Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Desire C - tani smartfon z Androidem 4.0

HTC Desire C - tani smartfon z Androidem 4.0

LuiN 15 Maja 2012 10:49

0 0

htc desire cHTC Desire C to smartfon wyróżniający się wzornictwem, przystępną ceną i technologią Beats Audio, dzięki której muzyka brzmi tak, jak chcieli tego jej twórcy.

Dostępny w kolorze czerwonym, białym lub czarnym i wyposażony w interfejs HTC Sense 4.0 zintegrowany z systemem operacyjnym Android 4.0 (IceCream Sandwich), HTC Desire C sprawdzi się jako propozycja dla osób szukających pierwszego smartfonu. HTC Desire C ma trwałą, metalową obudowę, a komfort użytkowania zwiększają między innymi słuchawka z mikrootworami, gwarantująca wyraźny dźwięk podczas rozmów, wyświetlacz o bardzo szerokim kącie widzenia czy metalowa ramka aparatu.

Menu oglądać będziemy na 3,5-calowym ekranie o rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli), wyposażonym w 4-punktowy multitouch. Rozpędzanie Androida 4.0 i interfejsu Sense 4.0 spadło na barki procesora Snapdragon S1 taktowanego zegarem 600 MHz i uzbrojonego w 512 MB pamięci RAM.




Do dyspozycji użytkownika są 4 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSDHC i 25 GB darmowej przestrzeni w serwisie Dropbox. Nie zabrakło HSDPA do 7,2 Mb/s, Wi-Fi b/g/n, jak i nowoczesnego złącza Bluetooth 4.0. Będzie też wariant telefonu z modułem NFC.

Zdjęcia uwiecznimy aparatem 5 Mpix bez funkcji autofokus, o jasnym obiektywie F/2.8 i kącie widzenia odpowiadającym 34 mm. Wszystkie te funkcje zapakowane zostały w obudowę o wymiarach 107,2 x 60,6 x 11,95 mm i masie 98 gramów. Dostępność jeszcze w tym miesiącu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: HTC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2012-05-15 11:53:53

    Fajny, procek juz armv7 co prawda A5 ale to juz znaczna poprawa od armv6 :) jesli bedzie w miare tani to bedzie hit :)

  • 0

    3.  2012-05-15 11:55:21

    ICS i Sense 4.0 na procku 600mhz. Można? ;)

  • 0

    4.  2012-05-15 11:58:42

    @mrozik1990 ale to nie jest procek armv6 ;)

  • 0

    5.  2012-05-15 12:07:26

    Ciekawe jak to będzie działać z andkiem 4.0 bo specyfikacja nie powala.

  • -2

    6. ~  2012-05-15 12:19:19  host: adue186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Obrzydliwy jak wszystkie HTC.

  • 0

    7. ~hmm  2012-05-15 12:37:50  host: 212.160.172.70

    czemu nic nie dają klawiaturom ;/

  • 0

    9. ~  2012-05-15 12:58:26  host: 178-37-69-216.adsl.inetia.pl

    brak autofocusa i diody skreśla go z mojego kręgu zainteresowania

  • 0

    10. ~  2012-05-15 13:42:21  host: 82.198.250.5

    Przestancie pieprzyc, ze cos jest tanie, gdy nie ma podanej ceny! Tanie cos moze byc tylko w odniesieniu do innej rzeczy, a tutaj nie ma nawet jak porownac cen!

  • 0

    11.  2012-05-15 14:07:08

    A SGS ICS nie dostanie bo za słaby...

  • 0

    12. ~Jankus  2012-05-15 15:26:17  host: 77-253-7-237.adsl.inetia.pl

    To jest chyba Wildfire S z ICS i Sense 4.0, z większym ekranem.

  • 0

    13. ~tadek-niejadek  2012-05-15 15:33:26  host: user-46-112-114-103.play-internet.pl

    ostatni raz otworzyłem was z rss'a po takim chwytliwym tytule! *** jak może być tanie skoro nie podajecie ceny!

  • 0

    14. ~  2012-05-15 16:24:08  host: z25-14.opera-mini.net

    Telepolisu przypuszcza ze bedzie tani wiec tak go okreslają.

  • 0

    15. ~  2012-05-15 16:28:04  host: z25-14.opera-mini.net

    Ten HTC bylby calkiem calkiem gbyby nie tak niska rozdzielczosc ekranu na 3.5 calach.

  • 0

    16.  2012-05-15 16:44:15

    Tragedia, jak to będzie kosztowało więcej niż moja Motorola Defy, która nową kupiłem za 450 zł to aż się śmiać chce :D Mogliby się bardziej postarać dać minimum 1 GHz i ekran 4 cale, bo na takim się ciężko pisze.

  • 0

    17. ~Dominik  2012-05-16 10:18:37  host: delfin.insoft.com.pl

    U naszych zachodnich sąsiadow ma kosztować 219 Euro. Źródło: http://www.htcinside.de/htc-desire-c-bald-bei-base-erhaeltlich/

  • 0

    18. ~domsc  2012-05-16 10:57:38  host: user-46-112-38-74.play-internet.pl

    wygląda jak wildfire :D

  • 0

    19. ~Lolek  2012-05-16 12:30:34  host: 212.160.172.70

    Właściciele iphone przez 2 czy trzy lata mieli słabą rozdzielczość ...wystarczyło? A teraz nie starczy na niskobudżetowych słuchawkach? cóż za próżność;) co do tel...Najwiekszy smiech na sali to-ICS na 600Mhz przeciez nie jest to możliwe? a jednka oznacza to ze mialem racje mowiac ze i tak bedzie to działać jak był ostatni post pod innym low-endem z ICS.Wiec polityka Google wbrew temu co piszecie to tylko i wylacznie zachecanie do kupna nowszych/drozszych zabawek a jak sie konczy technologia to w tanie wrzucaja ICS i to tez kupia idioci...masakra...żałosne

  • 0

    20. ~zniesmaczony  2012-05-23 15:55:11  host: ozp106.internetdsl.tpnet.pl

    Czemu Desire nie przecież tyle samo RAMu ma Desire C (512MB) a ten dostał Andka 4.0?

Dodaj swoją opinię