Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC HD2 dostępny w Polsce

HTC HD2 dostępny w Polsce

LuiN 25 Listopada 2009 12:54

0 0

htc hd2HTC wprowadził na polski rynek swój najwydajniejszy smartfon z Windows Mobile 6.5 na pokładzie - model HTC HD2. Obok taktowanego zegarem 1 GHz procesora, telefon oferuje też olbrzymi, 4,3-calowy ekran z pojemnościowym panelem dotykowym.

4,3-calowy ekran jest pierwszym w historii systemów Windows Mobile, w którym zrezygnowano z oporowego, kontrolowanego rysikiem i palcami panelu dotykowego, na rzecz panelu pojemnościowego. Ekran pojemnościowy, w połączeniu z interfejsem dostosowanym do jego dużych rozmiarów, umożliwia łatwą korekcję ustawień, wstawianie terminów spotkań w kalendarzu, przeglądanie zdjęć oraz poruszanie się w menu, w sposób przypominający ten w iPhone'ach czy telefonach z Androidem

Według zapewnień producenta procesor 1 GHz zapewnia natychmiastową reakcję na dotknięcie ekranu (telefon korzysta z interfejsu Sense). Aparat o matrycy 5 Mpix wyposażono w podwójną diodową lampę doświetlającą - element często pomijany do tej pory w telefonach z Windows Mobile.






Orientacyjna cena urządzenia to około 2899 złotych z VAT.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: HTC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2009-11-25 13:10:35

    1@ biorac pod uwage integracje htc sense w wm to nie rozumiem jakie masz zastrzezenia do systemu??

  • 0

    3. ~Ciechanowiak  2009-11-25 13:42:31  host: aaul197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie znam marki HTC. To jakiś odłam LG ?

  • 0

    4. ~Yo!  2009-11-25 13:48:47  host: 212.160.172.70

    Ciechanowiak- nie rob wstydu temu miastu!

  • 0

    5.  2009-11-25 13:52:53

    Jak zawsze cena sprowadza na ziemię.

  • 0

    6.  2009-11-25 13:56:15

    Właśnie odebrałem z Eurortvagd ;) Fajne cacko, świetnie wykonane, w porównaniu do TG01 to inna klasa urządzenia.

  • 0

    7. ~  2009-11-25 13:56:38  host: psyche.cst.tpsa.pl

    Idealny design, hardware. Win ME fuj! HTC starało się maksymalnie zakryć, zafiksować ten przestarzały system, ale po co? Nie lepiej było wrzucić robota na pokład? Polecam reckę na gizmodo.com

  • 0

    8.  2009-11-25 14:04:36

    vonski: Jak śmiga ekran? Porównaj z iP.

  • 0

    9.  2009-11-25 14:07:49

    vonski: i jeszcze coś. Czy faktycznie jest w nim wbudowana opcja podobna do JoikuSpot i WmWiFirouter polegająca na udostępnianiu połączenia netowego via WiFi?

  • 0

    10. ~Jeremy  2009-11-25 14:12:48  host: 62.111.181.100

    2@ HTC Sense nie obejmuje wszystkich funkcji systemu. Prędzej czy później (raczej prędzej) użytkownik dotrze do miejsca, gdzie "panuje" stary WM i bez możliwości użycia rysika, z tymi małymi przyciskami i ikonkami może być trudno.

  • 0

    11. ~berez  2009-11-25 14:29:11  host: chello089074112153.chello.pl

    A propos osob narzekjacych na WM - HTC zapowiedzialo aktulaizacje urzadzenia do WM 7 w pierwszym kwartale 2009

  • 0

    12.  2009-11-25 14:31:06

    Jeremy mam tp2 w wgranym sense i zapewniam Cie ze nie ma miejsca oprocz menu start gdzie to przypomina standartowego WM, dlatego nie rozumiem ludzi ktorzy sie wypowiadaja o sprzecie ktorego nie uzywali.

  • 0

    13.  2009-11-25 14:32:08

    Ciekawe jak z baterią (1230 mAh) będzie?

  • 0

    14.  2009-11-25 14:54:00

    podobno tak Battery Standard battery, Li-Ion 1230 mAh :) to długo nie podziała...

  • 0

    15. ~Berez  2009-11-25 15:46:24  host: planetoida-90.ekspres.net.pl

    a tu mozna zobaczyc jak wyglada zdalny pulpit na hd2: http://www.youtube.com/watch?v=QFiDZ_wBAtM&feature=player_em bedded

  • 0

    16. ~  2009-11-25 16:41:06  host: v08-16.opera-mini.net

    Jak Htc ma wprowadzic aktualizacje do WM7 w pierwszm kwartale 2009 skoro po pierwsze mamy czarty kwartał 2009, a po drugie WM7 ma najwczesniej wyjsc w trzecim kwartale 2010...choc ta aktualizacja jest pewna, ten model ma parametry pod WM7. Do posadacza HD2 - czy sprawdzales juz aparat i zauważyles zarozowienie w centralnej częsci zdiecia?

  • 0

    17. ~Berez  2009-11-25 17:16:09  host: planetoida-90.ekspres.net.pl

    ~16 oczywiscie mialem na mysli 2010 a nie 2009, lecz co do pierwszego kwartalu to sie nie pomylilem...

  • 0

    18. ~  2009-11-25 18:05:18  host: 212.160.172.70

    #4 to miasto jest zawstydzone od zarania dziejow

  • 0

    19.  2009-11-25 18:53:40

    #18 ????

  • 0

    20.  2009-11-26 02:28:19

    TurboDymoMan zawstydził Ciechanów?

  • 0

    21. ~hhh  2010-05-25 13:41:53  host: 94.254.250.108

    morze ktoś napisac jak sie nim posluguje na codzien

Dodaj swoją opinię