Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Desire HD bez Androida 4.0 [wideo]

HTC Desire HD bez Androida 4.0 [wideo]

LuiN 23 Lipca 2012 16:11

0 0

htc desire hd HTC oficjalnie usunął HTC Desire HD z listy smartfonów tajwańskiego koncernu, które otrzymają aktualizację Androida do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich.

Decyzja HTC jest o tyle dziwna, że firma wypuszcza na rynek telefony ze słabszymi procesorami i mniejszą ilością pamięci RAM, które mają preinstalowaną najnowszą wersję systemu i nakładkę Sense 4.0 (np. HTC Desire C).

HTC tłumaczy, że po intensywnych testach stwierdziło iż obecna wersja oprogramowania (oparta o Androida 2.3 Gingerbread) najlepiej sprawuje się w Desire HD i jest najwygodniejsza dla użytkowników.

Dla tych, którzy nie zgadzają się z opinią HTC, zostaje samodzielne wgrywanie zmodyfikowanych wersji oprogramowania. Tą metodą Android 4.0 z interfejsem Sense 4 dostępny był dla HTC Desire HD już w kwietniu:




Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu.

Źródło tekstu: HTC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    7.  2012-07-23 17:25:10

    ach android i jego świat... Ja dostałem najnowszego symbiana dla nokii E7 która ma 2 lata :)

  • 1

    8. ~  2012-07-23 17:27:18  host: z43-09.opera-mini.net

    Nawet nie zdazy sie obudowa w srodku zakurzyc a juz trzeba kupic nowy telefon.

  • 2

    9. ~BeBe  2012-07-23 17:28:20  host: 83.218.96.144

    I dlatego zmieniłem HTC na Samsunga. Polityki firmy HTC jest dla mnie nie zrozumiała. Przypomina mi to firmę która też w pewnym momencie wiedziała lepiej co jest dobre dla klienta czyli Nokie.

  • 1

    10. ~sebx  2012-07-23 17:38:33  host: 193.105.122.6

    Nie ma to jak XDA - Motorola Defy ma już prawie fulcjonalny Jelly Bean rom z modyfikacjami CM10 czyli większą funkcjonalnością niż stockowy rom. Tel. ma już też 2 latka

  • 1

    11. ~sebx  2012-07-23 17:47:28  host: 193.105.122.6

    To może niech spróbują JellyBean postawić na tym telefonie on działa lepiej niż ICS , dużo lepiej :-)

  • 1

    12. ~Miko  2012-07-23 17:52:18  host: z09-01.opera-mini.net

    To jak jesteście tacy nieszczęśliwi to kupcie sobie nexusy i bd po problemre

  • -1

    13. ~aha  2012-07-23 18:19:55  host: 89-70-135-233.dynamic.chello.pl

    Ja już podziękowałem firmie htc mailem pięknym zdjęciem z samsunga s3, pudełka galaxy s3 zakreślonymi rzeczami których htc dobitnie się wyzbył !!!! A jest tego dużo :):):):) . Oczywiście s3 to przejściowy produkt do wyjścia galaxy tab 2 :) to też im wyśle maila.

  • 0

    15.  2012-07-23 19:54:55

    HTC Hero. Skończyli na 2.1. Następca miał już 2.2. Było to samo.

  • 0

    16. ~tommy. co. uk  2012-07-23 20:25:31  host: cpc1-donc5-0-0-cust1021.barn.cable.virginmedia.com

    @4, ja tez jestem posiadaczem galaxy nexusa i liczyłem na b)łyskawiczne aktualizacje od google. Niestety większość nexusow dostepnych na rynku ma build samsunga ktory to odpowiada za aktualizacje. Tym oto sposobem kiedy google uaktualnia swoje nexusy do 4.1 ja ok 2 tyg temu otrzymalem wersje 4.04. Jest pewne ze samsung zaktualizuje nexusa do najnowszej wersji ale mi osobiście nic nie wiadomo kiedy to nastąpi.

  • 0

    17. ~  2012-07-23 20:33:16  host: z03-06.opera-mini.net

    Magic skonczyl z androidem 2.2 w wersji 32b a 32a w kanadzie dostalo 2.1. Niestety w pl orange olal sprawe i zostawil na wersji 1.6.

  • 0

    18.  2012-07-23 21:07:21

    Oprócz Nexusa to praktycznie każdy producent olewa wsparcie softwarowe starszych modeli jak Desire HD, który na rynku ma następce, wolą zrobić niby lepszy telefon z nowym softem, tak się kasę robi.

  • 0

    19. ~M.  2012-07-23 21:53:42  host: 088156040005.olsztyn.vectranet.pl

    @18 Apple nie ma, iOS 6 dostanie nawet iPhone 3GS, który jest telefonem z połowy 2009 roku (i ma procesor 600 Mhz i 256 MB RAM).

  • 1

    20.  2012-07-23 22:41:22

    htc NoUpdate się przypomina: http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,7793096,_Aktualiz acja__HTC_pyta___fani_odpowiadaja.html

  • 0

    21.  2012-07-23 22:51:09

    @18 i Nokia nie olewa.

  • 0

    22. ~  2012-07-23 23:06:28  host: host-46-151-186-13.interduo.pl

    ja was nadal nie rozumiem, mam samochod, ktory producent poddal delikatnemu liftingowi, po ktorym ten sam silnik osiaga 10KM wiecej, ale jakos nie dostaje aktualizacji ecu od audi... jak zechce wiecej mocy, to pojade na chiptuning poza oficjalnym serwisem. jak chce nowszy soft, ide na xda;) czy na pudelku bylo napisane "dostanie aktualizacje do androida 8.14.53.27" ? MS obiecywal aktualki bez podlaczania kabla i okazalo sie ze skonczyly sie tak szybko jak sens uzywania wp7, bo kolejna wersja systemu bedzie niekompatybilna wstecz. nawet najlepszy pod tym wzgledem apple aktualizuje coraz slabiej do tylu...

  • 0

    23. ~  2012-07-23 23:09:00  host: host-46-151-186-13.interduo.pl

    z drugiej strony, 'japko', robiac ograniczona liczbe sluchawek, zamiast miliona klonow jak szajsung, ma sporo uproszczona sprawe aktualek:)

  • 0

    24. ~  2012-07-24 06:50:14  host: z26-02.opera-mini.net

    @22 Skrzynie DSG dostaly np launch control w updacie.

  • 0

    25. ~Dołączcie się!  2012-07-24 18:46:59  host: 217.97.167.2

    Petycja w sprawie ICS dla HTC Desire HD: http://www.ipetitions.com/petition/give-us-ics/

  • 0

    26. ~  2012-07-24 19:06:42  host: z45-12.opera-mini.net

    Piszcie sobie petycje, to nic nie zmieni. Przestancie kupowac nowe to moze to do nich trafi. Moze i DHD pociagnie ics a nawet jb. Htc nie ma w tym interesu by wypuszczac update do urzadzenia ktore juz sprzedali. Oni juz mysla o nowych modelach na nowy rocznik a nie o updatach dla "starych smieci".

  • 0

    27.  2012-07-24 19:11:13

    @26 swiete slowa

Dodaj swoją opinię