Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Desire V na dwie karty SIM

HTC Desire V na dwie karty SIM

LuiN 8 Czerwca 2012 07:38

0 0

htc desire vm HTC ogłosił premierę dwóch smartfonów dual-SIM: Desire V i Desire VC. Ten drugi przygotowano z myślą o rynku chińskim, oba pracują pod kontrolą Androida 4.0.

Telefony mają identyczną specyfikację, nie licząc obsługiwanych standardów transmisji bezprzewodowej. Desire V ma trójzakresowy moduł GSM na dla jednej karty SIM, a dla drugiej czterozakresowy GSM/EDGE i dwuzakresowy HSPA (900 i 2100 MHz). Desire VC to już telefon CDMA/EVDO z dodatkowym slotem na kartę SIM z trójzakresowym modułem GSM.

Oba urządzenia mają gigahercowy procesor Cortex-A5, grafikę Adreno 200 i 512 MB pamięci RAM. Są też aparat 5 Mpix z diodową lampą, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS, radio FM, 4 GB pamięci ROM i gniazdo microSD. Wraz z Androidem 4.0 dostajemy interfejs HTC Sense 4 i rozszerzenia Beats Audio.




Desire V kosztować będzie w chwili premiery 275 euro, nieco mniej za model VC zapłacą mieszkańcy Chin - 253 euro. Oba telefony trafią do sprzedaży na początku lipca.

Źródło tekstu: mobile-review, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~  2012-06-08 08:00:52  host: user-188-33-89-2.play-internet.pl

    Oba a niw Owa urządzenia ;)

  • 0

    2. ~  2012-06-08 08:09:06  host: z49-01.opera-mini.net

    4 GB RAM? chyba raczej ROM!

  • 0

    4. ~Ubiparip  2012-06-08 08:27:40  host: 213-241-9-16.ip.netia.com.pl

    Cortex-A5 to nie jest nazwa procesora...

  • 0

    5.  2012-06-08 08:46:11

    @2 a i nie ROM tylko pamięci wewnętrznej. ROM jest tylko do odczytu. Widać, że ktoś tu świętował mocno wczoraj.

  • 0

    6. ~wodafonik  2012-06-08 09:07:33  host: haf225.internetdsl.tpnet.pl

    Obecnie używam słabiutkiego Androidowego duala Alcatel or890d więc czekam z niecierpliwością na te HTCki....

  • 0

    7.  2012-06-08 09:27:04

    Tak jak koledzy mówią, poprawić 4 GB RAM na 4GB Flash.

  • 0

    8.  2012-06-08 10:30:48

    Fajnie że zaczyna się coś dziać jeśli chodzi o dual sim,jeszcze nie dawno nosiłem 2 telefony i było to uciążliwe ...

  • 0

    10.  2012-06-08 11:06:46

    jakie domysły? te same informacje w podanym przez ciebie linku...

  • 0

    11. ~dudek984  2012-06-08 11:35:29  host: user-31-174-100-56.play-internet.pl

    Zapraszam na youtube star x26i procesor 1Ghz

  • 0

    12. ~  2012-06-08 11:55:32  host: chaos.tpnet.pl

    Uuu, to dnia na dwóch kartach bateria nie wytrzyma...

  • 0

    13. ~pipa  2012-06-08 12:56:46  host: z29-03.opera-mini.net

    samsung c3322 polecam

  • 0

    14. ~andrew  2012-06-11 13:22:24  host: ebw236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Samsung GT-S6102 dual sim ma androida.Czytajcie Telepolisa.Donosił o tym !!!

  • 0

    15.  2012-06-11 19:05:25

    @3@6 Samsung Galaxy Y Duos, Samsung Galaxy Ace duos - już było o tych telefonach na TELEPOLIS

Dodaj swoją opinię