Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Exodus dla miłośników kryptowalut

HTC Exodus dla miłośników kryptowalut

orson_dzi 16 Maja 2018 08:56

2 1

htc exodus

Gamingowy smartfon? To już przeżytek. Teraz przyszedł czas na smartfony dla kopaczy kryptowalut.

Kryptowaluty stając się coraz popularniejsze i obecnie każdy producent elektroniki szuka sposobu na zgarnięcie kawałka tego dochodowego tortu dla siebie. HTC Exodus będzie smartfonem wyposażonym w uniwersalny portfel i wbudowaną zabezpieczoną enklawę sprzętową do obsługi kryptowalut. Do tego dostaniemy natywną sieć blockchain, która pozwoli na handel walutami pomiędzy użytkownikami w zamkniętych węzłach. Nawet za sam smartfon będzie można zapłacić kryptowalutą.
To jak na razie wszystkie informacje na temat smartfonu. Nie wiemy jeszcze nic o jego specyfikacji, ani przybliżonej dacie wejścia na rynek.

Kopacze i handlarze kryptowalutami obecnie nie mają zbyt dużego wsparcia ze strony producentów smartfonów. Na własną rękę wykorzystują je do "kopania", instalując odpowiednie aplikacje na wydajniejszych urządzeniach. Jednak żaden ze znanych producentów nie stworzył dla nich dedykowanego rozwiązania. HTC może być jednym z pionierów w tej dziedzinie.

Źródło tekstu: TheNextWeb; wł     
Źródło zdjęć: TheNextWeb

Dodaj do:

Tagi: kryptowaluty | blockchain | htc exodus | htc | górnicy

w sumie: 1
  • 0

    1. ~tomaka  2018-05-16 09:20:37  host: 213-216-83-228.static.ip.netia.com.pl

    "uniwersalny portfel i wbudowaną zabezpieczoną enklawę sprzętową" lol

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-254-212.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet