Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC HD mini - system Microsoftu, ekran prosto z Androida

HTC HD mini - system Microsoftu, ekran prosto z Androida

LuiN 16 Lutego 2010 10:50

0 0

htc hd mini HTC oficjalnie zaprezentował urządzenie o kompaktowej nazwie HD Mini. Urządzenie oferować ma funkcjonalność modelu HTC HD2 przy zachowaniu małych rozmiarów.

HTC HD mini wykorzystuje interfejs Sense sprawiający, że obsługa telefonu jest łatwa i naturalna. Telefon oferuje obsługę poczty elektronicznej przez Outlook, jak również inteligentny widok historii komunikacji. Zintegrowany widokowi komunikacji, pokazuje ostanie interakcje z danym kontaktem, niezależnie czy odbywały się one głosowo, poprzez wiadomości tekstowe, czy wpisy serwisów społecznościowych lub emaile. Telefon oferuje też program HTC Peep do obsługi Twittera.

Telefon, wykorzystując moduł łączności 3G i funkcje routera WiFi, może służyć jako bezprzewodowy punkt dostępowy dla komputerów personalnych. Funkcjonalność telefonu może być rozbudowywana poprzez dodanie aplikacji z serwisu Windows Marketplace for Mobile.




Ciekawostką jest zastosowanie 3,2-calowego ekranu z pojemnościowym panelem dotykowym i rozdzielczością HVGA (320 x 480 pikseli), znaną do tej pory z iPhone'ów i telefonów z Androidem na pokładzie.

HTC HD mini będzie dostępny dla klientów w Europie i Azji na początku kwietnia w sugerowanej cenie detalicznej brutto około 1799 zł. Pierwsze informacje na temat HTC HD mini przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: HTC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~T  2010-02-16 11:11:28  host: czv250.internetdsl.tpnet.pl

    To nazwa może być kompaktowa?

  • 0

    2.  2010-02-16 11:35:24

    Mini, a większy niż mój viewty :P

  • 0

    3. ~x  2010-02-16 11:45:33  host: aebd122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Funkcjonalność HD2 a czy mini posiada multi dotyk? wiem ze htc nazywa go inaczej ale chyba wiecie o co mi chodzi.

  • 0

    4. ~x  2010-02-16 12:04:48  host: aebd122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Juz sie dowiedziałem ze posiada mozliwosc powiekszania zdjec i dokumentów przy uzuciu kilku palcy.

  • 0

    5. ~Żeebro  2010-02-16 12:10:05  host: 212.14.38.169

    Strzał do własnej bramki? Kto w takim wypadku kupi HD2 jak będzie miał to samo w mniejszym urządzeniu? I w dodatku tańszym?

  • 0

    6. ~x  2010-02-16 12:15:53  host: aebd122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Myślę, że hd2 juz na sycił rynek a nadal beda na niego stawiac ci którzy wyżej niż kompaktowość stawiaja wielkosc ekranu i jego rozdzielczosc. Pewnie htc wie co robi...

  • 0

    7. ~robbo2k  2010-02-16 12:40:59  host: atom2.teleklony.pl

    HTC HD Mini ma tylko HVGA i starego qualcozłoma 600MHz i symboliczne 384MB RAM (de facto jest to 256MB)

  • 0

    8. ~robbo2k  2010-02-16 12:42:08  host: atom2.teleklony.pl

    Stawiam tez orzechy przeciwko bananom ze to jest hardware ktorego z Androidów. Przeprojektowali obudowe klawisze i odjazd. 3,2 cale z HVGA pojemnosciowe wszystko wyjasnia

  • 0

    9. ~PaoS  2010-02-16 15:08:59  host: 14.179.wmc.com.pl

    Fajny,ale po co te cztery "śruby" z tyłu obudowy? :o wygląda troszkę... okropnie :/

  • 0

    10.  2010-02-16 15:38:55

    Telefon w wersji mini a cena zwykła...

  • 0

    11.  2010-02-16 16:16:37

    HVGA i WM... pokażcie mi działające na takiej rozdzielczości aplikacje...

  • 0

    12.  2010-02-16 16:22:31

    SE wypuscil wersje mini dla Xperia X2 i X10, Nokia dla N97, HTC dla HD. Ciekawe czy to tylko nowy trend lub recepta na lepsza sprzedaz topowych telefonow.

  • 0

    13. ~  2010-02-16 22:58:48  host: v06-14.opera-mini.net

    apropos, skoro juz mowa o market place windows, to ktos wie moze jak sie zakonczyla albo jak sie toczy,sprawa z problemem zalegania z platnosciami developerom za aplikacje?

Dodaj swoją opinię