Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Desire HD dostał aktualizację

HTC Desire HD dostał aktualizację

LuiN 28 Grudnia 2010 10:16

0 0

htc desire hd HTC udostępnia over-the-air aktualizację dla swojego topowego smartfonu z Androidem, modelu Desire HD. Nowe oprogramowanie to jeszcze nie Android 2.3 Gingerbread, lecz 2.2.1 Froyo.

Aktualizacja ma około 40 MB, poprawia szereg wykrytych błędów i przyspiesza działanie urządzenia. Najbardziej odczuwalne zmiany to znacznie szybsza praca aplikacji do obsługi aparatu fotograficznego i wyższa jakość nagrań wideo.

Monit o dostępnej aktualizacji rozsyłany jest stopniowo na smartfony na całym świecie. Informacji o dostępności nowego oprogramowania szukać można też w ustawieniach telefonu, w pozycji Informacje o telefonie.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: eurodroid, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2010-12-28 11:46:18

    @3 - Froyo na Galaxy S już od dawna jest dostepne. Nawet oficialny soft z Ery doczekał sie aktualizacji z wersji JPA na JPH, do tego Play tez już wypuścił Froyo, więc nie gadaj tylko sie doinformuj. I ciekawe jest to, że info o 2.2.1 na HTC pojawilo sie na telepolis, ale jakoś o 2.2.1 na Samsunga (Oficjalnym JPU/X/Y) które są dostępne od paru tygodni to nikt nie pisał...

  • 0

    7. ~Maciej  2010-12-28 12:30:56  host: 89-72-200-247.dynamic.chello.pl

    @6. Samsung oficjalnie nie ogłosił dostępności aktualizacji 2.2.1, pomimo, że takową wydał jak pisałeś pare tygodni temu. Nie jest też dostępna poprzez OTA czy Kies. Musisz sobie ją ręcznie wgrać. Fakt nic skomplikowanego, ale dla wielu do pewnie problem. Dodam od siebie, jako że używam tej wersji w swoim Galaxy S - naprawde warto sobie wgrać 2.2.1, spore przyspieszenie ogólne. Panowie na XDA już pracują nad 2.3. ;) Już niedługo... ;)

  • 0

    8. ~Boncio  2010-12-28 12:32:25  host: 94.18.151.197

    @gringo A skąd masz taką informację? Bo u mnie np nie widać aktualizacji, chyba, że to orange opóźnia.

  • 0

    9.  2010-12-28 12:39:25

    @8 - bo Orange jako jedyne jeszcze aktualizacji nie wypuścilo ;-), a moje główne źródło informacji to forum.android.com.pl i xda-developers.com . Co do @7 - przez Kiesa można wgrać to bez problemu, wystarczy użyć zmyślnego programiku o nazwie Kies Registry Patcher - i Kies wykryje wersje JPY i zaktualizuje telefon. U mnie natomiast problem z 2.2.1 jest taki, że baterie wciąga nosem, żadne fixy nie pomagają. Jeszcze co do 2.3 - to z niecierpliwością czekam na Cyanogen Mod 7 dla Galaxy S.

  • 0

    10. ~  2010-12-28 12:55:05  host: public-gprs37518.centertel.pl

    6 - a możesz wyjaśnić w takim razie skąd taki komunikat przy próbie aktualizacji Galaxy z Play? "Bieżąca wersja: PDA:JG4/PHONE:JG1/CSC:SWC Tej wersji urządzenia nie można aktualizować"?

  • 0

    11.  2010-12-28 13:07:57

    @10 - bo Kies to najgorszy program do obsługi telefonu jaki stworzono i prawie nigdy normalnie nie wykrywa dostępnych aktualizacji, a soft który masz, JG1, jest już bardzo, bardzo, bardzo stary. Użyj programu o którym pisałem - Kies Registry Patcher oczywiście wraz z najnowszą wersją Kiesa, a wykryje i zaktualizuje telefon. Duży plus jest taki, że soft nie będzie brandowany. Sam mam Galaxy S z Play i już od dawna siedze na Froyo, a od tygodnia na najnowszej wersji JPY, czyli 2.2.1.

  • 0

    13. ~  2010-12-28 13:34:43  host: z22-08.opera-mini.net

    Ja zainstalowałem i dalej mi się za wiesza system w nie przewidzianym momencie

  • 0

    14. ~stano0  2010-12-28 13:35:29  host: 91.212.223.20

    gringo podmień stery do wifi na te ze starszej wersji dxjpa i przestanie ci wciągać baterię :)

  • 0

    15. ~stano0  2010-12-28 13:37:31  host: 91.212.223.20

    Kies jest koszmarnym programem ale nie znam żadnego, którym mógłbym wgrać i zaktualizować kalendarz z Outlook'a

  • 0

    17. ~rain86  2010-12-28 13:53:11  host: 213.155.179.66

    @16 co to ma wspólnego z tematem newsa?to po pierwsze...po drugie chyba nie miało się styczności z ios bo piszesz bzdury

  • 0

    18.  2010-12-28 14:14:20

    "gringo" - stosowanie sztuczek o których piszesz nie jest metodą oficjalną! na SGS nie ma oficjalnie 2.2 i koniec! Samsung zapowiadał na 29-go grudnia chyba po raz któryś...zobaczymy...

  • 0

    23. ~posiadacz_desirea  2010-12-28 14:58:09  host: 195.94.215.34

    zainstalowałem na moim Desire HD aktualizację, działa wolniej :( jak będę mieć czas to wgrywam Cyanogen

  • 0

    24.  2010-12-28 15:24:05

    @18 - oficjalnego, niebrandowanego nie ma - ale brandowany przez Ere, Play i Plusa jest.

  • 0

    25.  2010-12-28 15:25:02

    U mnie menu jest szybsze po aktualizacji. Lepiej działa balans bieli i rzeczywiście szybciej uruchamia się aparat fotograficzny. W filmach działa touchfocus, zoomu cyfrowego dalej brak.

  • 0

    26. ~Piękny LOLO  2010-12-28 15:27:09  host: hbc230.internetdsl.tpnet.pl

    Miałem ze 4 dni temu aktualizację na HTC Desire (ok 30 MB) i wczoraj jakąś malutką (ok 5 MB). Gingerbreada nie widać :|

  • 0

    27. ~  2010-12-29 01:47:43  host: 77-254-222-54.adsl.inetia.pl

    a Galaxy S wziąż u nas bez 2.2.... ;-( -- przeciez SGS juz dawno ma 2.2.1 !

  • 0

    28. ~Omega  2011-01-03 10:11:21  host: 81-219-144-230.kraknet.net

    mam SGS z Ery, Kies nie widzi aktualizacji do 2.2, a widze wpisy, ze niby ERA wypuscila cos, jak to zrobic zeby udalo sie zaktualizowac?

  • -1

    29.  2011-01-03 10:17:03

    Twój sprzęt jest za słaby i nie kompatybilny

  • 0

    30. ~lukasz  2011-04-22 22:43:06  host: 178-37-144-198.adsl.inetia.pl

    witam dzisiaj dostałem informacje na temat aktualizacji bezpośrednio z supportu htc : Witaj Łukasz! Dziękuję za pytanie odnośnie aktualizacji Informacje które mógł Pan otrzymac mówiły o prawdopodobnym terminie 15.04.11, staramy się nigdy nie podawać daty jeżeli nie jest ona potwierdzona przez techników. Na chwilę obecną aktualizacja dalej nie jest potwierdzona terminem i jest w fazie testowania. Aby wysłać odpowiedź na tę wiadomość lub poinformować mnie o tym, że odpowiedź na zadane pytanie była przydatna, zaloguj się na stronie ContactUs z użyciem swojego adresu e-mail i numeru zgłoszenia ................. Z poważaniem, Piotr HTC Chcesz wiedzieć, co mówią inni? Chcesz zadać pytanie innym fanom telefonów HTC? Dołącz do klubu wielbicieli HTC facebook.com/htc Śledź nasze działania w serwisie Twitter twitter.com/htc Zamów subskrypcję naszego kanału YouTube youtube.com/htc Przeglądaj nasze zasoby programistyczne developer.htc.com Na to konto e-mail nie możemy odbierać odpowiedzi. W przypadku pytań lub potrzeby dodatkowej pomocy, odwiedź nas na stronie htc.com.

  • 0

    31. ~niegowic  2011-05-04 12:05:07  host: 89-76-9-124.dynamic.chello.pl

    Angielska siec potwierdzila plotke ze powinno byc uaktualnienie na koniec kwietnia, poczatek maja.. Maja max 10 dni:P http://twitter.com/#!/ThreeUK/status/55548335746056192

Dodaj swoją opinię