Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Explorer - przystępny cenowo smartfon z HTC Sense

HTC Explorer - przystępny cenowo smartfon z HTC Sense

LuiN 29 Września 2011 14:04

0 0

htc explorer HTC zaprezentował model HTC Explorer, najtańszy z oferty smartfonów HTC. Smartfon zaprojektowany został z myślą o początkujących użytkownikach tego typu urządzeń.

HTC Explorer został wyposażony w niewielką obudowę o zaokrąglonych kształtach, ekran dotykowy HVGA o przekątnej 3,2 cala oraz aparat o rozdzielczości 3 megapikseli. Urządzenie oferuje wszystkie możliwości zaawansowanych smartfonów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Dzięki obsłudze technologii Adobe Flash telefon umożliwia przeglądanie dowolnych stron internetowych. Mechanizm inteligentnego prognozowania stron zapewnia szybki dostęp do 100 najważniejszych stron internetowych, a funkcja automatycznej korekty linków upraszcza nawigację.




HTC Explorer będzie dostępny na rynkach regionu EMEA i Azji w czwartym kwartale tego roku w kolorze czarnym, czarnym metalicznym i granatowym. Użytkownicy będą mogli również personalizować swoje telefony poprzez wymianę tylnej klapki dostępnej w metalicznych odcieniach granatu, pomarańczy, bieli i purpury.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: HTC     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • -1

    1. ~  2011-09-29 14:39:21  host: z03-06.opera-mini.net

    Odświeżony kotlet Wildfire S. rcicho

  • -1

    3. ~  2011-09-29 14:48:31  host: omf26.internetdsl.tpnet.pl

    a jaki ma OS?

  • -1

    4. ~  2011-09-29 14:52:00  host: bls227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ZamulOS.

  • 1

    5. ~zOPERYzowany  2011-09-29 15:08:52  host: z46-10.opera-mini.net

    no to mamy konkurencje dla galaxy mini...

  • 0

    6. ~?  2011-09-29 15:14:25  host: 199.67.203.142

    bez lampy przy aparacie??

  • 0

    7. ~LasLas  2011-09-29 15:57:44  host: z32-07.opera-mini.net

    Jezeli foto ma af, i bedzIe kosztować 219zl!-biore

  • 0

    8. ~BOLESŁAW  2011-09-29 16:05:39  host: 31.61.71.221

    odgrzewany kotlet jak już!!!!!

  • 0

    9. ~Szymon  2011-09-29 16:07:06  host: cpc2-bath5-2-0-cust11.aztw.cable.virginmedia.com

    Tak, to ciekawe, juz drugi artykul czytam w ktorym pisza o tym telefonie ze bedzie przystepny cenowo tylko oczywiscie nie ma zadnej wzmianki o cenie telefonu, chocby przyblizonej:-)

  • 0

    10.  2011-09-29 16:38:17

    Aha, czyli każdy słabszy i tańszy model od aktualnie produkowanego to odgrzewany kotlet, no ciekawe rozumowanie.

  • 0

    11. ~jupi  2011-09-29 17:45:12  host: ip120.elektrosat.pl

    Pewnie będzie kosztował około 700zł (drogi dolar).

  • 0

    12. ~lordi  2011-09-29 18:19:25  host: 82-210-138-127.home.aster.pl

    wiele osób psioczyło na HTC SMART - telefon miał jakość i głośność dźwięku jedną z najlepszych na rynku, żadne LG ARENA lub Nokia 5800 nie była w tym lepsza od tego telefonu, ludzie narzekali jednak na system a zapomnieli do czego służą prostsze i tańszcze telefonu

  • 0

    13.  2011-09-29 18:51:28

    Ale kolorowy wyświetlacz ;-D Ile wyświetla kolorów? Pewnie 16 mln. Nie mogę doczekać się testu tego telefonu. Jaki on ma system operacyjny? Jest podobny do Samsunga Corby, dlatego że ma wymienne obudowy/klapki. Jeśli jednak ma system operacyjny i jest nim Android, to można powiedzieć że jest podobny do Samsunga Galaxy Mini.

Dodaj swoją opinię