Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC dostarcza 80% smartfonów z Windows Mobile

HTC dostarcza 80% smartfonów z Windows Mobile

Q! 21 Lutego 2009 15:45

0 0

Podczas konferencji prasowej towarzyszącej niedawnym targom MWC w Barcelonie poinformowano, że firma HTC jest odpowiedzialna za 80% dostaw smartfonów z systemem Windows Mobile na pokładzie.

mda ameo htc s740 htc touch 3g htc touch viva

Andy Lees, wiceprezes działu telefonów komórkowych w Microsofcie, poinformował, że firmie udało się już sprzedać 50 milionów urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Windows Mobile. Później szef HTC, Peter Chou, powiedział, że jego firma sprzedała już 40 mln smartfonów z tym systemem na pokładzie.

htc s740 htc t mobile g1 htc max 4g htc touch hd




Co ciekawe, HTC jest jednym z 50 producentów, którzy posiadają licencję na mobilny system operacyjny Microsoftu. Jednak nie przeszkodziło jej to w dostarczeniu aż 80% wszystkich urządzeń sprzedanych do tej pory.

htc touch cruise ii htc touch pro2 htc touch diamond2 htc magic

Źródło tekstu: mobileburn, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2009-02-21 17:05:05

    HTC rządzi! :D

  • 0

    4. ~rysiuncio  2009-02-21 17:30:20  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    co ma android na kilku zdjęciach do WM?? P.S. Od niedawna używam KS20 LG i WM faktycznie jest niezły :D

  • 0

    5.  2009-02-21 17:44:22

    4. ~rysiuncio - kompletnie nie zgadzam sie ze KS 20 jest niezły - ten telefon w standardowym sofcie to koszmar, a WM musi się zmienić w każdym pozimie w bardziej dotykowy, a nie "rysikowy" ;-)

  • 0

    6.  2009-02-21 17:47:15

    A Witek, tak lubi swój telefon, że aż wrzucił 2 takie same zdjęcia ;-)

  • 0

    7. ~V  2009-02-21 18:45:15  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    #5 hainasz - nie zgodzę się że na każdym poziomie paluchy to dobre rozwiązanie. Jeśli chodzi o okienka konfiguracyjne z masą opcji do wyboru to wolę zwarty wygląd i precyzyjny rysik niż rozlazłe okno przewijające się półgodziny przy którym tracę wątek gdy już dojadę do samego dołu.

  • 0

    8. ~WM  2009-02-21 19:49:21  host: dynamic-62-87-243-103.ssp.dialog.net.pl

    Windows mobile to totalne dno!!! Używałem kom. z windowsem prze 2 tyg. i z przyjemnością wróciłem do symbiana

  • 0

    9. ~  2009-02-21 19:56:23  host: f96-054.opera-mini.net

    Autor wyciagna bzdurny wniosek bo liczba ms dootyczy czego innego niz htc. Pozatym i tak wm jest trupem a nakaz jednakowego wygladu od wersji 6.50 dobije ten system bo jest nieuzywalny bez nakladki w rodzaju touchflo3d

  • 0

    10.  2009-02-21 21:18:15

    A ja kupiłem dziś swój pierwszy telefon z WM i jest to właśnie HTC :)

  • 0

    11. ~  2009-02-21 23:37:24  host: abyv198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    HTC i ten Qualcomm kiedy oni zrobia jakiesz szybkie pda.

  • 0

    12. ~czapla  2009-02-22 03:09:19  host: host-89-231-160-2.wolow.mm.pl

    ja nigdy nie kupilem telefonu z WM zawsze sie nimi bawilem i powiem tyle.potencjal jest ale co z tego skoro nie da sie go wydobyc??

  • 0

    13. ~  2009-02-22 10:06:41  host: 94.254.188.8

    Nie ma sie czym cieszyc. Samsung, Asus i inni dają naprawde szybkie procesory Marvell PXA, a HTC wstawia tą nędze Qualcomm 520Mhz, ktory nie poradzi sobie z filmem VGA. Wiem, ze PDA nie sluzy do ogladania filmow, ale procesor wplywa na szybkosc wszystkich aplikacji! Mialem Diamonda, teraz mam Omnie i powiem jedno - Omnia pod wzgledem szyb kosci po prostu deklasuje Diamonda. Juz nigdy nie kupie HTC z badziewnym prockiem Qualcomma, zwlaszcza ze Asus zaprezentowal juz PDA z procesorem 806Mhz. HTC cofa sie w rozwoju.

  • 0

    14. ~wojas  2009-02-22 11:06:36  host: kwiatkowskiego.res.pl

    windows mobile to system z ograniczeniami.co z tego ze szybki procek jak w symbianie procek przez pol a 16 milionow kolorow a nie te nedzne 65 tysiecy

  • 0

    15.  2009-02-22 12:44:56

    #13 o czym Ty bredzisz? To kwestia programu i kodeków. Ja oglądam Dr House w wersji 720p na Diamondzie bez rekompresji i działa. Problem to dźwięk w AC3, trzeba wtedy zmienić playera. Jak Wy patrzycie na moc częstotliwość, a nie na możliwości procesora to dla Was nawet PS3 czy Xbox są słabe. Co do kolorów to nawet nie widzisz tej różnicy a piszesz jakbyś widział.

  • 0

    16. ~  2009-02-22 15:32:01  host: f96-034.opera-mini.net

    Chyba te 720p w 5kl/s nie ma takiej opcji by qualcom poradzil sobie z hd szczegolnie ze sens marny tvouta brak a eran coz ma niewiele ponad vga. Inna rtzecz ze onda za 500zl odtwarza fullhd i ma tvout wiec po co przeplacac za telefon jak dedykowane 4.3cala za 100eur robi multimedialna miazge ze smartphona za 400eur

  • 0

    17. ~Uszaty  2009-02-22 16:17:31  host: abgq99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #14 Co ty widzisz w tych 16mln kolorów?? Miałem Samsunga i-600 i MDA III, a teraz mam Nokie E51 i nie widze róźnicy!! WM to system 16-bitowy i więcej niż te 65 tys. kolorów nie wyciśniesz. #13 Wyłącz #D Touch Flo to ci diamond przyśpieszy z 3 razy!! A tak poza tym tak jak mówi #15 zainstaluj sobie lepszego playera np. CoreCodec TCPMP( http://www.hpcfactor.com/downloads/tcpmp/) + kodeki

  • 0

    18. ~  2009-02-22 18:33:41  host: f96-034.opera-mini.net

    Wylacz touchflo i grzeb rysikiem sredniowiecze juz minelo

  • 0

    19.  2009-02-22 19:16:50

    TV out to sprawa czysto programowa w przypadku WM. Bierzesz strumień i wysyłasz go na USB. 720p to nie pełne HD, ale odtwarza. Nie wierzysz? Twój problem, ja nie muszę nic udowadniać. Samsung to Samsung i tyle, a system ten sam. Dla mnie ważniejsza jest kwestia zaplecza pogwarancyjnego i stabilność. Jak ktoś lubi ładny cukierkowy wygląd i zabawę, to już jego sprawa. Kiedy budujesz dom, to stawiasz go do góry nogami, bo tak będzie lepiej wyglądał i przyciągał wzrok? A wracając do ekranu, to Omnia i tak zostaje w tyle, jej wyświetlacz LCD nie nadaje się do użytku na zewnątrz. Pewnie zwróciłeś też uwagę na nietypowe złącza w Omnii i jej ekran dotykowy? To dziwne, że Samsung rysik dodał jako gadżet, a nie jako część telefonu. Może Omnia miała być drugim iPhone - telefon zabawka, z interfejsem wyłączne "palcowym"?

  • 0

    20.  2009-02-22 19:18:15

    O a tutaj: http://pda.pl/news/czym_sie_rozni_ekran_typu_transflective_od_zw yklego_lcd/ masz ładnie pokazaną różnicę wyświetlaczy Omnii i Diamonda (HTC'ków).

  • 0

    21. ~  2009-02-23 06:02:25  host: f96-014.opera-mini.net

    A wiec zapamietaj rafiki to nie wm pozwala na hd tylko karta graficzna ktora jest w omni. Wm na polgigaherzu nawet marvella nie uciagnie HD nawet 720p bez sprzetowegpo wsparcia. Pozatym to hd na lufciku to zart skoro ekran ledwie nieco ponad vga. Ja wole cukierki i responsywnosc niz powolnosc omni i jej fanaberie. Posiadaczom wm proponuje kupno za 400zl ipoda touch by poznac sile dotyku potem swiat staje sie inny bo lacza sie niektorym wmistom Love mode iphon hehehe

  • 0

    22. ~tede  2009-03-09 12:40:20  host: kwiatkowskiego.res.pl

    I co z te ze htc daje duze ekrany jak dalej maja te smieszne ograniczenia 65 tysiecy kolorow.Co innego symbian 16 milionow.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-158-65.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~K&S | 2017-09-19 13:32:04

awaria na infolini T ,a moze ja wylaczyli calkowicie? (602960200)


~ | 2017-09-19 13:27:08

6, a jakie pytanie niby zadajesz?


~ | 2017-09-19 13:21:50

@20 idź się wyspać


~ | 2017-09-19 13:19:05

@1 nie wypowiadaj sie na tematy które cie przerastaja


kokos- | 2017-09-19 13:16:59

6:Skąd pewność?

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Nielimitowanego Internetu Domowego T-Mobile?

Nowa oferta Internetu domowego T-Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (25)

Archiwum Ankiet