Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Desire X - nowa średnia półka

HTC Desire X - nowa średnia półka

LuiN 30 Sierpnia 2012 09:32

0 0

htc desire xHTC Desire X to nowa propozycja tajwańskiego koncernu, która choć wyposażona w dwurdzeniowy procesor, przygotowana została z myślą o średnio wymagających klientach.

Telefon uzupełnić ma lukę między Desire C i metalowym One V. Desire X wyposażony został w Androida 4.0, dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 z rodziny Play (Qualcomm MSM8225), 768 MB pamięci RAM i grafikę Adreno 203.

htc desire x htc desire x htc desire x




Do tego dostajemy 4 GB pamięci wewnętrznej, gniazdo microSD, aparat 5 Mpix (filmy 480p), Bluetooth 4.0, Wi-Fi, GPS i baterię 1650 mAh.

Telefon trafi na europejskie rynki już w połowie września.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: HTC, The Verge, wł     

Dodaj do:

Tagi: htc

w sumie: 11
  • 1

    2.  2012-08-30 10:10:18

    Adreno 203? Jakaś nowość czy błąd w opisie?

  • 1

    3. ~gucio  2012-08-30 10:12:37  host: 91.233.18.254

    widać po tym modelu że marketingowcy musieli się ,,nieźle natrudzić" by wymyśleć tak dziwną specyfikację tego modelu-dwa rdzenie i tak słaby aparat bez HD720.No ale gdyby mu dali lepszy moduł fotograficzny to by zagroził pozycji pozostałych modeli w portfolio HTC. Poza tym to Desitre X jest kolejnym przykładem na powstawanie nowej podgrupy smartfonów-duże (przypuszczam że X ma conajmniej 4 cale ekranu), dość dobrze wykonane ale ze słabym wyposażeniem, coś jak LG L5 i L7, Motorola (oj, zapomniałem nazwy tego budżetowca)

  • 1

    5.  2012-08-30 10:13:30

    @Maniek Nie błąd

  • 1

    6.  2012-08-30 10:16:26

    i jeszcze taktowanie dual proca to 1ghz

  • 1

    7.  2012-08-30 10:17:59

    Andreno 203 jest wolniejszy od andreno 205, który jak wiemy do najszybszych nie należy. 205 znany jest z Xperii Neo, Neo V i zapewne Xperii Play.

  • 1

    8.  2012-08-30 10:18:12

    @2 sprawdź sobie z czym idzie Qualcomm MSM8225 http://en.wikipedia.org/wiki/Snapdragon_(system_on_chip)#Snapdra gon_S4

  • 2

    9.  2012-08-30 12:00:03

    serious? Filmy 480p w 2012 roku.... Ja rozumiem że w mojej Nokii E5 z 2010 ale w ,,świeżym" mid-end'zie?! Wtf htc ja sie pytam

  • 1

    10. ~Słoneczny  2012-08-30 22:30:54  host: 89-77-234-34.dynamic.chello.pl

    No żeby tylko im nie wyszedł wielki ekran z pikselozą. Do 3,5 cala by spokojnie starczył, na co większy? Filmy pewnie i tak będą do doopy jakościowo, więc podniecanie się 720p nie ma sensu. Jeżeli foto będzie przyzwoite to już będzie dobrze.

  • 0

    11. ~  2012-09-05 14:57:44  host: z52-06.opera-mini.net

    mi do szczęścia potrzeba w tym telefonie lepszej grafiki.

  • 0

    12. ~Ola  2012-11-18 15:02:05  host: 188.147.183.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Od oglądania filmów/filmików jest telewizor albo komputer a nie telefon.

  • 1

    13.  2012-11-24 18:07:01

    Witam! Mam problem z tym telefonem.Ostatnio wyładowała się bateria do 0% potem włączyłem do ładowania i nie da się go w ogóle włączyć ładuje już ok.3-4 h i nic !!! Wyciągałem i wkładałem spowrotem baterie nic nie daje POMÓŻCIE JAKOŚ PROSZĘ!!!

Dodaj swoją opinię