Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Gratia dostępna w Polsce

HTC Gratia dostępna w Polsce

Ringu 24 Listopada 2010 15:20

0 0

htc aria HTC Gratia, czyli europejska wersja amerykańskiego smartfonu HTC Aria, trafiła do Polski.

Gratia różni się od Arii nowszą wersją systemu operacyjnego - Androidem 2.2 Froyo - i nieco inną kolorystyką obudowy.

Telefon charakteryzuje się 3,2 calowym wyświetlaczem pojemnościowym o rozdzielczości 320 x 480 pikseli. Aparat fotograficzny z autofocusem robi zdjęcia w maksymalnej rodzielczości 5 megapikseli. Ponadto smartfon posiada odbiornik GPS, Wi-Fi i akcelerometr.




W urządzeniu znajduje się procesor Qualcomm o częstotliwości taktowania 600 MHz. Pamięć RAM ma pojemność 512 MB, ROM - 384 MB.

Telefon jest już dostępny w sieci sklepów RTV Euro AGD w cenie 1499 zł.

Źródło tekstu: Euro-net     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    8.  2010-11-24 15:55:13

    Za takie pieniądze to Galaxy S można kupić, więc wybór jest jasny.

  • 0

    9. ~ktos  2010-11-24 16:00:57  host: 94-40-196-11.tktelekom.pl

    Przepakowali Legenda w plastik i wołaja za niego jak za zboze. To jest ten sam procesor co LG Swift (za 400zł) czy SE X8. Widac HTC uwaza sie za marke Premium.

  • 0

    10. ~eMb  2010-11-24 16:05:50  host: 212.244.179.38

    Prawie jak odgrzewane Hero. Co do ceny, to pamietajcie, ze wprawdzie za 1500zl na Allegro Galaxy S mozna dostac spokojnie, ale i Gratia jak u operatorow sie pojawi to bedzie znacznie tansza niz w Euro.

  • 0

    11. ~szalony  2010-11-24 16:05:58  host: apn-77-114-155-204.dynamic.gprs.plus.pl

    HTC sie ceni na minus , za ta cene wole motorole defy lub galaxy s . Kto to kupi ?

  • 0

    12.  2010-11-24 16:15:43

    cena jest przynajmniej 35% zawyżona w stosunku do wartości sprzętu i jego prawdopodobnej ceny na rynku, ale uważam że porównywanie LG czy Samsunga czy SE jest trochę śmieszne, ja wiem że to dobre telefony, ale to tak jak porównywać Mitsubishi Lancera Evo czy Subaru Impreze WRX STI do Porsche 911, wiadomo że pojadą podobnie, ale to nie to samo..

  • 0

    13.  2010-11-24 16:40:01

    Niezłym oszołomem trzeba być,żeby dać taką kasę za taką specyfikację,ale jak pokazują niektóre komentarze, jeleni wierzących że HTC robi lepszy sprzęt od Samsunga czy LG nie brakuje.

  • 0

    14.  2010-11-24 16:46:51

    `Taurus; Wprawdzie Samsung moze i robi dobre, ale takie troche nie do konca idealne. Plastiki wolaja o pomste do nieba. A o LG to sie moze w ogle wypowiadac nie bede. HTC & Nokia only ;D

  • 0

    15.  2010-11-24 16:47:04

    Komentarz podwójnie się dodał,nie wiem jakim cudem :-)

  • -1

    16. ~w  2010-11-24 16:47:39  host: 178-36-123-65.adsl.inetia.pl

    moze napiszecie cos o ZTE Blade vel Orange San Francisco...za ta cene(100GBP) to chyba nie ma lepszego sprzetu w tej chwili..sam juz niedlugo powinienem go miec ale warto by przyblizyc ten sprzet szerszej publice..a to cudo powyzej powinno sie nazywac GRATIS i byc dodawane do abonamentu za free ;-)

  • 0

    17. ~Shadow_82  2010-11-24 18:11:08  host: 77-254-37-13.adsl.inetia.pl

    Witam! Mam pytanie: dlaczgo Akcelerometr nie majac nic wspolnego z pomiarem przyspieszenia jest nazywany akcelerometrem podczas gdy odpowiednia nazwa dla tego urzadzenia montowanego w telefonach to żyroskop?

  • 0

    18.  2010-11-24 20:30:36

    @Taurus: To popatrz może na materiały z jakich wykonane są HTC, albo wparcie aplikacji od producenta, aplikacji bardzo ciekawych i dedykowanych tylko na aparaty HTC, może jak zobaczysz tylko te dwie rzeczy, to zrozumiesz że jednak HTC różni się od Samsunga, LG i SE.

  • 0

    19. ~  2010-11-24 20:41:14  host: z04-10.opera-mini.net

    @17 pomiar przyspieszenia jest wiec nazwa akcelerometr jest na miejscu. Poprawicie te parametry pamieci czy nie?

  • 0

    20. ~franc  2010-11-24 21:14:35  host: user-46-113-2-230.play-internet.pl

    ja mam sażema najnowszego i jestem bardzo zadowolony bo to ładnhy i sympatyczny telefon.i ememsy tez ma ładne bardzo.

  • 0

    21. ~a-go  2010-11-24 21:23:59  host: user-109-243-54-13.play-internet.pl

    #17 Zyroskop jest wirujaca tarcza, ktora przez swoja bezwladnosc utrzymuje pozycje. W zadnym telefonie tego sie nie montuje..

  • 0

    22.  2010-11-24 22:51:24

    Cena Gratii bardzo wysoka, przynajmniej o 500zł za wysoka.

  • 0

    23.  2010-11-24 23:27:41

    Cena zdecydowanie za wysoka, za taką cenę można mieć Desire z oficjalnego kanału dystrybucji. A na Allegro za koło 1200. Ale dzięki temu modelowi istnieje port 2.2 na Hero więc nie jest źle :)

  • 0

    24. ~  2010-11-25 00:11:16  host: aanc148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taurus synku, akurat HTC robi o niebo lepszy sprzęt od LG i Samsunga. Ale w tym przypadku przesadzili z ceną bo za tyle to mogę mieć HTC DESIRE.

  • 0

    25. ~...  2010-11-25 00:37:54  host: apn-77-112-189-38.dynamic.gprs.plus.pl

    #21 A iPhone 4 to co ? Tam jest żyroskop.

  • 0

    26. ~Rolnik  2010-11-30 11:35:51  host: s-01.wroclaw.dialog.net.pl

    Na początku roku tel będzie za 999zł w Euro - sytuacja analogiczna do HD mini.

  • 0

    27. ~atomipomoc  2011-05-16 18:51:18  host: dpy76.neoplus.adsl.tpnet.pl