Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Evo Design 4G - oficjalne zdjęcie

HTC Evo Design 4G - oficjalne zdjęcie

Q! 27 Września 2011 21:38

0 0

W sieci pojawiło się oficjalne zdjęcie jednego z najnowszych telefonów ze stajni HTC, modelu Evo Design 4G.

htc evo design 4gHTC Evo Design 4G zaoferuje ekran LCD o przekątnej 4 cali i rozdzielczości qHD (540 x 960 pikseli). Wbudowany, tylny aparat fotograficzny utrwali kadry w rozdzielczości 5 lub 8 Mpix oraz zarejestruje materiał wideo w jakości HD 720p. Przedni pozwoli na prowadzenie rozmów wideo w rozdzielczości 1,3 Mpix.




Łączność ze światem możliwa ma być za pomocą modułu WiMAX, a nad wszystkimi tymi dobrami będzie czuwać system Android 2.3.3 Gingerbread. Napędzany on będzie najprawdopodobniej jednordzeniowym procesorem o częstotliwości 1,2 GHz, który do pomocy otrzyma 768 MB pamięci operacyjnej. Czy taka konfiguracja trafi do końcowego produktu? Przekonamy się w najbliższym czasie.

Źródło tekstu: pocketnow     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2011-09-27 21:48:35

    Niepotrzebnie dali to ''Design'' w nazwie - Evo 4G/EVO 4G lub Evo LTE/EVO LTE w zupełności by wystarczyło.

  • -1

    2.  2011-09-27 21:51:47

    ''Wbudowany, tylny aparat fotograficzny utrwali kadry w rozdzielczości 5 lub 8 Mpix...'' Podejrzewam że będzie to 5 Mpix. Są w ogóle jakieś HTC-ki z aparatem 8 Mpix? ;-P

  • -1

    3. ~Darkeners  2011-09-27 21:53:45  host: 89-78-255-156.dynamic.chello.pl

    Patrząc na ostatnie produkty HTC musze powiedzieć, że im się chyba wena skończyła. Jestem fanem tej firmy, ale ostatnio ciągle serwują to samo, nonstop. Podobny Design, Podobne parametry, inne zestawy komunikacji i tyle. Przód to już chyba wszędzie wygląda tak samo... to jajo dla T-Mobile kompletnie mi się nie podoba. Ten jest w miare spoko. Ale gdzie podział się Legend 2, którego chętnie bym zobaczył... Ceny Wildfire S sa u nas wieksze niż za Desire co jest absurdem. Powinni wypuścić coś niskobudżetowego dla mas. Sam raczej bym celował w Sensation, ale chciałbym po prostu by eksperymentowali dalej z Designiem, trzymali się pewnych lini i standardów, ale tez coś nowego wypuścili... kompletnie nie trawie jeszcze portu USB z boku.

  • 0

    4.  2011-09-27 21:54:16

    Chociaż... W sumie skoro przedni aparat ma 1,3 Mpix, to kto wie czy tylny nie będzie miał ich 8?

  • 1

    5. ~Darkeners  2011-09-27 21:55:07  host: 89-78-255-156.dynamic.chello.pl

    1&2: Też uważam, że Design w nazwie to na wyrost... i tak są... Choćby Desire HD był pierwszym takim (No w Europie, w stanach Incredible), Sensation chyba także ma 8mpix...

  • 0

    6.  2011-09-27 21:56:56

    @Symbianowiec - są, np. HTC 7 Mozart. :-)

  • 0

    7.  2011-09-27 22:18:32

    Jak 4G to pewnie w Pleju będzie xD

  • 0

    8. ~rajan  2011-09-27 22:25:21  host: s139pc47.mmj.pl

    z wygladu podobny do motorolii milenstone :)

  • 0

    9. ~  2011-09-27 22:37:27  host: public-gprs186843.centertel.pl

    Zgadza się, ostatnio HTC odgrzewa kotleta, mam desire HD i nie widzę następcy, tylko jakieś kosmetyczne zmiany a wołają za słuchawkę 2500pln

  • 0

    10.  2011-09-27 22:57:40

    no tak, a o HTC Amaze 4G to nie napisali..

  • 0

    13. ~frshman  2011-09-28 08:07:53  host: 89-75-161-102.dynamic.chello.pl

    @2 - tak, np. desire HD. Szkoda, że design wszystkich HTC jest cały czas taki sam... ile można?

  • 0

    14.  2011-09-29 07:01:45

    @13: wole konsekwentny / podobny design, niż co chwilę rewolucje, co się zdarza u konkurencji. W HTC (od jakiegoś czasu) można spodziewać się że dany przycisk będzie w danym miejscu, a dzięki temu przejście na inny model HTC to pikuś. W pewnym momencie równocześnie miałem do czynienia z trzema modelami HTC (własny plus dwa inne które na życzenie konfigurowałem) i tylko "zwykłe" Desire z przyciskiem zasilania ze "złej" strony i gniazdem USB z dołu nie pozwalało na pełne automatyzmy. Dla mnie "przewidywalność" HTC to zaleta.

Dodaj swoją opinię