • 0

    43. ~do 42  2009-11-22 15:02:43  host: 77-253-98-33.adsl.inetia.pl

    Przykro mi ale firmy nie słucham, ogólnie hiphopu, rapu to jest dla niżu społecznego, NIE dla mnie. Według prawa polskiego używanie Adblock PLUS to kradzież ?. Zazdrościcie pclab'owi ? Czy Onet'owi który wybudował serwerownie ?

  • 0

    44.  2009-11-22 15:04:54

    43: prosta sprawa - wchodząc na naszą stronę zawierasz z nami umowę cywilnoprawną, w tym wypadku piszę o niej tu, w komentarzach - nie zgadzamy się, żebyś oglądał "przemieloną" przez Adblocka wersję naszej strony. Dziękuję za uwagę.

  • 0

    45. ~do 44  2009-11-22 15:12:36  host: 77-253-98-33.adsl.inetia.pl

    Gdzie regulamin ? W którym pisze, że nie mogę używać adblock plus na waszej stronie. Jak na razie chcę mieć zdrowe oczy. Pomyślałeś o osobach mających padaczkę odruchową ? Takie migające reklamy mogą ich doprowadzić do nieprzytomności.

  • 0

    46. ~w  2009-11-22 15:15:26  host: 94.254.222.5

    @44: a jaki jest to rodzaj umowy cywilnoprawnej? jakaś kodeksowa regulacja czy po prostu swoboda umów?

  • 0

    47.  2009-11-22 15:16:33

    45: regulamin nie musi być zawarty w formie pisemnej, aby był wiążący - może być w formie ustnej i dla każdego czytelnika inny. Dla Ciebie jest taki, jak napisałem - reklam migających nie mamy, wiec przykład zupełnie z kosmosu.

  • 0

    48.  2009-11-22 15:18:04

    Dobra, kończę na tym rozmowę, bo widać, że jesteś niereformowalny, a na dodatek bezczelny. Dalej nie szanuj pracy innych, to na pewno Ci się w przyszłości opłaci - w postaci jakości oferowanych produktów i serdeczności innych.

  • 0

    49. ~  2009-11-22 15:20:50  host: 188.33.51.253

    WitekT ma racje, sam narazie prowadze bloga i niedlugo mam nadzieje przejsc na profesjonalny serwer i wlasna domene - wlasnie dzieki reklamom ttu sytuacja nie jest az tak tragiczna sprobuj odpalic film wideo na stronie wmpoweruser.com, poza a tym duzy wplyw ma kod witryny a nie sama ilosc flasha.

  • 0

    50. ~do 48  2009-11-22 15:22:38  host: 77-253-98-33.adsl.inetia.pl

    Gdybym nie szanował waszej pracy to rozpowszechniał bym wasze artykuły podpisując pod nie własne nazwisko. Opłacić to się opłaci. Przynajmniej bateria w telefonie potrzyma dłużej jak nie będę wczytywać tych reklam.

  • 0

    51. ~venro  2009-11-22 19:02:00  host: 186-231.jnet.kosman.pl

    *49 - Co do kodu strony... wystarczy, ze zablokuje reklamy FLASHowe i filmik z youtube nagle zaczyna plynnie dzialac w tym artykule. Atom 1,6 to podstawa przy netbookach. Moze byc wszystko inne, jpg, gif... nawet flash jesli byloby go mniej... Chcialem tylko to zaznaczyc, a widze ze wynikla cala dyskusja o sensie reklamy... ech :/

  • 0

    52. ~WiateR  2009-11-22 19:13:30  host: user-89-108-231-137.mobile.playmobile.pl

    A jakiej przeglądarki używasz - jeśli masz Internet Explorer to sam sobie jesteś winien. Ja na Nokii n800 z Maemo i procesorem 400MHz (podkręcony z 330) nie mam zwykle większych problemów z odtwarzaniem filmików na większości stron (tutaj jeszcze nie próbowałem). W razie czego zawsze można kliknąć na logo YouTube w prawym dolnym rogu okna filmiku o obejrzeć go na stronie portalu YT bez reklam we flashu.

  • 0

    53.  2009-11-22 22:49:08

    Jeezas, ze tez macie problemy z flashem - ludzie, ogarnijcie sie troche. Na NC10, ktory jakby nie bylo netbookiem jest, przy zarabanej zakladkami (wole to okreslenie od 'kart' ;) Operze JAKOS dziala to plynnie. W tle pare innych programow. Problemy zaczynaja sie dopiero przy odpaleniu rownie zarabanego Chrome'a, ale wtedy to juz ma prawo zwieszac nie tylko Atoma, ale i nawet slabsze Single Core'y. Jesli sie jakis portal lubi, jest sie do niego przywiazanym, czyta go regularnie i docenia jego jakosc, szczegolnie na tle konkurencji, to nalezy jednak podejsc do tego tematu inaczej, niz tylko egocentrycznie. Mnie osobiscie najbardziej denerwuje ramka z reklamami z Wapstera (vide ich poziom) - ale jakos to umiem olac. Redakcja musi miec na czym zarobic, przy tego typu projektach/przedsiewzieciach pieniedzy NIGDY nie jest zbyt duzo. Troche szersze spojrzenie, dzieci neo... netii ;) *** Witek: pozwol sobie na odrobinke dystansu. Wiem, ze wlasne dzieci sie kocha, ale czasem trzeba troche zluzowac dla wlasnego zdrowia psychicznego :)

  • 0

    54. ~WiateR  2009-11-22 23:18:36  host: user-89-108-231-137.mobile.playmobile.pl

    Tak w ogóle to każdy problem z prędkością działania/wydajnością komputera polecam Linux'a...

  • 0

    55. ~ficzer  2009-11-28 20:35:43  host: rev-dns-node6.olsnet.eu.org