Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Eternity prawie jak tablet

HTC Eternity prawie jak tablet

Q! 1 Lipca 2011 08:49

0 0

htceternity m Na jesieni na rynku ma się pojawić nowy telefon od HTC, model Eternity. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że ma mieć on ekran o ogromnej jak na telefon przekątnej prawie 5 cali.

HTC Eternity ma mieć ekran o przekątnej wynoszącej aż 4,7 cali, wykonany w technologii Super LCD. Wbudowany aparat o rozdzielczości 8 Mpix posiadać ma również podwójną diodę LED oraz umożliwiać nagrywanie materiałów wideo w jakości 720p. Drugi aparat do wideorozmów posiadać będzie matrycę o rozdzielczości 1,3 Mpx.




Jego sercem będzie jednordzeniowy procesor Qualcomm, pracujący z częstotliwością 1,5 GHz. Najprawdopodobniej 512 MB pamięci RAM będzie uzupełnione o 16 GB pamięci zewnętrznej. Moduły WiFi i GPS oraz Bluetooth w wersji 2.1 to kolejne możliwości Eternity. Na jego pokładzie znajdzie się system Windows Phone 7 w wersji Mango, a zasilać go będzie ogniwo o pojemności 1650 mAh.

Wszystko to zamknięte zostanie w obudowie o wymiarach 130,6 x 70,63 x 9,9 mm i masie poniżej 170 gramów.

Źródło tekstu: HTCinside, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 1

    3.  2011-07-01 09:05:00

    Ciekawe czy do zestawu dorzucają plecak? Te telefony coraz cieńsze i większe. Niedługo jak się ktoś będzie chciał lansować włoży w w kieszeń płytkę ceramiczną, żeby wyglądało tak jak telefon w kieszeni.

  • 0

    4. ~  2011-07-01 09:10:14  host: 212.160.172.70

    Kto powiedział, że telefon musi byc mały?

  • 2

    5. ~  2011-07-01 09:19:18  host: public-gprs192940.centertel.pl

    512 MB RAM - zdecydowanie za mało jak na ten "telefon", to samo z pojemnością baterii. Bluetooth powinien być w wersji 3.0, mam nadzieję, że chociaż WiFi będzie b/g/n. Na pokładzie powinien być Android 3.x albo 4 Ice Cream Sandwich, albo - jeśli już - to Windows Phone 7 Tango.

  • 0

    6.  2011-07-01 09:25:26

    no to lada moment możemy spodziewać się telefonu wielkości płyty chodnikowej (bo te obecne są za małe) a tablety będą co najmniej 20 calowe...no ale co kto lubi

  • 1

    7. ~  2011-07-01 09:38:21  host: z33-16.opera-mini.net

    Nie ma już dobrych telefonów z klasyczną klawiaturą i obudową. P;(

  • -5

    8.  2011-07-01 09:38:35

    A najlepiej, jakby do niego włożyli Symbiana Anna/Belle, albo starego i niezawodnego Symbiana S60 3rd, tylko że on nie jest na dotykowce niestety.

  • -3

    9. ~gt  2011-07-01 09:42:59  host: 212.38.193.178

    @5: wcale nie za mało. To jest WP7 a nie Android i zupełnie spokojnie śmiga na takim sprzęcie. Z baterią mam pewne obawy przy takim ekranie, ale dotychczas wypuszczone słuchawki z WP7 nie zawodzą pod tym względem. Zobaczymy...

  • 1

    10. ~  2011-07-01 09:51:06  host: z33-16.opera-mini.net

    Podobno zasięg w HTC jest kiepski, prawda to?

  • 2

    11.  2011-07-01 09:59:32

    @10 - zasięg kiepski to może mieć sieć. Akurat w HTC są montowane dobre anteny ;)

  • 1

    12. ~HTC  2011-07-01 10:04:49  host: dut31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak na taką wielkość urządzenia, projektanci tego modleu mogli więcej wcisnąć do środka - procesor ok, RAM - Samsung Galaxy S II ma 1GB chociaż nie stwierdzam, że urządzenie będzie chodziło wolniej (tutaj mamy WP7 a nie Androida). Bateria to chyba jakiś żart. 1650 mAh ma SGS II, który ma mniejszy ekran a trzyma 2 doby. Moim zdaniem to nie zdobędzie tylu nabywców co SGS II i wszelakiej maści XPERIA.

  • -1

    13.  2011-07-01 10:07:11

    Moim zdaniem to już trochę za dużo. HTC Desire HD ma ekran, który podchodzi pod ogromny

  • 1

    14.  2011-07-01 11:38:30

    To jest smartphone czyli urządzenie z funkcją telefonu. Poza tym ma wiele innych funkcji. Jeżeli ktoś korzysta z internetu w smartphonie 10 razy częściej niż dzwoni to wybierze urządzenie z dużym wyświetlaczem. Przy okazji można gdzieś zadzwonić. Problem w tym czy da się to wygodnie nosić w kieszeni ?

  • -1

    15.  2011-07-01 12:05:04

    @14 ale jest to też urządzenie przenośne, a już obecne 4,3" ledwo mieszczą się do normalnych kieszeni.

  • 2

    16.  2011-07-01 12:14:02

    @15 musisz podjąć decyzję. Wygoda w noszeniu czy przeglądaniu internetu. Dla każdego jest pewnie inne optimum.

  • 0

    17.  2011-07-01 13:30:44

    @16 o takim czymś można mówić przy ekranie 4.3 cala. Ale tu raczej możliwość noszenia w kieszeni czy wygoda internetu. Pozostaje pytanie czy nie lepiej kupić tablet 7 cali? Tego i tego do kieszeni spodni nie włożysz a do neta 7 cali wygodniejsze.

  • 1

    18.  2011-07-01 13:52:44

    Mam teraz 3,7" i jest trochę luzu u mnie w kieszeni. 7" plus ramka to już za dużo. Myślę że 5" wejdzie bez problemu. Trzeba sprawdzić w praktyce. W lecie jak się ma tylko spodenki może być balast obok dokumentów, kluczy itp.

  • -1

    19.  2011-07-01 13:56:49

    A ja lubię jak mi się noga do końca zgina.

  • -1

    20. ~Leydzior  2011-07-01 18:01:33  host: dynamic-78-8-108-41.ssp.dialog.net.pl

    Chyba będę musiał kupić spodnie jak blokers i do tego przytyć - generalnie wszystko w rozmiarze spadochronu i wówczas się zmieści. Producenci odzieży - czas zastanowić się nad ciuchami z kieszeniami na brzuch jak mają kangury :)

  • 0

    21. ~minimalista  2011-07-01 18:22:42  host: z24-01.opera-mini.net

    20 - w tym zestawie warto pamiętać o plecaku na akumulator. Normalna bateria nie da rady obsłużyć takiego potwora :)

  • 0

    22. ~HD  2011-07-03 14:44:24  host: 89-74-55-52.dynamic.chello.pl

    MAM TEL 3,7 CALA MIAŁEM W REKU SGSA I WYDAWAŁ MI SIE OLBRZYMI CHCE KUPIĆ SGSA2 WIEM ŻE DOZNAM SZOKU JAK GO WEZME W RĘKE.ALE 4,7 "!!!!

Dodaj swoją opinię